Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Komunikuje? Przytakuje? Nowe pielegniarki oblookuje!

Lecz zaraz się obudzi i ich zaloty w try miga ostudzi.

Bo chłop ma staropolskie zacięcie

I wie , że przed randką najsampierw flirtów zadęcie...

To na wstępne przyjęcie!

A potem?

Olaboga - zamęczy je - toć kawał rycerza

Wie to każda brana przez rycerzy w obrota!

Wróci do sił, życia poużywa

Takaż to już Jego - Komturska Zgrywa.

8)

Tomek przybywaj! Jeszcze niejedną flaszynę mazurskiego winka nalezy osuszyć.

Coby zmarnowane nie zostało.

I w gardełko solidnie powpadało. ;)

Patrzajta ludziska

No moje wierszowe wypociny chyba przyszła kryska?

Skorom je w necie zaczął pisać

Znaczy - kończy się moja wierszowa rola - azalisz trza zmykać.

PS - Dżimniaczek w wersji automat to Twójże Waść?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek opuścił OIOM i jest w tym drugim szpitalu. Jest widocznie lepiej, komunikuje swoje potrzeby (zimno w stopy, uwieranie rurek i aparatury). Trzeba to oczywiście zgadywać, ale potakuje i zaprzecza.

Precz z OIOMem!

 

no to bomba :D

 

 

morda mi sie cieszy jak kotu po walerianie :D :D :D

 

 

Pewnie, że bomba wiadomość!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekna wiadomosc! :p

Tomku kazda nowsza lepsza wiadomosc od Ciebie dodaje mi wiary w to, ze milosc leczy wszystko.

Uwierz w to, ze z kazdym wysilkiem abys do zdrowia powrocil, leczysz nie tylko sebie ale i nas. Nadziejo Ty nasza kochana!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomeczku ...zimno Ci w stópki ? :( ...mam coś dla Ciebie na rozgrzewkę :) dzisiaj pływałam trochę na statku i zobacz , temu Panu chyba nie zimno ....zasuwał jak się patrzy :) i jeszcze ręką machał :D było chłodno a i deszcz we wszystkich rozmiarach bezwstydnie sobie padał :wink:

http://www.fulereny.blink.pl/mum/gos.2.jpg

Trzymaj się cieplutko Komtureczku ...gdyby co skarpeteczek jakiś nadzwyczajnych poszukamy , z wełenki , merynosów albo z czegoś magicznego :) przędzy najcieplejszej na świecie bo utkanej z ciepłych oddechów nas wszystkich :) moze być ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z medycznego punktu widzenia jest super. Znakiem jest czucie od czubka nosa po pięty . Fantastyczne wieści !!

 

Jutro ( daj Boże ) uszczypa jakąś pielęgniarkę a pojutrze będzie ganiał po korytarzu..

 

Czego serdecznie życzę z ziabowatymi całuśkami w ogolone policzki. :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciśnionko niskie utrzymują, to i w stópki zimno może być...

Ale - co za cudne wieści to są! :D :D :D

Jak pięknie słyszeć, że komunikuje, że wskazuje na swoje potrzeby, potakuje, zaprzecza...

Super!!! :D :D :D

 

Szczęśliwa jestem niezmiernie i wielce - po prostu jak owca po wizycie bacy! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj nie było słodko, dzisiaj rano też rozmowa nam się nie kleiła, bałem się, że może zostawią Tatę na OIOM`ie. Na szczęście lekarze znali powód takiego stanu rzeczy, oni wiedzieli coś, o czym ja nie miałem pojęcia.

Jak tylko Ojca położyli na nowym oddziale, podpięli do monitora, przyłączyli kroplówkę i jedzenie, okryli cieplutko to zorientowałem się co jest grane.

Tata, dowiedziawszy się o przeprowadzce, zbierał siły, aby zrobić dobre wrażenie, w nowym szpitalu, w jednoosobowym pokoju, promieniał, dzisiaj gadka nam się kleiła, jak za dawnych czasów w Komturii (może odrobinkę koloryzuję ale naprawdę jest coraz lepiej).

To Tomek wybrał palec, na którym ma być czujnik, to on kazał sobie okryć cieplej nogi (niestety mówi bezgłośnie z powodu rurki w krtani).

Neurochirurg, który dzisiaj Go dzisiaj badał, był bardzo zadowolony z postępów.

Tata opracował nawet własny sposób wzywania pielęgniarki:

Jeżeli mnie niema w pobliżu, to aby włączyć alarm, zaczyna wolniej oddychać, gdy pokoju znajdzie się "odpowiedni personel", tata zaczyna znowu normalnie oddychać, "se chłopak potrafi poradzić w każdej sytuacji" :D.

Opieka w nowym miejscu, jest co najmniej równie dobra jak na OIOM`ie, z tą jednakowoż różnicą, iż "personel pielęgniarski" składa się wyłącznie z płci pięknej :D.

Jeżeli taka kadra (uśmiechnięta i życzliwa) była by w całym kraju, to chorowanie było by znacznie fajniejsze.

 

P.S. Post pojawił by się wcześniej ale właśnie pojechałem do szpitala, gdyż zapomniałem powiedzieć Tacie "dobranoc", przy okazji założyłem na noc skarpeteczki :D, coby nóżki w nocy nie marzły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

P.S. Post pojawił by się wcześniej ale właśnie pojechałem do szpitala, gdyż zapomniałem powiedzieć Tacie "dobranoc", przy okazji założyłem na noc skarpeteczki :D, coby nóżki w nocy nie marzły.

 

jakie to słodkie :D :D :D

 

ps.... mozemy dzisiaj spokojnie spać -Tomek sobie świetnie radzi :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...