Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

Dzisiaj będzie mała porcyjka i bardziej pożywna :)

Kapkę zioła spadły z ziemniaczka i talerz zabrudziły ....

żle też ułożne , środek cięzkości na lewo trochę przesuniety ..niby zeza nie mam ale widocznie perpektyw walniety :D

http://www.fulereny.blink.pl/mum/obiad.jpg

 

 

 

najbardziej podobają mi sie te ćwiarteczki ogóreczka z zieleninką pośrodku...........jakby w nóżkach ............lekko rozsuniętych........ :oops: 8) :oops: 8) .....................to wszystko przez Depesię i Ziabę, bo one razem dzisiaj spały i bawiły się pałką............ :o :o :o :o

 

Patyśka, Ty se w papiury robisz! :lol:

To nie była pałka, pałkami to się bawi chyba Nefka, bo ona u Gwoździka za solistkę robi. 8) :lol:

My z Ziabą to laskę sobie wyrywamy, jednak ja ją częściej mam. :oops: 8)

Ziaba - to nie byłam ja, tylko zastanawiam się, skąd Ty wzięłaś to coś, co to mrrrrr robiło. Ty się przyznaj, że Ty kotecka miałaś pod kołdrą i we dwójkę tak mnie prawie z łózka zrzucliście. :p

Wstałam. :o :D 8)

 

Tomek - tu się dziwne rzeczy dzieją, ja Cię proszę, Ty coś powiedz... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dobry wieczór,

właśnie dotarłam do domu z Olsztyna. Wczoraj Tomek był bardzo zmęczony i mało kontktowy (może to z powodu zmiany szpitala w piątek?), ale dziś był bardziej rozmowny... .

 

 

Witam gabrysiu,

 

obserwuje ten wątek i zmagania Twojego Taty z chorobą... i w dziwny sposób rozpiera mnie duma ze Tomek ma tu Tylu przyjaciół!!!

Że Wy Szanowni Forumowicze Tak wspieracie mniej lub bardziej znana sobie osobę!!

i ja również Tomku trzymam za Ciebie kciuki!

Zwłaszcza ze mój Tato rok temu przeżył udar...

obyło sie bez operacji ....

ale "troszke" wiem co to znaczy!

miał afazje - na poczatku nie pamietał nas, póxniej przypomniał sobie i widać było żo to co "stare" pamieał ale wówczas dwumiesięcznej wnuczki juz nie...

 

uczył sie słów z neurologopedą nadal ma mniejszy zasób słów niż przed "wpadkiem"...

 

... ale juz w tym miesiacu tato wraca do pracy! i to odpowiedzilnej ....

 

Po kilku minutach kontaktu nagle usypia. Opiekę szpitalną ma naprawdę wzorową..

 

Rozumiem zmeczenie bo umysł w tym momencie pracuje na wysokich obrotach - bardzo wazny jest dla Tomka teraz i kontatk z ludzmi ale odpoczynek jest równei ważny...

 

Jeszcze bardziej wspierajcie go myślami, modlitwami, dobrą energią, dowcipami i co tam Wam jeszcze przychodzi do głowy.

 

A teraz dowcip

 

Project Manager usiadł w samolocie obok małej dziewczynki.

Manager zagadał do dziewczynki czy ma ochotę trochę z nim porozmawiać. Dziewczynka zamknęła spokojnie książkę którą czytała i powiedziała:

- OK. Bardzo chętnie. Więc o czym będziemy rozmawiać?

Manager na to :

- Może o logistyce?

- OK - odpowiedziała - to bardzo interesujący temat. Mam jednak pytanie: jak to się dzieje że koń, krowa i jeleń jedzą to samo, czyli trawę. Jeleń wydala małe suche kuleczki, krowa duże, płaskie, rzadkie placki, a koń wysuszone klumpy. Może potrafi mi Pan wytłumaczyć co jest tego przyczyną?

- Nie mam pojęcia - odpowiedział manager po chwili zastanowienia.

Na to dziewczynka odpowiedziała:

- Czy czuje się Pan zatem naprawdę wystarczająco kompetentny by rozmawiać o logistyce skoro temat zwykłego gówna przekracza pańskie możliwości? .

 

i Specjalna Dieta Dla Tomka i Dla Was - ja wprowadziłam w życie :D

 

1. Jesli cos zjesz, a nikt tego nie widzial, to te kalorie sa niewidoczne i nie licza sie.

2. Tabliczka czekolady popita cola light popada w tzw. konflikt kaloryczny - traci co najmniej 80% swoich pierwotnych kalorii.

3. Gdy jesz w towarzystwie licza sie tylko te kalorie, ktorych zjadlas wiecej niz inni.

4. Jedzenie lecznicze nigdy nie jest kaloryczne (np. czekolada na depresje, czerwone wino na serduszko, koniak na potencje, etc.).

