Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Arniki


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Arnika

    8418

  • TAR

    2586

  • wu

    1633

  • markoto

    1360

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A... i druga połowa garażu rozpoczęła się przyklejać.... Może przyklei ją pan w poniedziałek, ale z pewnością jej nie wyfuguje, bo fuga czekoladowa i strasznie syfi, a na świeże płytki nie wejdzie....

 

Byli też panowie okienni... Zaczęli przyklejać taśmy zewnętrzne w oknach i uzupełniać piankę.......

 

 

Dom zaczyna przypominać dom.....

Tylko ten syf wychodzi... Już ręce mnie szczypią od kwasów i octu... I mam wrażenie, ze mam ręce marynowane;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małgoś nie koniec świata, ale już nie chcę płacić kolejnego zaje.... czynszu, który mnie zżera... A przychodzę obecnie tylko tu po to, aby się przespać....

 

Nienawidzę tego mieszkania....

Więc się wyprowadzam czym prędzej... A i tak roboty dużo przed nami, więc nie ma, że boli...

 

 

Wusia ... - nieźle dłużej świeże.... I młodsze.....;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie mam wielu propozycji klamek.

 

Najprawdopodobniej zamówię te... :

 

http://klamki.drzwiowe.pl/zdjecia1/syriusz_satyna_1.jpg

 

Zrobię to jutro, bo i tak jest niedziela....

Jeszcze myślę nad kafelkami do kuchni i przyjdzie mi pomyśleć jeszcze nad uchwytami do kuchennych mebli....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 5.00 zaczęłam powolutku pakowanie...

Ciasnota jak diabli i nie mam gdzie się ruszyć.....

Kurzu wszędzie, że chce mnie udusić.... A my tylko rok tu byliśmy... , ale ze względu na brak czasu nie mogłam wiele sprzątać.....

 

Muszę jeszcze w domu pomyć okno tarasowe w kuchni i w jednym pokoju, oraz ze sto razy podłogi.... Na dzisiaj malowanie przedpokoju...

 

Szyją już nie mogę ruszać, ketonal już nie pomaga......

 

 

I jaka ta klamka? Dobra? Będzie pasowała? I czy do WC i łazienek macie klucz w drzwiach czy zmieniałyście wkładki i macie takie zamykanie łazienkowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee tam, muszę muszę...nic nie musisz...masz tylko zabrać graty i sru do nowego domu.

Wynajmij ekipę przeprowadzkową, zaoszczędzisz i czasu i nerwów i nic nie bedzie bolało. Zapytaj Małgoś.

A jak nie wyrabiasz z pakowaniem, to poproś o pomoc, moze jakieś mamy, teściowe są chętne...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firmę przeprowadzkową wynajęłam na wtorek...

Muszę spakować wszystko sama...

Moja mama nie żyje już ponad 23 lata... , a teściowa schorowana, z popękanym kręgosłupem... , wiec nie da rady...

Teścia wczoraj zabrałam na budowę i miał poskładać 3 regały magazynowe... , poskładał dwa, dziś już płacze do słuchawki, że nie da rady, wstać nie może...

 

Więc sama muszę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magoś mam taką opcję też pod uwagą....

Jak zamawiałam ekipę to też szefowej powiedziałam , że jestem sama i będę prosiła panów o pomoc... i żeby zabrali ze sobą kartony, bo nawet po sklepach nie będę miała czasu polatać...

Ale co drobniejsze rzeczy to muszę sama... a i też nie ma gdzie kłaść spakowanych ciuchów i szkliwa... a o kuchni nawet nie wspomnę....

 

Już kwiatki wywiozłam, i zaczynam pakować kryształy...

 

Ciuchy , buty i pościele w wory ... To akurat sprawnie pójdzie...

 

Wynajmujemy mieszkanie mniejsze niż nasz salon....

Wszystko w nowym domku zginie... Tylko kartonów i worków będzie sporo....

 

Jak przeprowadzałyście się to myłyście szkliwo przy pakowaniu , czy przy rozpakowaniu? Ja pomyślałam, że do tego celu zatrudnię zmywarkę...

Może być pomyte za tydzień, dwa tygodnie...

Po co utrudniać sobie życie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie ma szans... we wtorek wszystko przewożę... a w środę pucuje mieszkanie i zdaję klucze... Koniec... Nie dam już ani jednej złotówki za tą ciasnotę....

Z resztą od dłuższego czasu i tak jestem od rana na budowie do wieczora... a tu przyjeżdżamy tylko się przespać i umyć, a rano tylko kawa i ewentualnie kromeczka chlebka....

 

 

 

A ja nawet nie będę miała jeszcze kuchni ... ale się zrobi...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...