Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Czuję się ucałowana :D

 

Też nie znosze botwinki .... blleeee ... ale do koperku jakiś ansów wielkich nie czuję :D

 

Tomek, jak się znowu dorwiesz do komputera, to napisz co tak naprawdę zmusiło Cię do zjedzenia tego paskudztwa?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koperek Ci dali :o :o :o

 

ło mój bosze....to straszne

 

......no w głowie mi się to nie mieści, jak oni mogli, o boszeee, mój boszeeee

 

 

koperek

 

 

 

 

pomszcze Cię.

 

 

 

Ziaba - takie lubię...tak mi dobrze

 

-malka właśnie wyciągnęła się na tym wypasionym saco.........mmmmmmmmmmmmm i zamruczała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry! :D

Mam nadzieję, że dzisiaj będzie dobry dzień z dobrym rosołkiem w tle. :wink:

 

Tomek, zdrowiej, najwyżej szybciej wyzdrowiejesz i przyjedziesz mi pomagać, bo ja z tą laską jak za karę cały czas... :-?

Chyba czas szukać miejsca w Domu Starców. :o

 

Koza gdzieś poszła i jej nie ma, gacie mi zabrała, ćwiczyć nie mogę, jedynie znajomy hydraulik czasem zajrzy do mnie... :lol:

Pogoda dzisiaj znowu paskudna, wieje silny wiatr, wiszą nad nami szaroczarne chmury, jest zimno i nieprzyjemnie.

Pociesza mnie jednak myśl, że już niedługo zrobi się pięknie, ciepło i słonecznie, a lato w końcu musi przyjść i trochę nas ogrzać.

 

Nie grymaś, Tomek, jak Ci dają jedzonko, to trzeba jeść, choćby i skrzywionym, bo trzeba Ci sił nabierać, wiesz?

Buziaki ode mnie wielkie masz!!! :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doberek. :D

 

Jedziemy ze śniadankiem, spróbujemy może coś na mleku ?

 

http://zpierwszegotloczenia.pl/galeria/posty/obrazek-32141.jpeg

 

Do tego coś konkretnego :

 

http://www.kaper.com.pl/files/prosiak2.JPG

 

 

Pogodowo melduję sikawicę drobnistą z gatunku zjadliwych.

Mówią, że ciepełko idzie plażowe.

 

mrrrrrr :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię i botwinkę i koperek, ale Komturowi trza było dać Żubra do popicia :lol:

pierwsza porządna potrawa w tym całym menu, które tutaj przeczytałem :lol:

 

ale z tym koperkiem toś Tomku przesadził :lol:

a za botwinkę :evil: to powinieneś zażądać rychłego przeniesienia do komturii :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Wielki Komturze i Zacna Komturowa Rodzino :D Dzień dobry damom i dworzanom Wielkiego Komtura :D

 

... na przekór pogodzie ... paskudztwo ... i na pohybel wszystkim wirusom!!!!! Jeden taki właśnie się we mnie wczepił ... wredna zmynda :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no , takie dobre wiesci laduja pozytywna energia moje na caly dzien :D

tylko te buziaki od tomka.....bede chodzila caly dzien zakrecona :roll: :oops: :lol:

 

ja tez Cie pozdrawiam , sciskam i caluje :oops:

z rosolem bardzo dobry pomysl , bo te "mniam mniamy " to dla anorektykow dobre a nie dla silnego faceta :roll:

ogolnie przyslowie zab mowi : rosol jest dobry na kazda chorobe i pogode

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Wszystkim

 

jak Skarbeczku po nocy się czujesz ? tutaj i nas stany srednie :wink: i pogodowo i sercowo ( chyba jakich kropli poszukam ) i tak w ogóle .

Ale nic to, grunt że Tobie coraz lepiej :) i tym się cieszmy i niech ta radość właśnie rożświetla nasze serca i dusze :D a resztę do skrzyneczki włożymy i ..gdzie ? ....ja wiem kiedyś to na wszchód się wysyłało ale robić im czarną robotę nie wypada...to w kosmos ..tak to dobre miejsce :lol:

Przesyłam Ci dzisiaj prawie Claud `ka ( Monecika :) na dobry dzień.. to zdjęcie jeziora leżącego u mych stóp :D

http://www.fulereny.blink.pl/mum/mone1.jpg

 

Ziabka przyniosła takie wspaniałości :) to ja z plackaimi póżniej wpadnę . Rosół ugotuję jutro bo tu u mnie wieś i po jakie ptactwo trzeba do miasta jechać :(

Wspaniałego dnia Wszystkim życzę :D

Brazeczko kuruj się Dziecinko ..kuruj bo teraz chorować to okropne jest :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chcę jezioro :D i płasko

u mnie nic tylko góry i pagórki, no ileż można :wink:

Tomek zaproś mnie do siebie prooooooszę

nie mogęci obiecać że ci gotować będę bo nie znoszę :oops: ale mogę dopieszczać twojego kota i psa , wnuki niańczyć , podbitkę malować ......

ja chcę jeziiiooooroooooo !

 

o wiem po piwo mogę biegać :D

 

nie daj sobie rosołku wcisnąć , golonki zarządaj :wink: z chrzanem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...