Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

Dzień dobry Wszystkim

 

u nsa spadają perły z nieba :wink: chyba poszukam sznurka i będę nawlekać ...nie za duże ale co tam jakies są , prawda ? :) a wiatr to się chyba zgrzał ...wieje od 4 rano OKRUTNIE :cry: i wcale spać nie można bo ja słyszę ( muzyczka jestem i wrażliwa na dzwięki ) .

Mam dla Ciebie Komturku coś ładnego dla oka ....fotografia nie jest wspaniała ( robiona ze statku i przez szybę ale nasze klimaty są to nie ulega wątpliwości :))

http://www.fulereny.blink.pl/mum/23.jpg

dobrego dnia :) usmiechu , radości ...wiem ze za oknem pogoda nie nastraja odpowednio ale na takie dni proponuję ..własną wewnętrzną duchową ŁĄKĘ :D najpięknijszą z mozliwych gdzie zawsze świeci słońce , miniącą się ferią ulubionych barw , pachnącą przepieknie , gdzie nie ma trosk, bólu i cierpienia ..po prostu gdzie możemy być szczęsliwi czego Wszystkim z całego serca życzę :)

 

ps. niecierpliwie czekamy na wynik tomografi .....

 

hallo śpicie ??? pobudka :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witajcie,

Tomek miał dziś tomografię, jutro na podstawie wyniku zapadnie decyzja o przeniesieniu na oddział rehabilitacyjny. Zależy to od tego czy nie zagraża wodogłowie - wtedy będą wszczepiali zastawki.

Znowu kilka łyżeczek normalnego jedzenia do przodu.

Innych spektakularnych postępów brak.

Ale kontakt jest i nawet trochę Tomek reaguje na abstrakcyjne dowcipy.

To na razie tyle.

Pozdrawiam

 

Wieści, dobre, coraz lepsze, Tomek powoli idzie do przodu, właściwym dla Siebie tempem.

Abstrakcyjne dowcipy powiadasz Gabrysiu.... no to jest naprawdę dobrze :D

pozdrawiam

m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich na FM , ktorzy wspierają zacnego Komtura . Jestem mama Asi ze starej stajni. Od początku śledzę Wasze wzmagania o zdrowie Tomka. Nie znam Go osobiście ale wiele slyszałam o Nim dobrego od Asi.(a wkońcu to mój dobry rocznik 1950) .Jest to bardzo budujące, że tyle ludzi modli sie o Jego zdrowie . Ja rownież to robię, ale dziś jescze będę myslami ze szwagrem Maksia, który rownież potrzebuje wsparcia .(Maksia poznałam osobiscie u Asi w starej stajni) Wszystkiego dobrego zyczę najbliższej rodzinie Komtura.

 

 

Mamo Asi, witam w naszej wesołej gromadce.

Dziękuje za dobre myśli dla Artura.

 

pozdrawiam serdecznie

maksiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć :) oby dzien przyniósl dobre rozwiązania..pozdrawiam serdecznie :D

 

----------------------

Do baru wchodzi kaczka. Wskakuje na krzesło i mówi do barmana:

- Setę i śledzia!

Barman zaskoczony podaje kaczce gorzałę i śledzia, kaczka wypija, wciąga śledzika i mówi do barmana:

- Słuchaj stary, jestem majstrem-murarzem na budowie opodal tego baru i przez jakiś czas będę tutaj wpadał około 15:00 na wódeczke i śledzika. Pomyśl nad jakimś małym rabacikiem. Tego samego dnia barman zadzwonił do zaprzyjaźnionego dyrektora cyrku:

- Janek! Nie dasz wiary! Przychodzi do mojego baru kaczka, która mówi ludzkim głosem, pije gorzałkę i wciąga śledzie. Dyrektor chcąc zobaczyć to na własne oczy, przyszedł przed 15:00 do baru, siadł przy stoliku i czeka. 0 15:00 w drzwiach pojawia się kaczka. Wskauje na krzesło i mówi do barmana:

- Jak zawsze, wódeczkę i śledzika proszę. Jak tam? Przemyślałeś sprawę zniżki?

Do kaczki podchodzi w tym momencie dyrektor cyrku i mówi:

- Chcę pana zatrudnić!

Jestem dyrektorem cyrku.

- Zaraz, zaraz cyrku powiadasz?

- Tak panie kaczko cyrku.

- Cyrk... hmm... cyrk... to taki wielki namiot?

- Dokładnie.

- Z takimi drewnianymi ławeczkami?

- Właśnie.

