Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No nareszcie i ja mam wakacje wspólnie z Tomkiem, bo do tej pory to raczej była pracowita organizacja akcji letnich dla różnych grup ludności, albo z mojego wątku profesjonalnego - dla chleba, albo dla czwórki chłopaków-wnuków. W porywach było 19 osób i wszystko udało się bezkolizyjnie, więc dom się przetestował jako miejsce dla gości. Oczywiście latem, bo zimą nie wszędzie jest możliwość ogrzania a to przecież polski biegun zimna. Tomek w tym całym zamieszaniu jakoś przetrwał, choć chwilami tęsknił do spokoju i samotności. Ale nieco się rozruszał bo musiał trochę wysilać swoją mózgownicę ponad standardowo. Mamy wreszcie spokojną chwilę żeby nadrobić wielkie zaległości w komunikacji z Wami nawet w kwęstii tak zadawnionej jak podziękowania za życzenia urodzinowe dla Tomka; DZIĘKUJEMY BARDZO SERDECZNIE I PONAWIAMY ZAPROSZENIE DO ODWIEDZIN W KOMTURII, bo wrzesień chyba jest ostatnim miesiącem jakiej takiej pogody i temperatury. Może zechcielibyście(kto może odwiedzić nas w okolicach weekendu 20-22? kiedy to są imieniny Tomka. Dajcie znać czy to możliwe i co o tym sądzicie ? Może nie wszyscy znają adres to podajemy SOŁTMANY 56, 11-612 KRUKLANKI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majeczko, kochana - jak się cieszę, że wszystko w porządku, że się udaje, że działa! :D

Tak chętnie bym przyjechała do Was, ale w tym czasie u nas jeszcze pełnia sezonu grzybowego, mamy pełne obłożenie, nie możemy, buuuu!!!

Tomku, kochany - bardzo często o Was myślimy, przesyłamy mnóstwo ciepłych myśli i tęsknimy za jakimś spotkaniem, bardzo tęsknimy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Majeczko za dobre wieści. No to Tomek miał niezłe wyzwanie... tyle osób w Komturii:), ale jak piszesz dał radę czyli coraz lepiej.

 

Serdeczne pozdrowienia i moc buziaków dla Ciebie i Tomka:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne wiadomości! Tomku, Majeczko, ja do Was do komturii to raczej się nie wybiorę, ale do nas, jak tylko będziecie we Warszawie to zapraszam bardzo serdecznie!!! Często myślami jestem z Wami. Jesteście z tych Ludzi co raz spotkany pozostają w sercu i w myślach. Pozdrawiam serdecznie i piątka od Stefcia! p.s. mam nadzieję, że moja kartka wakacyjna dotarła i, że dało się przeczytać, starałam się pogrubić i w miarę duże litery pisać :yes: Buziaki dla Was Kochani!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jak się cieszę, że u Was wszystko dobrze. Tomeczku nawet nie wiesz jaką mam ochotę na odwiedziny, ale cóż droga daleka a wolego w parcy nie ma. Ale wierzę głęboko że jeszcze się kiedyś spotkamy i pogaduchom nie będzie końca.

Pozdrawiam Was bardzo gorąco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Dzięki za kartki pocztowe i wszystkie życzenia, które Tomek z wielkim wysiłkiem odczytuje jak ma humor a jak się wkurza to nic nie próbuje. Powolutku czyta swojego własnego bloga i czasami coś z tego pamięta a czasem czyta jakby to o kimś innym było. Teraz jest na Mazurach sam, zadowolony z solidnego zapasu drewna kominkowego bo od czasu choroby stał się bardzo ciepłolubny. Pali w kominku z dużą wprawą i jeszcze większą satysfakcją.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...
Tomek przeżył na mazurach samotnie, odcięty od świata tydzień, kiedy ja byłam w Warszawie a Jemu wyłączyły się oba telefony stacjonarny - radiowi i komórka a z e-mailem jeszcze sobie nie radzi. Ale poradził sobie dzielnie z tą sytuacją, chodził do sąsiada ok. kilometra żeby porozumieć się ze mną. Teraz jesteśmy razem i rozwiązałam problemy z mediami. Może będzie miał większy zapał do ćwiczenia, trudnej w jego przypadku sztuki precyzyjnego naciskania we właściwe klawisze, już coś dla Was napisać samodzielnie. bardzo chciałby.klawisze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...