Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tomku, z taką ekipą przyjaciół i BLISKICH ludzi do szczęścia brakuje Ci tylko ZDROWIA

 

Zdrowia Ci życzę z całego serca.:):):)

 

Edzia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku, Kochany - zdrowia, radości, wszystkiego co słoneczne dobre i jasne, szczęścia i spełnienia marzeń!!! :hug:

Zapraszam na grzane wino z korzeniami i dobrego papieroska - mam nadzieję, że tym razem wyjątkowo Majka mi wybaczy! :lol:

 

http://www.stockfood.pl/images-pictures/Three%20Hot%20Punches;%20Mulled%20Wine-064967.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek, wszyscy tyle flaszek przytaskali, że nie ma bata - upijemy się jak nic na tych twoich urodzinach :) Ale zanim zapomnimy z jakiej to okazji to życzę ci, żeby nie opuszczał cię optymizm, że na pewno uda się przezwyciężyć wszystkie trudności!

Buziaki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OOj, dużo się działo Tomek urodziny spędził w szpitalu na gastrologii, ale spokojnie, to tylko ostatni etap wyjaśniania wysokiego OB. No i wyjaśniło się, nic dramatycznego, zapalenie żołądka, grzybica jelit. Ma już leczenie. W szpitalu było trudno, wymagało to wszystko sporego mojego udziału. Jakoś biegałam do szpitala pomiędzy pracą a przygotowaniem się do konferencji, na której zgodziłam się zrobić wykład żeby zrobić Tomkowi frajdę. Bo to była konferencja na temat diety bezglutenowej, którą tomek zajmował się przez ostatnie dwadzieścia lat. Miałam nadzieję, że spotka tam dawnych znajomych z branży i trochę mu się pamięć przeszłości podreperuje. Tak się też stało, był bardzo szczęśliwy, ale po kilku godzinach, po moim wykładzie ewakuowaliśmy się do domu bo był strasznie zmęczony. Bardzo, bardzo Tomek dziękuje za życzenia urodzinowe Bardzo mu się podobały, szczególnie te papierosowo - alkoholowe. Dopiero wczoraj wyprawiliśmy mu kameralne urodzinki ale było whisky, które uwielbiał w dawnych czasach. O papieroski strasznie się targuje, ja walczę żeby to był sporadycznie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dobrze, że wszystko fajnie się udało na konferencji, najważniejsze, że Tomek ma wdrożone leczenie gastrologiczne, żeby to OB się poprawiło!

Tomku, Majko - buziaki ogniste dla Was obojga! :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani,

Jesteście zupełnie niesamowici z tą kolejną aukcją Jestem ogromnie zażenowana, a Tomek to się bardzo dziwi, że jeszcze go pamiętacie mimo, że nie daje rady udzielać się na Forum.Pytałam czy pamięta swoje działania aukcyjne, nie pamięta ani tego, że robił zdjęcia ptaszków. Bardzo się cieszył, jak dziecko, że Wy pamiętacie. Obiecałam, że w czasie urlopu pomogę mu powrócić do ulubionego zajęcia - fotografowania. Oglądał wszystkie fotki tych małych cacuszek na licytację. Jesteśmy bardzo wzruszeni i wdzięczni za te gesty solidarności. A co do zdrowia to Tomek z dnia na dzień poprawia się po ostatnim, ciężkim cyklu szpitalnych badań gdzie było trochę trudnych sytuacji ale jednocześnie humorystycznych. Te ostatnie badania były w wojskowym szpitalu na oddziale gastroenterologii gdzie lekarze nijak nie brali pod uwagę stanu neurologicznego Tomka i nie bardzo liczyli się ze mną i podawanymi przeze mnie informacjami. Tomek wygłodzony, zmęczony wielogodzinnym oczekiwaniem na kolejne badania, zagubiony w nowym miejscu nie wiele rozumiał ale doskonale pojął, że lekarz na mnie krzyczy, kwestionuje zasadność skierowania i Tomek stanął w mojej obronie. W tej bezradności zrobił to baaaaardzo radykalnie to znaczy podsumował lekarza bardzo niecenzuralnymi słowy i bardzo głośno. Lekarz zaskoczony coś bąknął coś o lekach uspokajających ale zamiast koczowania cały dzień na krzesełku w korytarzu szpitalnym Tomek nieoczekiwanie wylądował w sali intensywnej opieki pielęgniarskiej i miał dobrą, życzliwą opiekę pielęgniarską przez następne dni. A teraz z zapałem śledzi mistrzostwa. Pozdrawia Was ciepłym uśmiechem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...