Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kolejny krok w drodze do Komturii.

Tomkowi wyjęli dziś rurkę z nosa i pielęgniarka nakarmiła go kilkoma łyżkami zupy. Normalnej szpitalnej, a nie papki Nutricii. Ale pokarało Komtura za tak długie leżenie, bo to była zupa botwinkowa, której nigdy bardzo nie lubił. Jeśli jeszcze nie daj Boże była doprawiona koperkiem, to grób mogiła, bo koperku od urodzenia nienawidził szczerze. Krzywił się, ale zjadł. Na noc znowu dostanie sondę, ale to i tak jest postęp.

Współpracował z Jaśkiem przy goleniu.

Uff

 

botwinka z koperkiem??? brrr

 

rozumiem, że to takie nowe metody leczenia, pacjent szybciej wykuruje się jak będziemy go dręczyć czymś co nie jest jadalne, bo będzie szybciej chciał do domu :D :D :D

 

żartuje oczywiście... Gabrysiu wieści są naprawdę świetne, Tomek twardy jest i nawet ta botwinkę wcina jak trzeba :D

 

pozdrawiam

m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to sie zdaje, że Zeljka ma rację, podrażnione gardło od rurek ma to i się krzywi. :roll:

Ale z każdym dniem będzie lepiej, na pewno. :D

 

Patyś - a dlaczego ja nie dostałam dresiku, który do mnie najlepiej na świecie by pasował? :evil:

Ech, Ty... :wink:

Masz za to kotecka. :lol:

 

http://www.chefpaul.net/cpwservices/DpS/wp-content/uploads/2009/06/kotek-poddaje-sie.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he ...jestem :D

nie myslcie se..... w miedzyczasie podgladalam :oops: :lol:

 

wiem , ze tomek nie lubi koperku bo odmowil posypania mu kiedys rosolu ...pietruszki tez nie chcial :o :roll: :D

zuru trza mu podeslac , bo wiem , ze uwielbia 8)

troche za daleko jestem , bo bym mu podrzucila , swiezutki ....sama kisze ...

 

kuruj sie Kochany , kuruj

juz niedlugo bedziesz zdrow jak ryba !!!!!

 

gabrysiu, dziekujemy za dobre nowiny :D

golic tomek tez sie nie lubil :lol: , wiec pewnie krzywi sie na jaska :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Botwinkę, czyli barszcz ukraiński vel ruski to ja lubię, ale dawać komuś na pierwszy posiłek po takim poście coś, czego nie lubi, to już przesada jest! Nie chciałabym być w skórze tej pielęgniarki (no chyba, że to jest bardzo młoda i urodziwa skóra), kiedy Komturowi głos wróci!

 

A swoją drogą, to jest chyba najbardziej obdyskutowana botwinka świata! :lol:

 

 

Agduś bez uprawnień możesz tym popędzić :

 

http://e-gadzety.net/obr/bikeshop.jpg

Uprawnienia to ja mam nawet na cztery kółka, ino jeździć nie lubię - wolę chodzić albo na dwóch kółkach pomykać. No i tak rano wychodząc z domu się rozglądam, powietrze wciągam - pięknie jest - grzech by był jechać samochodem w taką pogodę... A potem, objuczona jak grecki osiołek, klnę w żywy kamień swoją głupotę. Kiedy pojadę na rowerze, niewiele lepiej jest - obwieszony siatami i siatkami, z załadowanym dziecięcym fotelikiem nie jest pojazdem łatwym do opanowania (ostatnio wiozłam dorodny kwitnący bez).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to mówią: nic sie nie dzieje bez przyczyny. Tomku, tyś sie tam (w szpitalach) znalazł, by wreszcie docenić smak botwinki i koperku. Bo od tej chwili botwinka będzie Twoim wspomnieniem i pierwszym cywilizowanym pożywieniem na nowej drodze życia. Pozdrawiam Cię serdecznie.

