Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Arniki


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Arnika

    8418

  • TAR

    2586

  • wu

    1633

  • markoto

    1360

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Noooo bo to się tak tylko wydaje... Salon wielki, ale nie mam jadalni, długo się idzie... korytarze zajmują miejsce, i wszystko na jednym poziomie... To może dlatego. Wiem, ze jest ciut wiekszy... ale nie duzo... i koszty może mniej więcej podobne... Bo u mnie dach wiekszy , czy fundamenty, a u Ciebie strop + schody... z drugiej strony nie wiem....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Garderoba chłopców w przedpokoju.....

 

http://lh5.ggpht.com/_K-fCOjG1kfo/TMkl1ZVGovI/AAAAAAAAB1I/z_je_4ohp_Q/DSC07129.JPG

 

Lepiej widać?

 

 

3+3 =6 szuflad w garderobie chłopców.

 

 

Poprawiłam...

Może teraz będzie lepiej....

 

http://lh5.ggpht.com/_K-fCOjG1kfo/TMkjl8S4g1I/AAAAAAAAB0w/1A4Pmezz0Kw/DSC07128.JPG

 

4+4 =8 szuflad w naszej garderobie.

 

Te dwie wersje zostają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm...

 

ja tam nie wiem ale mnie strasznie wkurzają ciuchy na wieszakach nie w szafie... no takie bebechy na wierzchu...

 

Ja mam miniaturkowy wiatrołap, bo tylko 5m2, ale wystarczy by wrąbać tam 2mb pełnowymiarowej szafy by Ikea ;) z przeznaczeniem wyłącznie na czaliki, rękawiczki, czapki, buty i kurtki nasze i gości - i ani grama otwartych wieszaków ... cała reszta pojdzie won do garderoby na pietrze. A po przeciwnej stronie będzie siedzisko do ubierania butów... bo lubie wygodnie ;)

 

a 180 m to tyle co mój bliźniaczek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooo tak.... Nitka, ale ja popełniłam błąd i mi nic nie zmieści się....

Po prostu nie pomierzyłam wiatrołapu, że mi się nie zmieści szafa... A trzeba było lekko przesunąć ścianę z pokoju i by wszystko ładnie pasiło... A tak ... masakra...

I to jest wiatrołap w/g projektu! Na dość spory dom.....

No cóż... nie zwróciłam uwagi... bo... Mieliśmy w bloku zamykane korytarze, w których zostawiałam buty... Duża szafa na buty... w pierwszym przedpokoju nie mieliśmy nic... bo był 2X2, wiec dość ciasno i wszędzie drzwi... Miałam wielką szafę w drugim przedpokoju i tam były drążki na wieszaki...

Wiec ten wiatrołap wcale mi się nie rzucił w oczy.....

 

180m2 to cały z garażami czy bez? bo u mnie użytkowe chyba... a całość to gdzieś~ 250m2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola, więcej zdjec nie mam, ale juz masz widze wszystko rozplanowane.

Co do wiatrołapu, to moze zabudować po prawej stronie i dać drzwi przesuwne a drążki ściągane do siebie? Wtedy kurtki powinny się zmieścić

 

Albo wysuwane jak ten

 

 

wneka..jpg

Edytowane przez wiolasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra a nie da się szafy wcisnąć gdzieś blisko wejścia ale już nie w wiatrołapie?

 

ja wiedziona doświadczeniem z mieszkania wiedziałam od razu, że bez szafy nie da rady... ooo nie :)

 

Mam jeszcze pytanie - a czemu masz pralke w łazience? troche psuje dizajn le rabli :(

Edytowane przez nitubaga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nitka.... nie da się wstawić szafy w przedpokoju...... Oj nie.....

Jest garderoba... ale trochę daleko....

 

Ale widziałam się z panią teraz od szaf i garderób.... I może coś wymodzimy... taką małą szafkę do wiatrołapu ale na haczyki, a nie na wieszanie na wieszakach...

No... jakby haczyki były w szafce schowane..... i szafka na buty....

Czekam na propozycje jutro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...