Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

Kurcze nie było mnie przez kilka dni, a tu takie świetne wieści! Rasiu fajnie, że mogłaś pomóc - ściskam gorąco i przyłączam się do podziękowań dla Ciebie. :D

 

Tomku, Majko cały czas o Was myślę i z całej siły trzymam kciuki. Cieszę się bardzo, że z Tomkiem lepiej. :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Boże! dlaczego tak jest,że nie pomagają ci co mają obowiązek, dobrze, że macie kolo siebie Aniokla w osobie Rasi - wielki szacun.

Pani Majeczko, proszę teraz troszkę odpocząć bo wiem ile kosztuje opieka nad chorym i walka ze slużbą ( o ironio ) zdrowia.

Życzę zdrowia i wytrwałości .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Wy tak wszyscy chórem wmawiacie Rasi, że wielka jest?! Wspaniała i genialna to tak, ale czemu od razu "wielka"? Obrazi się na nas wszystkich w końcu, albo już się obraziła, bo coś tu nie bywa. No chyba, że taka zajęta pomaganiem Komturowej Familii, że na forum nie ma czasu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałam dwie doby netu, ale to nic w porównaniu do żalu, że dwa tygodnie temu tu nie zajrzałam:(. Tomek nie powinien być z Ełku wypisany do domu. Szpital w Ełku, delikatnie mówiąc, nie popisał się. Wy Nie piszcie, że jestem wielka, bo nie wejdę już nigdy więcej na wagę:no:, ja nic nie zrobiłam. To Maja jest wspaniała! Prostymi słowy - ponadludzkim wysiłkiem nie dała Tomkowi poddać się przez te półtora tygodnia! I Tomek w rzeczy samej - dzielny niesłychanie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh, aż serce rośnie jak sie Was wszysykich czyta! Kochane Ludziska jedne Wy wszystkie, no! Tomku, Ty widzisz, co tu się za Twoją sprawką dzieję?! Zawsze porywałeś Ludzi do pomagania innym, teraz Tobie pomagają tak samo. Majko, Tomku, przytulam Was mocnooooo! Musi być lepiej, musi być dobrze!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, Rasiu - słówek się nie czepiajmy... :lol2:

 

Tak czy siak - bardzo pomogłas Tomkowi i Majce i za to Ci wszyscy BARDZO dziękujemy!!!

 

http://www.elegancja.net76.net/images/bukiet/obraz7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JJest super. Tomek uśmiechnięty, naprawdę zdrowszy. Co dożylne leczenie antybiotykiem zapalenia płuc, to nie to co doustne. Jak go dziś zobaczyłam z gładkę buzią odmłodzoną o jakieś dziesięć lat, to pojęłam, że musiał być odwodniony w domu, bo się dusił pijąc. Dopiero kroplówkowe nawodnienie w szpitalu postawiło go na nogi. Jeśli tak dalej pójdzie to, wychodzi ze szpitala w poniedziałek. Ale teraz jeśli utrzyma taką formę jak w tej chwili,, to spokojnie dojedzie do Warszawy ze mną i z Jasiem, bez transportu medycznego. Na sali jest zepsuty TV więc zapytałam co robi. Powiedział ze dużo śpi a w przerwach zastanawia się ile czasu mu zajmie dochodzenie do "normalności". I doszedł do wniosku, że trzy miesiące. To wprawdzie nazbyt optymistyczny termin, ale to dobry znak bo już był taki moment, że zaczął się poddawać. Lekarze są zadziwieni, że tak szybko powraca do życia. Szpital w Giżycku może słabiej wyposażony technicznie, ale jak to często bywa w takich przypadkach, bardziej ludzki. Pielęgniarki Tomka poznały,no w końcu nie każdy z tego szpitala tak jak on odlatuje śmigłowcem, i prawdziwie się ucieszyły, że przeżył. A ja wreszcie śpię spokojnie, wielkie dzięki za Waszą moc duchową w ratowaniu Tomka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super!!!

majeczko, tak się cieszę!!! :D

To wspaniale, że udało się dzięki Rasi Tomka uratować!!!

No bo jakby gorzej odwodniony był... :jawdrop:

 

Tomeczku, zdrowiej nam, Kochany, ja wierzę w Ciebie, dasz radę!!!

Jupiiii!!! :wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radość radościa, ale nie odpuszczamy! Kciuki zaciśniete nadal, skrzepowatego potwora trzeba zwalczyć do końca, płucka oczyszczyc, sił nabrać i powracać do nas!!

Tomku, żebys sobie nie myślał, bo to rozkaz jest!

p.s. Stefek mi tak kazał napisać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cudne wieści :):) Tomek - jesteś po prostu Wielki :) Myślę, że termin 3 miesiące to bardzo dobry termin :):)

Majeczko, nie wiem jaki masz samochód, ale gdybyś potrzebowała coś większego (mam CRV) to daj znać. Mogę się przejechać na wycieczkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurcze, ale oczy pieką. Jak to dobrze, że jest lepiej. Rasia, czarownico. Piękna jesteś i na zewnątrz i w środku, kobieto niesamowita.

Jak będzie czas się stawiać z pędzlem i malować mieszkanie, to bardzo proszę o kontakt. Gdybym nie zaglądała na forum to poproszę o info na [email protected]

Tomku, my mamy zaległą kawę umówioną. Nie odpuszczę! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

się mi oczy przez Was spociły jakoś....

 

ja malować w Wawie nie dam rady ale... mogę się zaofiarować, że ze dwie puszki farby kupię- albo co tam potrzeba. Może być choć to?

Dajcie proszę znać jak będziecie już na etapie remontu.

Tomku z całych sił zaciskam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...