 

Współpraca przy goleniu, hm... bał sie szelma, że go młodzian niechcący draśnie niewprawną reką :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie Paty to winnaś ten swój dresik w leasing puścić, luuuuudzie, czegoś takiego jak żyję nie widziałam :o , krówki na różowym tle z tyłu na plecach obora, na rękawach płotek. Całość total antykoncepcja. Jak która ma problemy z chciejstwem mężowskim , to proszę się zwrócić o wypożyczenie do wyżej z nicka zwanej. Tydzień spokoju gwaratnowany. :lol: :lol:

 

A tak w ogóle na ogrodzie daje ognia zapach jaśminu. Po posiedzeniu troszku na ławce w niedalekiej odległości zaczęłam mieć omamy..wizje..totolotek widziałam.. 8)

 

Widzisz Tomku, tyle się dzieje dookoła, tyle ciekawych rzeczy , i dresik Paty i kokot gardło ździerający i zgubiony dzwonek od roweru..

 

A Ciebie nie ma..jeszcze. Ale będziesz.

Teraz to jesteśmy grzeczni , wiesz, nie wypada wielu rzeczy, dbamy o Twój wizerunek, no bo jak będą postrzegać Cię inni, którzy niekcący słyszą to co my tu robimy..

 

Zazdrościć będą ! Ot co !

Takiego Fan Clubu nie ma nikt !!

 

z harcerskim pozdrowieniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to sie zdaje, że Zeljka ma rację, podrażnione gardło od rurek ma to i się krzywi. :roll:

Ale z każdym dniem będzie lepiej, na pewno. :D

 

Patyś - a dlaczego ja nie dostałam dresiku, który do mnie najlepiej na świecie by pasował? :evil:

Ech, Ty... :wink:

Masz za to kotecka. :lol:

 

http://www.chefpaul.net/cpwservices/DpS/wp-content/uploads/2009/06/kotek-poddaje-sie.jpg

 

 

Depesia

 

powiedz Ziabie to wklei ten dresik :lol: :lol: :lol: i bedzieta się bić............podzielicie sie zwierzątkami z dresiku ........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patusia :) jak dobrze że się znalazłaś a nic przed wieczorem nie łyknęłaś przypadkiem ? a moze maczku za duzo zazyłaś ? no bo ten sen taki długaśny :) ....

a owszem Ziabka :) kotecka przyprowadziła ale kazała mi się tylko na niego przyglądać .....a gdzie reszta repertuaru, no gdzie ???? 8) :D

Depsia :)

A kto z takom maszynerią na ślicznotka się zamierza ?., jak śmie !!!...na takiego kotusia maleńkiego ...nie pozwalam, protesty składam ( daj mi tego barbarzyńcę ciasteczko mu dam :) ...arszeniczkiem posypię ...dobre będzie a jaki efekt ..piorunujący :lol: :p

ps.to może ja jutro na drugie śniadanie ....botwinkę zrobię z .....koperkiem : :lol: :lol: :p :p

a wiecie to się dobrze składa bo tu jest miejscowośc Boćwinka

powaga.... :lol:

 

Jasieczek :) świetnie potrafi golić wiec nie miejcie wątpliwości. Komturek :) najpierw miał bródkę a la Leninek a póżniej niestety i to zgolili :( ....odrośnie ...ale jaki teraz młodzieniaszek :) ..bródka ciut powagi dodaje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich Forumowiczów (nie mylić z WWF), przerwa w moich transmisjach spowodowana była problemami technicznymi.

Tak Jak moja Siostra pisała, Tata jadł z niesmakiem, wodnistą zupkę z botwinki. Na szczęście udało się przekonać Pielęgniarkę, iż Tata potrzebuje, dla zabicia smaku znienawidzonej zupki, czegoś treściwszego. W sklepie opodal dało się znaleźć "metodę na głoda", pod postacią serka waniliowego znanej firmy.

Jak mówię Ojcu o FM to składa jakoś tak dziwnie usta (mi jako twardzielowi nie wypada tego jakoś szczególnie interpretować), moja Narzeczona twierdzi, że to znak abym ucałował wszystkich Forumowiczów. Niniejszym przekazując wolę Ojca Mego, Wielkiego Komtura Mazurskiego: Przekazuję ucałowania wszystkim forumowiczkom (gdyby nie ogólne "twardzielostwo" poleciał bym "na Gierka" również z Męskimi członkami Szanownej Społeczności Forum), Forumowiczom zaś przesyłam uściski zarówno kończyn górnych jak i "na niedźwiedzia".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...