Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

Dzień dobry! :D

Przyszłam powiedzieć, że Ziaba okropnie się rozpycha na łózku, w nocy spadłam prawie z niego, więc ja już chyba dzisiaj trochę wstanę, zwłaszcza, że koza, świnia jedna, zmałpowała po nas i teraz też leży. :o

Laska cały czas mi sie bardzo przydaje, ale pozwalam już sobie na nieco mniejszy nacisk na nią, próbuję, jaka będzie reakcja. 8)

 

Tomek, na pewno też już niedługo będziesz próbował różnych rzeczy, a jak zaczniesz pomalutku jadać kleiki - ha, to dopiero będzie piękny dzień! :D

 

Buziaki i uściski dla Was wszystkich zostawiam i idę! Kuśtyk... kuśtyk... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzień dobry! :D

Przyszłam powiedzieć, że Ziaba okropnie się rozpycha na łózku, w nocy spadłam prawie z niego, więc ja już chyba dzisiaj trochę wstanę, zwłaszcza, że koza, świnia jedna, zmałpowała po nas i teraz też leży. :o

Laska cały czas mi sie bardzo przydaje, ale pozwalam już sobie na nieco mniejszy nacisk na nią, próbuję, jaka będzie reakcja. 8)

 

Tomek, na pewno też już niedługo będziesz próbował różnych rzeczy, a jak zaczniesz pomalutku jadać kleiki - ha, to dopiero będzie piękny dzień! :D

 

Buziaki i uściski dla Was wszystkich zostawiam i idę! Kuśtyk... kuśtyk... :lol:

czyli ...pełne uczłowieczenie :roll: :wink: :D

 

Tomek żadnych kleików nie ruszy, tylko ... fruity !! 8) , czego i Tobie DPS-iu życze - zamiast laski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwalony :D

 

Najpierw sprostowanie, potem śniadanie :

 

Przyszłam powiedzieć, że Ziaba okropnie się rozpycha na łózku, w nocy spadłam prawie z niego

 

Zepchłam Ciem DPSia boś coś za blisko mnie była, za kolano łapała i robiła "mrrrr, mrrr, mrrr" 8)

 

 

Teraz śniadanko.

 

http://m.onet.pl/_m/3349d79a58bf4104c188c23a80ce1d55,5,12.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry! :D

Przyszłam powiedzieć, że Ziaba okropnie się rozpycha na łózku, w nocy spadłam prawie z niego, więc ja już chyba dzisiaj trochę wstanę, zwłaszcza, że koza, świnia jedna, zmałpowała po nas i teraz też leży. :o

Laska cały czas mi sie bardzo przydaje, ale pozwalam już sobie na nieco mniejszy nacisk na nią, próbuję, jaka będzie reakcja. 8)

Tomek, na pewno też już niedługo będziesz próbował różnych rzeczy, a jak zaczniesz pomalutku jadać kleiki - ha, to dopiero będzie piękny dzień! :D

 

Buziaki i uściski dla Was wszystkich zostawiam i idę! Kuśtyk... kuśtyk... :lol:

 

 

 

łomatko święta..................................to co wyśta z tą Ziabą w tym łóżku wyrabiały..............laska ..........nacisk............reakcja...................sodomia i gomoria.................

dyrygent!!!!!!!!!!!!!!!!!towarzystwo do porządku doprowadzić mi tu ...................bo rozwiązłość w zespole się szerzy.................pary się tworzą, ćwiczą osobno, laski próbują............... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciiiiiiiiiiiiiiiiiicho Patyśka, nie wzywaj dyrygenta bo łóżko zabierze. 8)

 

Przyniosłam cukierki dla wszystkich dzieci bodzia ( no szacun :oops: )

 

Sie dzieci częstują, na żądanie raz można a i na wynos także.

 

http://www1.alliancefr.com/bqimages/bonbons.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

to się częstuje.............ale Ziabko to były dropsy w ruloniku :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mniam mniam, pycha ale ... na "goły" żołądek tak ? :o

Bonetka, zapodaj coś, bo głodni wszyscy ... a ty wiesz, jak nam poprawić kondycję wewnętrzną .... :D

Tomek, kleszcz mnie użarł, psiajucha jedna i mnie lump wysyła do dochtora - chyba pójdę, bo koleżanek z FM słuchać trzeba! 8) Ty nas słuchasz już jakiś czas i poprawa jest, więc przykład biorę i lece ...

pa pa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cukiereczki to coś dla mnie :) ja te rózowe po lewo na dole ....

