Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

no jak na abstrakcyjne dowcipy reaguje, znaczy się dobrze będzie :lol: :lol: :lol:

 

to zależy kto opowiada :roll:

gdyby na moje reagował to byłby to raczej zły znak .... każdy jeden potrafię spalić na starcie :oops: :lol:

moje sa tylko i wylacznie abstrakcyjne

pale absolutnie wszystkie !!!! :oops: :lol:

 

gabrysiu dziekujemy za nowe informacje

caly czas jestesmy myslami z twoim tata i trzymamy kciuki :D

i on, i wy jestescie bardzo dzielni

my zreszta wszyscy tutaj tez :D

razem damy rade !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ieści są doskonbałe, nie może być codziennie spektakularnych wyczynów, kolejne kilka łyżek do przodu!!! :D :D :D

Jak będzie miał rehabilitację, to dopiero nam pokaże! :D

Ja rosół mogę jutro gotować, kury młode odbieram, to i będzie z czego. 8)

 

I chciałam jeszcze napisać w imieniu Zeljki, bo ona net ma odcięty, nie wiadomo jak długo to potrwa... :(

Zeljka cały czas bardzo ciepło i serdecznie o Tomku myśli, cały czas się za jego zdrowie modli i cały czas cieszy się postępami naszego Komtura kochanego, więc niniejszym przekazuję od niej: Tomku - jesteśmy z Tobą cały czas, ja i Stefek!!! :D

 

I oczywiście ja też, DPS znaczy. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brrr okropna pogoda ..zmarzłam na kość :evil: a nogi to już lody są zupełne :( ( kto to widział w klapkach w czerwcu paradować :wink: ) już pomijam deszcz i wiatr ........ale rosołek się juz gotuję :D a jak pachnie :)

trochę pózno dzisiaj ciasteczko ( rożki z jabłkami ale może być i konfitura truskawkowa ) ale za to herbata gorąca i aromatyczna .:) ...

http://www.fulereny.blink.pl/mum/gos213.jpg

Najwazniejsze żeby wynik badania wyszedł dobrze ! i o to się trzeba modlić ....bo gdyby nie daj Boże nie , to znowu ból Biedaczkowi trzeba zadawać a przeciez juz dość się wycierpiał :cry:

 

ps. Jasieczku ..jestem jutro do g.10.15 w domu ...jesli masz ochotę i chęć to wpadnij ..rosołek będzie czekał. Przywież mi też proszę , ten duży kosz co go zostawiłam u Was ostatnio ( w kuchni przy kuchence )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak na abstrakcyjne dowcipy reaguje, znaczy się dobrze będzie :lol: :lol: :lol:

 

to zależy kto opowiada :roll:

gdyby na moje reagował to byłby to raczej zły znak .... każdy jeden potrafię spalić na starcie :oops: :lol:

 

w sumie to nie wiemy jak Tomek reaguje, ważne, że jest reakcja :lol:

 

Tomku, pozdrawiam wieczorową porą. Po wietrzystym dniu (wichrowatym :o ) nastał cichy i spokojny wieczór. Przesyłam energię i czekam na nowe wieści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co nic się nie dzieje..................orkiestra nie gra, nie ma kto śpiewać , ja sie wić wkoło kogo nie mam, tamburynko przygotowane, koronki na gaciach wykrochmalone sterczą..................ziaba nie ma kota, pewnie kuraka trzepnęła i poszła siedzieć na 48 do wyjaśnienia , Depesia pałkami nie dysponuje .........tylko bonetka zasuwa kulinarnie i sterczy przy garach........zamiast ćwiczyć jakieś partie solowe tudzież inne piruety............do roboty kobity. no, raz, dwa, trzy...............chłopina nam zdrowieje a tu układy nie równo wychodzą.............proszę się ustawić na pozycjach i ćwiczymy..............raz i dwa, raz i dwa..............depesia większe wygięcie w tył, ziaba większa fala walorami przednimi............bonetka, szybciej nogami machaj...........no jeszcze raz............ziaba uważaj nie tak mocno.........omawiane zaraz ze stanika wyskoczą..................depesia nie śmiej się tylko sie wyginaj........i jedziemy..........raz , dwa, trzy, raz................te perkusista, pałką machaj a nie zaglądasz mi pod spódnicę.....rytm chłopie tracisz.......... :lol: :lol: :lol: :lol: [/code]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich na FM , ktorzy wspierają zacnego Komtura . Jestem mama Asi ze starej stajni. Od początku śledzę Wasze wzmagania o zdrowie Tomka. Nie znam Go osobiście ale wiele slyszałam o Nim dobrego od Asi.(a wkońcu to mój dobry rocznik 1950) .Jest to bardzo budujące, że tyle ludzi modli sie o Jego zdrowie . Ja rownież to robię, ale dziś jescze będę myslami ze szwagrem Maksia, który rownież potrzebuje wsparcia .(Maksia poznałam osobiscie u Asi w starej stajni) Wszystkiego dobrego zyczę najbliższej rodzinie Komtura.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patusiu :)

jak dobrze że jesteś :D bez Ciebie to Tu sceniczna stagnacja :( ja ciągle gotuję ten rosół .....wiesz myslę że jak się będzie długo gotował to sama kwintesencja zostanie i będzie dobrusieńki :) ( aha zobaczymy ) oby się nie wygotował bo dno będzie .:) ....ale Wam jutro przedstawię no ew. takie próbeczki w pudełeczku mogę dostarczyć ( no wiesz jak do sanpeidu :) ) tylko organoleptycznie musicie być przygotowani i ja wiem ....paseczki lakmusowe mieć ...badać zasadowość itd ...:) :lol: :lol: :lol:

 

Tomciu :) ...spokojnej nocy , niech Ci się przyśni Komturia i Rodzinka i my oczywiście :) ......taki antrakt przed premierą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Tomek miał dziś tomografię, jutro na podstawie wyniku zapadnie decyzja o przeniesieniu na oddział rehabilitacyjny. Zależy to od tego czy nie zagraża wodogłowie - wtedy będą wszczepiali zastawki.

Znowu kilka łyżeczek normalnego jedzenia do przodu.

Innych spektakularnych postępów brak.

Ale kontakt jest i nawet trochę Tomek reaguje na abstrakcyjne dowcipy.

To na razie tyle.

Pozdrawiam

 

To baaaardzo dobre wiadomości. Bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...