Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A co w tym dziwnego, że pamiętamy? Dziwne by było, gdybyśmy nie pamiętali! Forum niepamiętające o Komturze nie byłoby już tym samym Forum! Będziemy pamiętać, przychodzić, czekać na każdy wpis (dyktowany czy pisany samodzielnie), kibicować, dobrze życzyć, słać energię, tańczyć kankana (póki co wirtualnie), odwiedzać, troszczyć się, cieszyć, wspierać słowem i czynem i w ogóle być razem! Bo dobrą duszą tego Foruma Komturze jesteś! A właściwie to jesteście dwiema dobrymi duszami Foruma razem ze Wspaniałą Połowicą!

Pozdrawiam serdecznie i gorąco na przekór pogodzie i nadal trzymam kciuki oraz posyłam dobrą energię na dalsze zdrowienie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też gorąco pozdrawiam !!! Cholernie się cieszę, że dochodzisz do siebie Komturze, inaczej zresztą być nie może!!!! Pisz, dyktuj a my tu będziemy wzruszać się czytając Twoje słowa!!!

 

Majeczko - niezmienny szacunek i czapki z głów przed Tobą!!!!

 

Trzymajcie się!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyślałam nad opieką dla Tomka.

Majka idź do MOPSu i poproś o USŁUGI SPECJALISTYCZNE DLA CHOREJ OSOBY często są to dla osób poruszających się na wózkach, lub z zaburzeniami rożnymi. Jest taka ustawa i nie daj się zbyć. One się należą. Są za darmo dla osób z niewielkim/średnim dochodem, jak przekroczy się próg jakiś to jest odpłatność 3%, 6% itd...

Wniosek wypisuje lekarz np neurolog. Pewnie wypisze. Poproś o największą możliwą ilość godzin.. np 80-90 godzin miesięcznie.

Będzie odwiedzała Tomka pielęgniarka, podczas, gdy Ty nie będziesz mogła być np wówczas z Tomkiem.

Taka pomoc się należy i jest taka ustawa....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co w tym dziwnego, że pamiętamy? Dziwne by było, gdybyśmy nie pamiętali! Forum niepamiętające o Komturze nie byłoby już tym samym Forum! Będziemy pamiętać, przychodzić, czekać na każdy wpis (dyktowany czy pisany samodzielnie), kibicować, dobrze życzyć, słać energię, tańczyć kankana (póki co wirtualnie), odwiedzać, troszczyć się, cieszyć, wspierać słowem i czynem i w ogóle być razem! Bo dobrą duszą tego Foruma Komturze jesteś! A właściwie to jesteście dwiema dobrymi duszami Foruma razem ze Wspaniałą Połowicą!

Pozdrawiam serdecznie i gorąco na przekór pogodzie i nadal trzymam kciuki oraz posyłam dobrą energię na dalsze zdrowienie!

nic dodać, nic ująć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może Maja wyzna , co najbardziej Tomkowi potrzeba ?? Bo my tu pitu pitu a życie w drzwi skrobie.

Co racja, to racja. Tym bardziej, że życiu trzeba te drzwi szeroko otworzyć, coby nie skrobało smętnie, tylko wlazło uśmiechnięte całom gembom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku,

Agduś prawdę napisała.

Forum, które nie pamiętałoby o Wielkim Komturze Mazurskim,

to byłby jakiś obcy twór, do którego ja już bym ręki, ani klawiatury nie przyłożyła.

Każda wiadomość o Twoim lepszym samopoczuciu raduje moje serce

i ogrzewa w te mroźne dni.

Niech już tylko takie dobre wiadomości Majka nam przesyła.

Myślę, pamiętam, uśmiecham i zaciskam nieustannie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma bezpośredni kontakt z Komturostwem to dobrze by było zapytać, czego i ile potrzeba. Reszta należy do nas ...

 

Serdeczności zostawiam - Komturze, Ty wiesz, że scena pod modrzewiem cały czas w gotowości ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...