Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Projekt indywidualny - co myślicie? Komentarze do dz.mazo


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Właśnie wykonawca uświadomił nam, że w projekcie mamy na ścianie szczytowej "coś" - nie wiem, jak to nazwać - takie obramowanie mające na celu zrównanie dachówki z elewacją czy coś w tym stylu. WTF?... Nie spotkałam się z czymś takim...

 

http://lh5.ggpht.com/_PeEOBxPQJMY/ShQnR8JRZWI/AAAAAAAAAOg/r3PIPL-aj98/s512/003.jpg

 

Może nie będzie tego tak widać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście, że te rynny przesunęliśmy w inne miejsce i ukryliśmy w ociepleniu...

Jeżeli mogę zapytać: w ociepleniu ukryliście całość rynien? Czy może same tylko części pionowe?

W naszym projekcie architekt wymyślił rynny ukryte w ociepleniu (dom też nie ma okapów) a mi nie bardzo się to podoba... no bo jak rynna zacznie cieknąć - to dowiesz się może po dwóch latach, jak grzyb przeżre ścianę i pojawi się w pokoju...? A może przesadzam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mielismy tego w projekcie, ale zaczęło się od tego, że poprzesuwaliśmy rynny w mniej widoczne miejsca, tylko, że w takim załomie - łączniku zrobiły się 4, więc chcieliśmy ukryć je częściowo, tak do połowy, ale wykonawca zaproponował, że ukryje jej całkiem, też mieliśmy wątpliwości, ale nas uspokoił, a to facet, który dmucha na zimne i boi się nowoczesnych rozwiązań :) Ukryliśmy tylko części pionowe. Jutro zrobię zdjęcia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoru, o którym pisałam (ta połówka płytki głównej) nie ma w fabryce... Myślę dalej :) Chodzi tylko o obudowę wanny - może wannę owalną wolnostojącą czy jak tam one się nazywają... Bardzo mi się podobają, tylko że obok kanciasty prysznic, ale gdyby zrezygnować z jednej ścianki graniczącej z wanną? Albo po prostu dam takie płytki jak na ścianie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za opinię Minko! Jeszcze kilka prób dotyczących obudowy wanny :) - szukam różnych mozaik i wpadłam na to, że szare nie mogą być, bo nie dobiorę do podłogi, która też szara, więc może grafitowa, jeśli nie biała. I znalazłam taką:

 

http://e4.otwarte24.pl/otw194/46d3c1f900145c474b1650f8

 

A w ogóle to bardzo podoba mi się w łazience Rasi - też białe płytki z grafitową mozaiką.

 

Wiem, te moje rozważania łazienkowe są męczące...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Affron:

http://e5.otwarte24.pl/otw151/b9dcb48a000ce99c4b716059

 

Tylko cały czas mnie męczy, jak to będzie wyglądać przy tych moich płytkach podłogowych, no i jakoś się boję tej całkowitej zmiany koncepcji - miało być biało i delikatnie, no i bezpiecznie... Kurcze - trochę mnie to stresuje - bo tak już zostanie na długo... W innych pomieszczeniach nie czuję powagi sytuacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...