Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

Ziabko :)

tak to bywa z tym ptactwem domowym ...chyba tylko jakies zatyczki do uszek :) bo nawet gdyby dopaść tego kogutka to sledztwo byłoby ..odpada ....jakoś go złapać ( a da się ?? ) i ja wiem strunki głosowe kapkę przykrócić ...ale wiadomo czy jeszcze głośniej by się nie darł ? .....a może tabletki usypiające z karmą przemycić ..o to też jest sposób moze budziłby się około południa :) .....no chyba że z Depsią zamiankę na miejsca i lóżeczka zrobicie :) bo u Niej cicho .....

Agduś :)

tylko wózeczek ...nawet dla lalek ale już lżej kapkę byłoby :)

Patusia :)

co tak cicho ???...śpisz jeszcze jak celineczka w kwatuszku ? :) czy już kwiateczki delikatnie rozchylasz :lol: widac Cię już czy nie ??? :lol:

Śniadanie przyniosłam

dziwnie wygląda bo to ...cannelloni ale pionowo cięte ( jak swieże to każdą

rureczkę można oddzielić ale jak na drugi dzień to tylko tak można, sos podany jest osobno )

http://www.fulereny.blink.pl/mum/gos.176.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witaj Tomku :D

szklana pogoda za oknem, ale nic to,

najważniejsze że czujesz się coraz lepiej i to cieszy najbardziej.

Przyszłam pozdrowienia z Podlasia przekazać od nas, naszych znajomych i zaprzyjaźnionych.

Uśmiechaj się dziś jak najczęściej, bo to potrzebne jest Twoim najbliższym.

Dobrego dnia tola życzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj dzielny Komturze !

Jak to dobrze, że idzie ku lepszemu :D , jaka to radość wielka dla Twoich Najbliższych i dla nas :D - serdecznie Cie pozdrawiam i nie odpuszczam obietnic.

 

 

Tomku, choć nie dane mi było osobiście Ci ręki uścisnąć, to cały czas mam nadzieję, że szansę takową otrzymam :D , bo tyle serdeczności od Forumowiczów nasz, że człekiem musisz być niezwykłym.

 

 

Ludzie, jesteście niesamowici !

I jak tu na Spotkanie Forum nie jechać, to nie mam pojęcia :roll: :cry: i to już któryś rok z kolei :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Tomeczku w kolejny dzień czerwcowy :)

U nas pogoda nawet, nawet najwazniejsze że nie pada, co jakisczas słonko się wychyla z za chmurek tylko po co ten wiatr :o :roll:

 

Ciesze się że stan Twojego zdrowia poprawia się i dochtory zadowolone. Bo to dla nas wielka radośc, a szczególnie dla Twojej wspaniałej rodzinki :)

 

Pozdrawiam Cię mocniutko i nadal sle pozytywną górską energię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomeczku :D

przyszłam Cię w stópkę połaskotać :)

jak się czujesz ? kiedy odstawią Ci te kroplówki z jedzeniem :( ...na co miałbyś ochotę ? bo wiesz ja ta mały pikuś jestem i za bardzo gospodyni to nie jestem niestety ale Chef :D to napewno coś Ci przyrzadzi pysznego a ja za nim garnki będe nosić i podpatrywać bo wiesz na naukę nigdy nie jest za pózno ...tylko że ja nie jestem koneser jedzeniowy .... może Chef by mnie słodkości jakieś nauczył robić ...to, to tak :) i pewnie w tej dziedzinie postępy bym poczyniła ......

deserek przyniosłam ...sernik z lodami ( trochę nie chciały stać w miejscu ..i orzeszkami posypałam specjalnie dla Ciebie i czekoladą żebyś sił szybko nabrał :) )

http://www.fulereny.blink.pl/mum/gos204.jpg

 

Uwaga ..uwaga ....Patusiu :D gdzie jesteś ? :(( ...bo matwica mnie ogarnia ( idzie od nóg ) jak ślicznej laleczki nie widzę ....odezwij się bo W11 trzeba będzie wezwać ...no chyba że ...ach te koteczki :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny krok w drodze do Komturii.

Tomkowi wyjęli dziś rurkę z nosa i pielęgniarka nakarmiła go kilkoma łyżkami zupy. Normalnej szpitalnej, a nie papki Nutricii. Ale pokarało Komtura za tak długie leżenie, bo to była zupa botwinkowa, której nigdy bardzo nie lubił. Jeśli jeszcze nie daj Boże była doprawiona koperkiem, to grób mogiła, bo koperku od urodzenia nienawidził szczerze. Krzywił się, ale zjadł. Na noc znowu dostanie sondę, ale to i tak jest postęp.

Współpracował z Jaśkiem przy goleniu.

Uff

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...