- Z taką okrągłą arenką z piachem i trocinami?

- Oczywiście!

- W takim razie na ch.. wam murarz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śniadanko.

 

http://gotowanie.onet.pl/_i/artykuly/2007/nalesniki_d.jpg

 

 

Zimno Tomku chociaż słońce nieśmiało przechodzi przez chmury.Dziś dzień wspominek , jak to 20 lat temu byliśmy piękni , młodzi i daliśmy czewonym kartkę do odwrotu.

W TV24 właśnie leci super program , pokazują bony twarowe do Pewexu, buty marki Relax, magnetofon MK125, kartki na mięso..tak szybko to zleciało, tak bardzo wydorośliśmy..wypięknieliśmy ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co nic się nie dzieje..................orkiestra nie gra, nie ma kto śpiewać , ja sie wić wkoło kogo nie mam, tamburynko przygotowane, koronki na gaciach wykrochmalone sterczą..................ziaba nie ma kota, pewnie kuraka trzepnęła i poszła siedzieć na 48 do wyjaśnienia , Depesia pałkami nie dysponuje .........tylko bonetka zasuwa kulinarnie i sterczy przy garach........zamiast ćwiczyć jakieś partie solowe tudzież inne piruety............do roboty kobity. no, raz, dwa, trzy...............chłopina nam zdrowieje a tu układy nie równo wychodzą.............proszę się ustawić na pozycjach i ćwiczymy..............raz i dwa, raz i dwa..............depesia większe wygięcie w tył, ziaba większa fala walorami przednimi............bonetka, szybciej nogami machaj...........no jeszcze raz............ziaba uważaj nie tak mocno.........omawiane zaraz ze stanika wyskoczą..................depesia nie śmiej się tylko sie wyginaj........i jedziemy..........raz , dwa, trzy, raz................te perkusista, pałką machaj a nie zaglądasz mi pod spódnicę.....rytm chłopie tracisz.......... :lol: :lol: :lol: :lol: [/code]

 

 

ziaba ..............czytaj i się stosuj :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :lol: , dziś słoneczko piękne ale wiatr się znowu zrywa (bezczelny :evil: ) mimo to, zapowiada się miły dzień. Tomku prosimy o kolejny krok do przodu. Trzymaj się :lol:

 

 

i co nic się nie dzieje..................orkiestra nie gra, nie ma kto śpiewać , ja sie wić wkoło kogo nie mam, tamburynko przygotowane, koronki na gaciach wykrochmalone sterczą..................ziaba nie ma kota, pewnie kuraka trzepnęła i poszła siedzieć na 48 do wyjaśnienia , Depesia pałkami nie dysponuje .........tylko bonetka zasuwa kulinarnie i sterczy przy garach........zamiast ćwiczyć jakieś partie solowe tudzież inne piruety............do roboty kobity. no, raz, dwa, trzy...............chłopina nam zdrowieje a tu układy nie równo wychodzą.............proszę się ustawić na pozycjach i ćwiczymy..............raz i dwa, raz i dwa..............depesia większe wygięcie w tył, ziaba większa fala walorami przednimi............bonetka, szybciej nogami machaj...........no jeszcze raz............ziaba uważaj nie tak mocno.........omawiane zaraz ze stanika wyskoczą..................depesia nie śmiej się tylko sie wyginaj........i jedziemy..........raz , dwa, trzy, raz................te perkusista, pałką machaj a nie zaglądasz mi pod spódnicę.....rytm chłopie tracisz.......... :lol: :lol: :lol: :lol: [/code]

 

Paty, oplułam laptopa z samego rana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka :)

zamiast drugiego śniadania jest .....rosołek :)

http://www.fulereny.blink.pl/mum/gos217.jpg

 

prosimy o wieści na temat wyniku badania bo z nerowów serduszko nam pika ......

 

a co dzisiaj nasz dyrygent , menager , kierownik planu , pierwsza baletmistrzyni w jednej Osobie porabia ? Patusia ....ćwiczy czy zbastowała ? ..moze do Casablanki poleciała ? :) . ( tam ciepło ;) .będę miała ciasteczka z Maroka ( przyjaciółka przyleciała :D ) to na desereczek jutro będą w sam raz :)

 

słonecznosci i radości oraz wszelkiej obfitości : kolorów ( bo szaro ;( ) smaków ( nad ciasteczkiem musze pomyślec jakimś a moze lody ...i co że zimno ..właśnie na przekór ) i aromatów ( zapach łąki by się przydał :) no ew. skoszona trawa może być )

 

Komturku i Arturku nie martwcie się , będzie dobrze !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Tomeczku u nas zimnica wieje starsznie i w kominku trzeba palić żeby mi dzieć nie zamrzł a ja wraz z nim.

