Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Pięknie, pięknie, cudownie :D

 

łooo rany szczwany Komturze, z tym oddychaniem to patent dobry jest, ale Ty kochanieńki nie przeginaj , bo personel medyczny żeński się przeniesie na stałe do Twego pokoju, co by nóżek sobie nie "ubiegać", a Majce się to może średnio podobać :roll:

 

Trzymaj sie ciepło (Twoje stopy też), do poczytania jutro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasieczku :)

dobranoc można było przesłać telepatycznie :D ale skarpeteczek nie ...dlatego bardzo dobrze że pojechałeś ( :) wiesz to okropne uczucie jak masz zimne nogi -wiem bo sama jestem niskociśneniowcem - i niestety w zimie kilka razy muszę załozyć chociaż nie lubię ale jak się stopy nie rozgrzeją nie zasnę .chociażbym leżała do 6 rano ..... tak że zimno jako zaburzony komfort termiczny jest niezbyt przyjemnym uczuciem a dodatkowo jeszcze brak wyrównania temperatury ciała powoduje kłopoty ze snem ...no chyba że ja jakimś wyjątkiem jestem .

Dobranoc Komtureczku Forumowy Nasz Skarbeczku :)

Ciagle o Tobie myślimy i kolorowych snów Ci życzymy .

Łąka niech Ci się przyśni pachnąca , mięciutka i gorąca .

Stópki Twoje niech rozgrzeje a w nasze serduszka nadzieję wleje ....że koniec już wszytkich katuszy i Władca nareszcie do Komturii wróci :D

 

ps.poetka ludowa to ja nie jestem :( ale cóż to stoi na przeszkodzie pisania mojego urodzie .... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Komturze, pokazałeś klasę :D Dumni jesteśmy z Ciebie niezmiernie, takoż i Ciebie duma może rozpierać, że tak sobie świetnie radzisz!!!!

Dobranoc Tomku, słodkich snów - z każdym snem i sił zdrowia Ci przybywa :D :D

 

Moc uścisków dla Rodziny Komturowej!!! Jesteście bardzo dzielni!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale fajna wiadomość na dobranoc :)

Jasiek, przyznaj sie, że specjalnie tych skarpet nie załozyłes, żeby jeszcze popatrzec na żeński personel :lol:

Nawet gdyby, absolutnie nie mówię, że tak było, to moja narzeczona przegląda ten wątek :roll:, tak więc i tak na pewno bym się nie przyznał ale powtarzam: ja wcale nie mówię, że tak było. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieści są wspaniałe, cieszę się jak 150!!! :D :D :D

Tomek, Ty przechero, specjalnie wolniej oddychasz, na personel chcesz sobie popatrzyć... 8)

I masz rację, też bym na Twoim miejscu patrzyła. :D

Przez te koronki w gaciach kankanowych, co to nimi w kroku łatałam, jakieś świństwo mnie chyba się w kręgosłup wczepiło.

Od 2 dni unieruchomiona jestem, a jak z trudem chodzę, to wyłącznie przy pomocy ciupażki niegdyś osobiście z gór przywiezionej. :-?

Na razie więc rękami ćwiczę tego kankana, w końcu kiecką machać trzeba i wiuwać, a sprawa nie jest taka prosta, jakby sie wydawało.

W naszym zespole wiejskim jak ćwiczyłyśmy onegdaj, to jedna sąsiadka zaplątała się w kieckę, bo nie umiała wiuwać. No i rymła na kozę, co to nią grzalim na świetlicy. Trochę zamieszania się zrobiło, bo baba akurat gębą prosto w węglarkę trafiła, no to wyglądałą jak czorny diabeł. Krzyk się wszczął, że w kozę wpadła. Na to sąsiad przyleciał inny, co ma kozy w obórce i zaczął wrzeszczeć, że ona odszkodowanie za to zapłaci, bo koza mleko ze strachu straciła. Przygłucha Maliniakowa zaczęła latać ze ścierką wkoło tej węglowej kozy, bo myslała, że ktoś grzał na niej mleko i się rozlało. Na to wszystko przyleciał gajowy i zaczął wrzeszczeć, że polować nie może, bo hałasujemy i zwierzynę płoszymy.

Dopiero jak Sołtys flaszkę przyniósł, to sąsiad od kozy zaczął otrzepywać tę, co wpadła do węglarki, gajowy poleciał po pieczeń z dziczyzny na zagrychę, ja po słoiki z ogórkami, a Maliniakowa po zapitkę.

Potem to nie wiem, co było, bo od następnego rana kręgosłup mnie bardzo boli. :o

No to ćwiczę te ręce, żeby dobrze wiuwać, nie? :roll: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to śniadanko.

 

http://i.wp.pl/a/f/jpeg/9720/japanfood_petike_kopia.jpeg

 

A potem zabieram Cię Komturze tam gdzie ciepełko, ładne ciałka po piasku śmigajom, a drinki że ho ho..

 

http://meski-portal.pl/wp-content/uploads/2009/03/5944_dominikana1.jpg

 

Wrócimy bardzo późnym wieczorkiem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziabka :)

a czy Ty przypadkiem na jakąs bezludną wyspę z Komturkiem się nie wybiierasz ?..bo jakos tych ciałeczek to ja tam nie widzę :D ...lupkę se wzięłam po krzaczkach patrzyłam i nic !!! :lol:

Dzień dobrek Wszystkim przyszłam powiedzieć i Komturka za nózki obłapić ( łózka nóżki a jakże, gdzie tam królewskie , no skąd :) ...chociaz dotknąć moznaby i temperaturkę ich zmierzyć ..czy ciepłe są czy od reszty delikatniusio odstają ....

Depsia :)

Ty uważaj na te harce bo jak tak dalej pójdzie to uszkodzoną w lektyce trzeba będzie obok fotela Kompturka Cię ustawić ...a może Ty tak specjalnie miejsce najznamienitsze sobie zaklepiujesz ? ...a pózniej jeszcze hopkus-pokus zrobisz , wstaniesz i spódnicami zawirujesz i solówczkę odstawisz :D hę , i bedziesz miała dwa w jednym, ot co :lol:

 

póżniej wpadnę z drugim sniadankiem bo o siłę walecznego Rycerza trzeba dbać :)

narazieczko foremeczki ( no wiecie takie do piasku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...