Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nam pozostaje cierpliwie czekać. Pewnie, że szpital to nic przyjemnego, umęczy człowieka i rodzinę ale ze sprawami neurologicznymi nie ma żartów.

 

Siostra mojego mężulka jest w tej chwili po 2 miesiącach szpitala i w ośrodku hipoterapii i ma też inne zabiegi rehabilitacyjne. A w zeszłym roku była zdrowa jeszcze jak tur, tak to jest, ale wychodzi z tego, jest zadowolona i są szybkie postępy. Ważne aby nie przerywać ciągłości leczenia.

 

Czekamy na Ciebie Tomku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomeczku :)

 

poduszeczkę piórkami Ci moszczę :D coby nic nie uwierało w królewkie siedzenie ...pod plecki pledzik miękuchny podkładam ( nie pachnący szpitalem tylko Mazurami i Komturią i bzami i Majeczką :D ..

koła samochodu ustawiam na podusczce magnetycznej abyś nie czuł żadnej wibracji nawet najmniejszej .....skracam czas do minimum aby wszystko odbyło się najsprawniej .jak to możliwe ...

.a na drogę coś wzmaciającego ...chociaż zapach ...:) i drugie śniadanie :)

http://www.fulereny.blink.pl/mum/c.30.jpg

Szcżęśliwej podrózy !!! ....

 

pisałm szybko i jeszcze mi przeszkadzali literówka to jeszcze jeszcze ( u mnie normalka ) ale pneumatyczne napisać ...to już szczyty :( :oops:

teraz weszłam dopiero i na szczęscie go przeczytałam jako pierwszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

...do innego szpitala.

...

Jutro popołudniu Tata pojedzie do szpitala wojskowego ...

...

... szpitalna kuchnia wojskowa (i wszystkie inne kuchnie szpitalne) do najwykwintniejszych nie należą :( ... dobrze, że Bonetka i Ziaba czuwają :) ... narazie to dla Tomka "smakołyki wirtualne", ale już niedługo, niedługo :) :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że personel szpitala wojskowego padł z wrażenia, a zaraz potem powstał, aby Komturowi wszystko wymościć i przygotować jak najlepiej. 8)

Bo jak nie, to... :evil:

No!!! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Tomku!

Warszawa od dwoch dni zimna i ciemna, troche pada od czasu do czasu.

Trzeba i to wytrzymac, bo deszcz potrzebny roslinkom, a roslinki nam. :wink:

Maj sie konczy. Dzien dziecka przed nami, potem zakonczenie roku szkolnego.., potem spotkanie forumowych ludkow, bedziesz tam...

I tego planu nalezy sie trzymac. :p :wink:

Pozdrawiamy Cie najserdeczniej jak sie da. :p

Żelka i Stefek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek opuścił OIOM i jest w tym drugim szpitalu. Jest widocznie lepiej, komunikuje swoje potrzeby (zimno w stopy, uwieranie rurek i aparatury). Trzeba to oczywiście zgadywać, ale potakuje i zaprzecza.

Precz z OIOMem!

 

no to bomba :D

 

 

morda mi sie cieszy jak kotu po walerianie :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracaj Tomaszu do zdrowia, sil i i nabieraj kondycji - jesli pogoda dopisze

 

gwarantuje na jesieni mala przesylke z organiczna, soczysta i slodka

 

kukurydza 8) Teraz , po 3 dniach deszczu przydaloby sie jej jednak troche

 

slonca .

 

Pozdrawiaja cie serdecznie 3- O czyli Okoliczni Organiczni Ogrodnicy 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek opuścił OIOM i jest w tym drugim szpitalu. Jest widocznie lepiej, komunikuje swoje potrzeby (zimno w stopy, uwieranie rurek i aparatury). Trzeba to oczywiście zgadywać, ale potakuje i zaprzecza.

Precz z OIOMem!

 

Super, coraz lepsze wieści.

Ściskamy kciuki za zdrowie i czekamy na dalsze dobre wiadomości!!

 

Pozdrawiam

Ya

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...