Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam Tomku!Dopiero o Tobie przeczytałam,o Twojej Komturii,o Twojej pasji,wierze,odwadze i jestem zachwycona,że jeszcze istnieją tacy ludzie...Ja również mam swoje marzenie,swoją pasję i dzięki Tobie,dzięki Wam-Majko;) znów mam skrzydła:D Zyczę zdrowia,zdrowia,zdrowia i jak najwięcej miłości!!!!!TRZYMAJCIE SIĘ KOCHANI CIEPLUTKO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Strasznie mnie wycięło, bo ogromnie dużo pracy zawodowej się nagromadziło od września. Wszystkie wolne od pracy chwile dzielę pomiędzy wnuki i Tomka. Ciągnę go za język żeby mówił, mimo niepowodzeń. To musi być strasznie przykre takie trudności w wyrażaniu myśli. Próbowałam z audiobukami ale jakoś najłatwiej docierają treści w połączeniu z obrazem czyli TV. W tę niedzielę zabieram Tomka do Warszawy, pomimo jego protestów bo ma wizytę u neurologa. Planuję wtedy kupić mu elektroniczne pianinko. Kiedyś o tym marzył ale ciągle jakoś się nie składało, były inne priorytety finansowe.Teraz nie pamięta o swoim nie zrealizowanym marzeniu z przed choroby ale wierzę, że na Boże Narodzenie zagra nam kolędę. To może być dodatkowa rehabilitacja a nie tak frustrująca jak próby pisania i czytania bo on doskonale pamięta, że to potrafił. A granie, to bez kompleksów, od początku trzeba opanować. Tomek będzie w W-wie ze mną tydzień lub trochę więcej i możemy pomyśleć o odwiedzinach. Ja w powszednie dni to pracuję od rana do wieczora ale w niedzielę (następną0 i poniedziałek możemy kogoś odwiedzić. Wreszcie może da się zrealizować Twoje Żelko nieustające, gorące zaproszenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani dzisiaj dzwonili do mnie Majka i Tomek. Rozmawiałam z Tomkiem. Mówił, że już dużo rzeczy sam jest w stanie zrobić, tylko troszkę dołuje Go to, że wciąż nie może sobie poradzić z czytaniem i pisaniem, to strasznie trudny orzech do zgryzienia.

Ale powiedziałam Tomkowi, by się za bardzo nie przejmował tym czego jeszcze nie udało Mu się osiągnąć, bo i tak po tym co Go spotkało i przez co przeszedł osiągnął bardzo dużo i, że my tutaj wszyscy Forumowicze jesteśmy z niego bardzo dumny i, że jest dla nas wszystkich wzorem do naśladowania, że dodaje nam sił w naszym życiu, do walki z naszymi problemami, bo każdy mówi, że jak Tomek się nie poddaje i tak dzielne walczy, to my musimy dotrzymać Mu kroku. I powiedziałam też, że tutaj nikt o Nim nie zapomniał a wręcz przeciwnie, każdy bardzo, bardzo miło go wspomina i czekamy na Jego powrót.

Tomek był bardzo, bardzo tym wzruszony i powiedział, że jak tylko będę znowu na forum, że koniecznie mam Was wszystkich pozdrowić i powiedzieć, że Tomek Wam z całego serca dziękuję za Wasze wsparcie i dobre myśli, bo bardzo dużo to znaczy dla Niego. Strasznie brakuje mu tej możliwości by samemu tutaj wejść i z Wami pogadać, ale powiedział, że ma nadzieję, że to też nie długo nastąpi.

No to tyle, Kochani, pozdrowienia .

Edytowane przez Żelka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj strasznie Tomkowi brakuje Was wszystkich. A jak mówiłam o tym jak pamiętacie o Nim, to był taki wzruszony, że ledwo wydusił z siebie "to bardzo miłe co mówisz, dziękuję", jakby uwiezryć nie mógł. I czułam, że tak bardzo, bardzo chciałby sobie przypomnieć wszystko o Was o forum o tym co było... Eh....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj strasznie Tomkowi brakuje Was wszystkich. A jak mówiłam o tym jak pamiętacie o Nim, to był taki wzruszony, że ledwo wydusił z siebie "to bardzo miłe co mówisz, dziękuję", jakby uwiezryć nie mógł. I czułam, że tak bardzo, bardzo chciałby sobie przypomnieć wszystko o Was o forum o tym co było... Eh....

 

Czytam i płaczę :(

Wciąż mam w pamięci ostatnie spotkanie z Tomkiem w Komturii, naszą długą nocną rozmowę, jego mądre rady. Ja chcę jeszcze raz to przeżyć, chcę Tomkowego dobrego humoru, pozytywnego nastawienia do wszystkich, jego spostrzegawczych bystrych oczu i uśmiechu!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...