Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Arniki


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Arnika

    8418

  • TAR

    2586

  • wu

    1633

  • markoto

    1360

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nooo nie ciesz się... Dostaniesz zadanie sprawdzić cenkę.... :)

 

Ta firana mnie urzekła.... Tu niezbyt zaprezentowana....

 

http://allegro.pl/piekna-dwustronna-organtyna-2-9-m-arabica-i1294964136.html

 

Ewa jak możesz to sprawdź jej cenę i na ile jest szeroka....

Mieli też do niej zasłonki... spytaj też po ile...

Może sama uszyję.....

 

 

 

Ta mi się też podoba podoba , ale połączona z brązem.......

 

http://allegro.pl/zaslona-z-organtyny-presca-zobacz-to-cudo-i1274327729.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arnika co to za tv ? a czy jak sie ktos nie rusza i spi na kanapie to tez sie wylaczy??

 

 

noooo kuźwa nie!

Jak nikogo nie ma to się wyłączył.... Bardzo spodobała by mi się wersja... jak śpisz i nie patrzysz to się wyłącza :lol: To wkurzało by małża.....

 

Wiolaszku... to jak.... kościół, cmentarz i burdel w ajencje :lol:

A swoją drogą chciałabym dostać tyle kasy co chociaż z połowy cmentarze, co ludzie na te badziewia wydają... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczy u pań firankowych mam sprawdzić??

 

 

Nooo a gdzie... Przecież nie w tych instytucjach co to bym chętnie w ajencje wzięła.... :)

 

A widziałaś tą w pasy... no tam miodzik zrobiły laski... ale do jednego okna bagatela... 760zł... A ja mam 3 krótkie + jedno długie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo dobrze... Wiem, wiem....

 

Noooo. serniczek się piecze, jeszcze kilka minutek..., udka już zrobione... jutro upiekę, ziemniaczki na sałatkę już ugotowane....

Podłogi pomyte....

Wiązanka i kwiaty przygotowane....

 

 

Czy u Was też tak kurzy się i latają po podłogach koty... Byłam w szoku... Ze dwa- trzy dni nie myłam podług..., nie chciało mi się... a dziś nie mogłam sobie poradzić z kotami i farfoclami....

Nosz kuźwa.... czy są jakieś płyny, elektrostatyczne...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy u Was też tak kurzy się i latają po podłogach koty... Byłam w szoku... Ze dwa- trzy dni nie myłam podług..., nie chciało mi się... a dziś nie mogłam sobie poradzić z kotami i farfoclami....

Nosz kuźwa.... czy są jakieś płyny, elektrostatyczne...?

 

Arnika, mając zwierzaka w domu już tak będzie. Wiosną miałam jeszcze i psa i kota w domu, to był koszmar. Kiedy wywaliłm oboje na podwórze, od razu ilość kotów wkątach zmniejszyła sie diametralnie :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola.. ale mój zwierzak ma imię i nazwisko, śpi z nami w łóżku (znaczy się zawsze w nogach...), patrzy tymi cudnymi ślepkami..., przesiaduje na kanapach, pieści się z nami i jest jak członek rodziny....

I jak go tu wywalić na podwórko....

Niech dziewczyny powiedzą, jaki jest z niego pieszczoch... dodam, że nie wychowany.... Ale przytulanka, bo po to go kupiliśmy.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooooooooo to następnym razem doleję....

 

 

Objechałam dziś 3 cmentarze.... W południe rozebrałam się do samego sweterka, bo było mi bardzo gorąco....

Miałam Babcię z dziadkiem i wujkiem... Babcia dziś obchodzi 79 urodziny... i kłóci się, że dopiero ma 78 lat... a w 79 wchodzi :lol: Jak może tak być jak urodziła się w 1931r....

Oj ma już chyba inną matematykę....

Serniczek pierwsza klasa... smakował wszystkim.... Oj pyszny wyszedł... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...