Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

Ja też się cieszę a dla Was coś mam, żeby Wam osłodzić te niespokojne myśli i Wasze zdenerwowanie .

http://www.fulereny.blink.pl/mum/gos178.jpg

czarna foremka :( i zastyga ale wyjmę i będzie bardziej ładne :) ( nie lubię z galaretką )

Depsia:)

no wiesz , kotka z łózka ???...a co On biedaczek winien? :))) niech wskakuje znowu ....przecież wiesz że ich ciałka i fluidy dobrze robią :D na ... stawy i kregosłupki :lol:

Retrofood:)

a czy Ty w grupie rajtuzkowej jesteś i łabądka będziesz grał ? ...bo wiesz to drżenie może być niebezpieczne bo możesz mocno falować i wtedy nie będzie już dobrej synchronizacji w grupie ...no chyba że solo to taki obraz rozmyty moze być , wrecz filmowy będzie :) :lol: :lol:

Zelijka:)

Bajka cudowna :) ...tylko Ktoś o gołębim sercu i pięknej duszy potrafi taką wymyśleć i opowiedzieć ......DZIĘKUJĘ :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Bonetko-dzięki za dobre wiadomości i pyszności dla Jaska-my choć oczy napasiemy :D

 

Melduję że nasze kurowanie ma szansę nabrać tempa.Koteckowi podziękowałyśmy grzecznie acz stanowczo-Ziaba się zgodziła żeby go odprawic bo rozpraszał.Powyciągałyśmy z łóżka ości z sielawy bo kłuły w plecy a kozie co to się po nas walała niby dla zdrowotności, kazałyśmy ubrać pantalony Depsi

i ćwiczy w zastępstwie.Będzie dobrze :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieweczki :)

nieżle , nieżle ...a taki koteczek był :) warunki miał :D a Wy tak z żalem czy bez żalu kazałyście iść mu precz :( płacze biedaczek gdzieś pod płotem pewnie ..ale moze ktoś go przygarnie :wink:

Komturku widzisz jakie wyrzeczenia dla Ciebie .:D

a koza nich ćwiczy ..może ją do występu też się dopuści a co ...tygrysy występują , koty też czasami ( w cyrku widziałam ) to i koza może być , szpagaty może robić i kopytkami przytupywać ...aby tylko po szpagacie wstała o własnych siłach bo jak się rozjedzie to może być problem ..ale pomożemy gdyby co ..a jakże :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a koza nich ćwiczy ..może ją do występu też się dopuści a co ...tygrysy występują , koty też czasami ( w cyrku widziałam ) to i koza może być , szpagaty może robić i kopytkami przytupywać ...aby tylko po szpagacie wstała o własnych siłach bo jak się rozjedzie to może być problem ..

 

Depsia ma już chyba zaprzyjaźnionego hydraulika do pomocy :lol:

 

Ja też czekam wieści o Komturze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór,

właśnie dotarłam do domu z Olsztyna. Wczoraj Tomek był bardzo zmęczony i mało kontktowy (może to z powodu zmiany szpitala w piątek?), ale dziś był bardziej rozmowny. Kilka razy ewidentnie się uśmiechnął adekwatnie do treści, komunikował ściskaniem rąk, otwieraniem i zamykaniem oczu, ruchami stóp i dłońmi. Na pewno jest lepiej, choć myślę, że droga z Olsztyna do Komturii jest jednak jeszcze bardzo odległa.

Przyszedł do Taty bardzo sympatyczny ksiądz. Szpital przestał być wojskowy dwa tyg temu, ale kapelan pozostał. Tata wyraźnie zażyczył sobie sakramentu namaszczenia chorych. Wierzę, że to pomoże odzyskać mu siły i zdrowie. Bardzo jest jeszcze słaby. Po kilku minutach kontaktu nagle usypia. Opiekę szpitalną ma naprawdę wzorową.

Jeszcze bardziej wspierajcie go myślami, modlitwami, dobrą energią, dowcipami i co tam Wam jeszcze przychodzi do głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gabrysiu, dziękujemy za wiadomości.

W tej chorobie tak już jest, że dochodzenie do zdrowia to długi proces.