Cora lepsze wieści od Ciebie napływają i tak trzymać :)

Trzymam kciuki za wyniki TK.

 

Maksiu za Twojego szwagra też kciuki potrzymam i zycze mu duzo zdrówka.

 

Paty widze że w tej orkiestrze to Ty za reżysera robisz :wink: :)

Panie rezyszerzu a dla mnie jakie zajęcie się znajdzie 8)

 

Pozdrwaim całę FM i rodzinkę Komtura naszego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani... siła sprawcza Waszych próśb i modlitw jest ogromna.

 

Właśnie dowiedziałem się że dziś rano wreszcie ruszyła trzustka u Artura.

Oczywiście droga do wyleczenia się jeszcze daleka, ale najważniejsze, że po 5 dniach wreszcie trzustka pojęła pracę. Teraz może być już tylko lepiej.

 

Jeszcze raz bardzo dziękuje wszystkim i proszę o jeszcze.

 

m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co nic się nie dzieje..................orkiestra nie gra, nie ma kto śpiewać , ja sie wić wkoło kogo nie mam, tamburynko przygotowane, koronki na gaciach wykrochmalone sterczą..................ziaba nie ma kota, pewnie kuraka trzepnęła i poszła siedzieć na 48 do wyjaśnienia , Depesia pałkami nie dysponuje .........tylko bonetka zasuwa kulinarnie i sterczy przy garach........zamiast ćwiczyć jakieś partie solowe tudzież inne piruety............do roboty kobity. no, raz, dwa, trzy...............chłopina nam zdrowieje a tu układy nie równo wychodzą.............proszę się ustawić na pozycjach i ćwiczymy..............raz i dwa, raz i dwa..............depesia większe wygięcie w tył, ziaba większa fala walorami przednimi............bonetka, szybciej nogami machaj...........no jeszcze raz............ziaba uważaj nie tak mocno.........omawiane zaraz ze stanika wyskoczą..................depesia nie śmiej się tylko sie wyginaj........i jedziemy..........raz , dwa, trzy, raz................te perkusista, pałką machaj a nie zaglądasz mi pod spódnicę.....rytm chłopie tracisz.......... :lol: :lol: :lol: :lol: [/code]

 

O kuffa, ja pierdziuł, normalnie ochwaciłam się jak Ziaba! :o

Rano przez to bałam się do kompa podejść, musiałam coś zjeść i jeszcze wypić na odwagę, bo jakby mnie znowu na próbę wciągła, to bym chyba nie zdzierżyła i całkiem się rozłożyła... Ło Jezusicku, pani trenerko, ja nie mogie tak raptownie, słowo daję... :oops:

Takem się wygła wczoraj, że do dziś mi zostało...

No chyba, że jakis dresik nowy zafasuję, najlepiej jakiś z obórką, poczuję się swojsko i pewnie wigor będę wzmożony miała. 8) :lol:

 

Dzień dobry Komturowi i Jego Rodzinie oraz wszystkim pozostałym! :D

Mam nadzieję, że wyniki TK będą dobre i już bez żadnych przeszkód Tomek będzie mógł zacząć rehabilitację - trzymam kciuki i w ogóle!!! :D

 

Maksiu - czy coś nowego może w sprawie Artura? Są jakieś przewidywania, rokowania? Może jakaś chociaż drobna poprawa? Za niego też bardzo kciuki trzymam, bardzo. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Maksiu - czy coś nowego może w sprawie Artura? Są jakieś przewidywania, rokowania? Może jakaś chociaż drobna poprawa? Za niego też bardzo kciuki trzymam, bardzo. :roll:

 

właśnie o tym napisałem, chwilkę temu, spójrz na poprzednią stronę

 

dziękuje za kciuki, bardzo dziękuje

m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani... siła sprawcza Waszych próśb i modlitw jest ogromna.

 

Właśnie dowiedziałem się że dziś rano wreszcie ruszyła trzustka u Artura.

Oczywiście droga do wyleczenia się jeszcze daleka, ale najważniejsze, że po 5 dniach wreszcie trzustka pojęła pracę. Teraz może być już tylko lepiej.

 

Jeszcze raz bardzo dziękuje wszystkim i proszę o jeszcze.

 

m.

 

Ma "jeszcze" ode mnie. Dużo "jeszcze" :):)

Dobrze, że idzie ku dobremu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...