Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

Agduś rewelka. :D

 

Dołożyła bym pomysł uproszczenia : żadna licytacja, po prostu robimy listę, kto zrobił przelew, ten jest na wejściówce. Krótko , sprawnie, bez żadnych wydum.

Wejściówka dajmy na to 100 pln za duszę.

 

I tyla.

 

ps. godzina pracy rehabilitanta to najmniej 85 pln.

Więc nie licytujcie mniej ..proszę.. :oops:

 

 

ps2 to ino propozyszyn :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No ja Was proszę, no. Co ja bym bez Was Wszystkich była w stanie zrobić? Popłakać jeno i tyle. :roll:

Zadzwoniłam do Majki. Tomek dzisiaj cały czas odsypia wczorajsze wrażenia. Bardzo to było dla Niego trudne.

Majka wszystkich pozdrawia bardzo serdecznie i dziękuje najpiękniej jak się da, że chcecie znowu pomoc i, że Tomka los nie jest Wam obojętny.

Jak Tomek się obudzi to pewnie też o tym usłyszy i pewnie tak jak wczoraj jak o Was wspominałam stanie mu klucha w gardle, tak się wzruszył, że wciąż wszyscy o nim pamiętają.

Zapytałam czy stare konto do córki jest aktualne i wiem teraz już, że jest. Wiec w razie, czego to na to konto Gabrieli Gab, będzie można przesyłać za wygrane fanty.

Więc konto mamy, chętnych mamy, Moderatorzy w gotowości, jeszcze tylko zielone światełko od naszej Redakcji.

No to lecę fanty przygotowywać. :wink:

Przytulam Was Wszystkich za to wasze Wielkie Serce, które nigdy nie zawodzi. Jestem pewna, że Tomek będzie dumny, że nas zna, a my jeszcze bardziej jak On się z tego wszystkiego wygrzebie. A tak będzie, bo być musi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja powiem tak: dzięki Wam wszystkim łatwiej było mi przejśc przez historię z krasnalem, nie tak dawno nam pomogliście bardzo wymiernie.. Teraz trwa akcja na Anki i Luizy, za chwilę akcja dla Tomka.. To jest niesamowite magiczne miejsce pełne dobrych ludzi! Az chce się żyć!

I...choroba jasna, nic więcej nie napisze, bo się nie da... Wena się na mnie wypięła

 

 

Tomeczku drogi, zobacz co się dzieje!!!! :D :D Ile serc poruszyłeś!!! :D :D Choroba jasna! Dasz radę!

 

Ps. A najmniej to mogę sobie wyobrazić "przytytego" Tomka :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żelko jak zwykle okazałaś się dobrym duszkiem :D

 

Dzieki temu,że opisałas jaka jest sytuacja uświadomiłaś nam,że postępy u Komtura to wynik ciężkiej pracy ale sama determinacja i wola walki nie wystarczą.

Agduś ,super pomysł z tymi biletami :D

Jeśli mogę coś powiedzić,to uważam,że nie należy ustawiać ceny biletu np na 100 zł.W ten sposób wiele osób nie będzie mogło pomóc bo kwota będzie za wysoka.Oczywiście,kto może i zechce niech wpłaci taką czy większą sumę,ale myślę ,że liczyć się będzie każda wpłata od serca choćby i niewielka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu kochana nie bylo nas z Mamą Asi przez chwilę i dopiero dzisiaj dotarła do nas smutna wiadomość ... Wiemy, że teraz cierpisz, ale na pewno pomaga Ci świadomość, że stoi za Tobą i Twoją rodziną najdroższy z Aniołów-Stróżów - Twój Tatuś. Przytulamy Cię mocno ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po podrozy wczorajszej zagladam, a tu takie fajne rzeczy!!! :D

 

Tomku kuchany, jak zawsze, nie jestes sam, myslims o Tobie i Majce, wspieramy dobra mysla i modlitwa. Teraz bedziemy mogli wesprzec i czynem, udzialem w licytacji. :D

Super!!!

Bilecik na zlot poprosze, a jakze. 8) :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawno tu nie zaglądałam bo i u mnie w rodzinie niestety choroba poważna... :cry: i jakoś tak starałam się odsunąć wszystko od siebie.

 

TOMKU - choć się nie znamy osobiście, cały czas wspieram Cię mocno myślami, w każdym dniu Twojej walki o codzienność. I jak zawsze gotowa jestem pomóc - fanty na licytację będą ode mnie na pewno.

Mam nadzieję, że kiedyś się poznamy :-) i że Komturię będę mogła zobaczyć na własne oczy.

Pozdrawiam Ciebie i Twoją kochającą rodzinę, jesteście wspaniali i silni i dacie radę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich ,którzy maja Serce na dłoni nie tylko w Walentynkowy dzień

 

http://www.ekartki.pl/cards_files/0/612_serce.gif

 

Tomku -pozdrawiam serdecznie i najmocniej ,ze wszystkich sił swoich życzę Ci

abyś spełnił swoje marzenia i abyś zabrał ,tak po prostu Majkę na specer po Komturowych lasach i polach , myśląc tylko o niebieskich migdałach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę sie strasznie, że dzięki pomocy Majki Tomek zdrowieje z każdym dniem :D

 

Oczywiście nie ma żadnego problemu ze zorganizowaniem licytacji - dla TOMKA zawsze :D

Propozycja z mojej strony - zacząć zaraz po karnawale (np. 20 lub 21 lutego) i zakończyć przed Wielkanocą - w niedzielę 28 lub we wtorek 30 marca; to będzie aż 5 tygodni

 

Oczywiście jestem za... :D

 

Tomku dla Ciebie zawsze chętnie poświęcę czas :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...