Ale najważniejsze, że na końcu tej drogi jest powrót do sprawności, do domu, do bliskich.

I kiedy ten dzień nastąpi, to będzie wielka radość i święto dla wszystkich przejmujących się zdrowiem Tomka.

Gabrysiu, życzę Wam cierpliwości, sił i wiary, a Tomkowi przesyłam buziaki, będzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gabrysiu, dobrze, że wieści są takie własnie - po takim urazie mózg nie wraca do sprawności w kilka dni, o nie... :roll:

Ale nasz Tomek da radę, na pewno!

Skoro już sobie zażyczył kapelana, to znaczy, że wie, co robi, chce zdrowieć i robi, co może. :D

 

Koza ćwiczyła, chyba jej nawet lepiej idzie niż mnie, do skakania zdatna jest bardzo, jak to koza. :D

Pantalony mi uświniła, małpa jedna. :o :lol:

 

No to poleżymy sobie tutaj jeszcze troszkę we trzy... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochany Tomku :)

musisz dobrze rozumieć wszystko i znać swój stan i mieć wolę wyzdrowienia że poprosiłeś o ten sakrament . Wiesz doskonale że my tutaj żebyśmy nie wiem jak się starali , wspierali i zyczyli Ci jak najlepiej i bardzo chceli żebyś jak najszybciej wyzdrowiał to bez woli Tego Najwyższego nic nie zdziałamy .

Dlatego oprócz tych różnych działań tutaj my też się modlimy . Dzisiaj były Zielone Świątki i msza była szczególnie uroczysta .

Spokojnej nocy :) miej wiarę ..będzie dobrze .......

 

nie ma się co dziwić że słaby, przecież ciągle żywiony jest pozajelitowo . Podróz też Go zmęczyła. Poza tym nie oszukujmy się żle zrobić to się zrobi prędziutko ale odwrotnie niestety to nie tak szybko i potrzeba i czasu i samozaparcia duzo żeby dojśc do stanu takiego jak przed wypadkiem . To wszytko spada na Niego właśnie . To On cierpi , bedzie musiał ćwiczyć , być może będzie miał chwile zwątpienia , zniechęcenia . Może nie wszytkie dni beda pogodne i nie wszystko będzie się układać tak jakby chciał ale jest silny i myslę że bardzo chce wyzdrowieć a bez wiary , chęci i silnej woli nic nie da się zrobić w tym temacie . My nadal tu będziemy dla Niego i z Nim .......

 

Witaj Tomeczku :)

 

jest 6 .15 poniedziałek :) był piękny wschód słońca :D a teraz jest tak sobie ..

ciekawe czy o tej porze mierzą chorym temperaturę ....jaką masz???.......

a kroplóweczka na sniadanko będzie ? to się daje obojetnie kiedy czy zachowuje się jakieś godziny ? ....nie jesteś po tym głodny ? jakie to uczucie ? ..i smakołyków nie można jeść ani dobrych trunków pić ...oj kiepsko :(

Jak się dziś czujesz ? czy nic Cię nie boli ? Czy Ci wygodnie , nie ma zmarszczek na przescieradle ? i czy poduszka jest wystarczjaco miękka ? . czy masz odpowiedni materac anyodlezynowy ? .....a nózki masz wyżej niż reszta czy na takim samym poziomie ? czy skarpetki ściągaczem Cię nie ściskają ? czy są wystarczjąco ciepłe ?

mgła za oknem czy pieknie jest ? jesteś obudzony czy tylko masz zamknięte oczy ? co myslisz ? co czujesz ? masz jakieś życzenia ?

..............jesteśmy z TOBĄ......

Dobrego dnia :D

http://www.youtube.com/watch?v=I_Gqj5yE31U

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

dawno mnie tu nie było ale pobieżnie przeczytałem wszystkie posty Gabrysi i Jasia i ciesze sie jak ...małe dziecko. Tomku - dziś dzień dziecka, więc zrób jakiś prezent "wszystkim swoim" dzieciom :wink: 8) a jest ich tu na forum mnóstwo. Ty dobrze wiesz ... dzieciom bobofruit , a starszym mamafruit lub tatafruit 8) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...