Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

och, straszna rzecz się stała nasz Janek został wydelegowany do napisania życzeń dla Was wszystkich wraz z Drogą Redakcją ale tak się zaczytał w wątku, że już zapomniał wysłać życzeń. Dopiero dziś przed chwilą odkryłam ten przykry fakt. Już chyba się Tomkowi nie przyznam

Bardzo spóźnione ale bardzo serdeczne życzenia w ostatnich chwilach Bożego Narodzenia wysyłamy i zupełnie aktualne życzenia pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku 2014 pomyślności wszelkiej składamy Redakcji i wszystkim Forumowiczom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też stajenkowo chcielibyśmy złożyć życzenia Komturom :) Też spóźnione ale co tam - najważniejsze że szczere :)

Kochani! dzielimy się z wami wirtualnym opłatkiem życząc, aby nadchodacy rok 2014 był lepszy niż poprzednie ... Dużo zdrówka i szczęścia! Buziaki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

TOMKU, styczeń się kończy, Nowy Rok już nie taki nowy.

Lat przybywa i nam i światu.

W pamięci wciąż ważni Ludzie, Miejsca, Wspomnienia.

Wspomnienia...bezcenne.

Mój pobyt w KOMTURII...zawsze będzie przywoływał uśmiech na mojej twarzy :)

Twoje i Majki odwiedziny u nas również :)

Czasem mam wrażenie, że to było wczoraj, czasem, że lata świetlne.

Tomku, Majko, nieustannie zaciskam za to,

żeby wszystko było tak, jak powinno, jakbyście chcieli.

Żeby to, co najważniejsze, nigdy nie stanęło w innym szeregu.

Żeby pamięć, o którą czasem przychodzi walczyć,

tę walkę wygrała, na wszystkich najważniejszych frontach.

Pozdrawiam najserdeczniej

pamiętam, przytulam - tola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 1 month później...
Dawno mnie nie było na Forum ale o Was zawsze pamiętam i ślę dobre myśli ...Tomku, życzę Tobie i Twojej Rodzince jak najwięcej dobrych dni i trzymam kciuki za Twój powrót do zdrowia...a nadchodzące Święta Wielkanocne niech będą radosne i Niech Wam, Mili, będzie wiosennie, słonecznie, świątecznie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ŻYCZYMY RADOSNEGO ALLELUJA WSZYSTKIM ODWIEDZAJĄCYM TE STRONY a Tomek siedzi obok i pilnuje, żeby pamiętać również o ŻYCZENIACH DLA REDAKCJI, ŻYCZYMY WSZYSTKIM WSPANIAŁYCH ŚWIĄT WIELKIEJ NOCY.

Strasznie dawno nie spotykaliśmy się tutaj bo ja miałam niezwykłe spiętrzenie spraw sądowych, w różnych stronach Polski,w których musiałam uczestniczyć zawodowo. Tylko, że musiałam te zajęcia dodatkowo wcisnąć w mój i tak przeładowany harmonogram. Ale najważniejsze, że Tomek ma się nieźle a ludzie, którzy nie widzieli go od dawna, mówią że znacznie lepiej funkcjonuje.Coraz więcej umie wyrazić,czasem krążymy w poszukiwaniu odpowiedniego słowa, ja mam chęć pomóc mu, zgadywać , domyślać się z kontekstu ale staram się zwalczać te pokusy, bo zasady terapii funkcji poznawczych mówią "nie wyręczać" Razem z powracającą sprawnością wraca też pamięć i świadomość utraconych funkcji a ta refleksja nie jest miła. Czytanie i pisanie jest nadal niebotyczną trudnością.Ale póki co T. Jest b. zadowolony, ze wrócił do swojej Komturii( bo luty i marzec spędził w Warszawie, gdyż nie miałabym czasu dojeżdżać do niego ).Już nawet tutaj piekna wiosna, choć sezon grzewczy tu dłuższy niż w innych rejonach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...