a te harce? a harcujta , konstelacje, konfiguracje różne se zajmujta :D

Ziabka :)

a co za piękne śniadanie... to chyba jakieś afrodyzjaki zamknęłaś w mieszkach dla niepoznaki ?........oby z tego nie było zadnej wiekszej draki :)

a w cukiereczakach nic nie ma w środeczku ? ni drobiny jakiegoś procenteczku ? ....w tych duzych chyba jest ...popróbujemy a pózniej moze na łożu se zalegniemy ..menażerii tylko nie ma , zadnego zwierzątka , ani kota dużego ani nawet trochę mniejszego kociątka :D

A ja mam lizaczki do lizania .i tak sobie liże dziasiaj od rana ...oba w kwiateczki i jeden w tulipanek a drugi nagietkowy zółty jak gałganek :)

Pózniej drugie sniadanie przyniosę tylko muszę zajrzeć na szosę bo oczekuję goscia niezywykłego i dzisiaj dzień dziecka ..to chyba dlatego ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj będzie mała porcyjka i bardziej pożywna :)

Kapkę zioła spadły z ziemniaczka i talerz zabrudziły ....

żle też ułożne , środek cięzkości na lewo trochę przesuniety ..niby zeza nie mam ale widocznie perspektyw walniety :D

http://www.fulereny.blink.pl/mum/obiad.jpg

 

wiecie co ja chyba się starzeję w zabójczym tempie :( jak tak dalej pójdzie to po literce będę ślabizować bo ...ja czytam z literkami a pózniej ich nie ma :o :( SORRY :oops: :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj będzie mała porcyjka i bardziej pożywna :)

Kapkę zioła spadły z ziemniaczka i talerz zabrudziły ....

żle też ułożne , środek cięzkości na lewo trochę przesuniety ..niby zeza nie mam ale widocznie perpektyw walniety :D

http://www.fulereny.blink.pl/mum/obiad.jpg

 

 

 

najbardziej podobają mi sie te ćwiarteczki ogóreczka z zieleninką pośrodku...........jakby w nóżkach ............lekko rozsuniętych........ :oops: 8) :oops: 8) .....................to wszystko przez Depesię i Ziabę, bo one razem dzisiaj spały i bawiły się pałką............ :o :o :o :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paty:)

:lol: :lol: :lol: bo to taka fryzura strzepiona jest ......tzn pietruszeczki uroda w najnowszym stylu ..bo są przeciez rózne style ...i kolory ...ta była jakaś bledsza i duża ...ja wiem czy taka elegancka .... :wink:

i wcale nie w ćwiarteczkach :) tylko w całym jednym ogóreczku małosolnym :D w środku zamknięte jakby i na papryczce mięciutkiej na parze gotowanej ...położone ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wesoełgo deszczodnia!

Pracowity weekend za nami, bo to i Dni Niepołomic - impreza wielce zajmująca (zwłaszcza rodziców, których dzieci prezentują się na scenie) i meble do pracowni się robiły. Niedługo wreszcie będę pisała do Was siedząc przy pięknym blacie w czarno-zielone paski opartym na pięknych czarnych szafkach z miętowozielonymi czołami. Na razie szafki, jeszcze bez szuflad i drzwi, czekają w salonie, a blat przyciśnięty bloczkami silikatowymi schnie na podłodze. A wczoraj wieczorem, w nagrodę, poszliśmy na koncert Perfectu - świetnie było! Ech, żeby jakoś tę całą koncertową energię można było przesłać Komturowi, to wyskoczyłby z łóżka w jednej chwili! A tak, to będzie pomalućku, pomalućku z niego wstawał i wstydu połamanej Depsi nie zrobi. Pewnie czeka aż ciupażka nie będzie Jej potrzebna i prześle ją na Mazury.

 

PS. Jakby kotek znów stał się bezdomny, to ja bardzo chętnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku, przyszłam się przywitać w pierwszym dniu nowego tygodnia i miesiąca.

Maj poszedł w świat, ale obiecał wrócić za rok.

Nie ma powodów żeby mu nie wierzyć, więc chociaż szkoda, że minął,

to jednak dobrze, że znów będzie :wink:

Pogoda nas nie rozpieszcza, zapowiadają że będzie jeszcze zimniej,

ale damy radę i będziemy czekać na lato.

W Dniu Dziecka Twoim wspaniałym Dzieciom życzenia przekazuję najserdeczniejsze.

Niech mają w życiu jak najwięcej powodów do radości, a zmartwienia niech je omijają szerokim łukiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...