5. Dbaj o sute posilki dla twej rodziny i przyjaciol - im grubsze Twoje otoczenie, tym ty wydajesz sie chudsza.

6. Picie i jedzenie przed telewizorem sie nie liczy, bo to nie klasyczny posilek, tylko czesc rozrywki.

7. Dania z lodowki nie maja kalorii, bo - jak wiadomo - w lodowce jest zimno, a kaloria to jednostka ciepla.

8. Zalecam spozywanie posilkow na duzych plaskich talerzach - kalorie szybciej z nich paruja.

9. Produkty spozywcze o tym samym kolorze maja tyle samo kalorii (np. pomidory i dzem truskawkowy, pieczarki i biala czekolada, krwawa Mary i rzodkiewki).

 

pozdrawiam i Ściskam! i czekam na dalsze pozytywne niusy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Tomku!!!

Zaglądam tu często do Ciebie i wypatruję postępów, które faktycznie są niezłe :D. Gratuluję i ciągle wspieram Cię dobrymi fluidami, bo wiem, że ciężko robić choćby te malutkie postępy, na które my tak czekamy.

Buziaki dziś dla wszystkich FORUMOWYCH DZIECI, ZWŁASZCZA TWOICH DZIELNYCH POCIECH w dniu ICH ŚWIĘTA.

aka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

st_ella - rewelacyjna dieta ... że też wczesniej nie pomyślałam :wink: :lol:

 

Tomuś ... przygotowania do zlotu ida pełną parą ... młotka Twojego mi trza do licytacji bo bez niego nie dam rady ...oczywiście jest na świecie milion innych młotków, ale Ty wiesz , ze tylko ten jeden sie nadaje :wink: :D

buziaki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja też miałam weekend na max-a - zawody samorządowców z całego powiatu 8)

Swoje dwa v-ce mistrzostwa (dart i tenis stołowy) dedykuję Tomkowi :D

 

A Tomek jak widzę też ma co chwilę swoje małe zwycięstwa :) mówcie tacie cały czas, że my czekamy i jesteśmy, nie ma mowy żeby było inaczej, każdy dzień to zaglądanie na forum i myśli o naszym Komturze.

 

A za miesiąc mam mistrzostwa ogólnopolskie, niech Tomek trzyma za mnie kciuki jak może :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomeczku jak tam Skarbku się czujesz ? :)

 

u nas padał grad :o takiej wielkości ja te cukiereczki w środu ( taki groszek ) ..nie jest zimno i nawet wiatru nie ma ale słońca też nie ma :( a ja kocham słońce i ciepło i radość i śmiech :)

wiesz tak sobie myslę że my tak ogólnie mało mamy takich chwil gdzie mozemy na chwilę się zatrzymać ...ciagle za czymś gonimy , spieszymy się gdzieć ..byle predzej , dalej , wyżej .....ale od czasu do czasu należy się zatrzymać , odetchnąć głęboko, popatrzeć na otaczający nas świat , na jego piękno ...wszystko tak szybko mija ...lata , sytuacje , zdarzenia ...nic nie bedzie już takie samo ...moze być.. ale inne ......nie zawsze lepsze ....cieszmy się chwilą ....łapmy te chwile w siatkę wspomnień ...cieszymy się tu i teraz ..... tym że jesteśmy , że żyjemy , że możemy czuć , widzieć , słyszeć ..to tak wiele .....

 

deserek przyniosłam :)

http://www.fulereny.blink.pl/mum/cia.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wieczornie! Tomek - tak trzymaj :D :D

 

 

Na lody się dzisiaj załapałam ... fajnie było!! Szkoda tylko, że z jutrzejsza wyjścia do kina nie skorzystam, odkryli, żem stara i mnie pognali :-?

 

Ja to bym jednak zabrała to łóżko, dziwne rzeczy się w nim dzieją :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na wieści czekam niecierpliwie

 

Tomku rzuciłam rzucanie palenia :oops: :oops: :oops: :oops:

wstyd mi strasznie :oops: na wytłumaczenie mam tylko że skończyło mi się słodkie bezrobocie i muszę szybko firmę otworzyć :-? ot taki układ gwiazd :roll: a jako że suma nałogów w życiu jest stała, groził mi alkoholizm :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór wszystkim,

dziś Janek rozmawiał z panią neurolog, która widziła stan Tomka na początku. Powiedziała, że jest ogromny postęp. Jeszcze bardzo długa droga przed nim, ale ma szanse na całkowity powrót do normalnego życia.

Jutro odstawiają już antybiotyk, to też dobra wiadomość, bo bo to było bardzo mocne świństwo.

Tomek coraz lepiej komunikuje swoje potrzeby, dziś "zażądał" zwilżenia warg.

Chwała Bogu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...