Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

i co nic się nie dzieje..................orkiestra nie gra, nie ma kto śpiewać , ja sie wić wkoło kogo nie mam, tamburynko przygotowane, koronki na gaciach wykrochmalone sterczą..................ziaba nie ma kota, pewnie kuraka trzepnęła i poszła siedzieć na 48 do wyjaśnienia , Depesia pałkami nie dysponuje .........tylko bonetka zasuwa kulinarnie i sterczy przy garach........zamiast ćwiczyć jakieś partie solowe tudzież inne piruety............do roboty kobity. no, raz, dwa, trzy...............chłopina nam zdrowieje a tu układy nie równo wychodzą.............proszę się ustawić na pozycjach i ćwiczymy..............raz i dwa, raz i dwa..............depesia większe wygięcie w tył, ziaba większa fala walorami przednimi............bonetka, szybciej nogami machaj...........no jeszcze raz............ziaba uważaj nie tak mocno.........omawiane zaraz ze stanika wyskoczą..................depesia nie śmiej się tylko sie wyginaj........i jedziemy..........raz , dwa, trzy, raz................te perkusista, pałką machaj a nie zaglądasz mi pod spódnicę.....rytm chłopie tracisz.......... :lol: :lol: :lol: :lol: [/code]

 

O kuffa, ja pierdziuł, normalnie ochwaciłam się jak Ziaba! :o

Rano przez to bałam się do kompa podejść, musiałam coś zjeść i jeszcze wypić na odwagę, bo jakby mnie znowu na próbę wciągła, to bym chyba nie zdzierżyła i całkiem się rozłożyła... Ło Jezusicku, pani trenerko, ja nie mogie tak raptownie, słowo daję... :oops:

Takem się wygła wczoraj, że do dziś mi zostało...

No chyba, że jakis dresik nowy zafasuję, najlepiej jakiś z obórką, poczuję się swojsko i pewnie wigor będę wzmożony miała. 8) :lol:

 

Dzień dobry Komturowi i Jego Rodzinie oraz wszystkim pozostałym! :D

Mam nadzieję, że wyniki TK będą dobre i już bez żadnych przeszkód Tomek będzie mógł zacząć rehabilitację - trzymam kciuki i w ogóle!!! :D

 

Maksiu - czy coś nowego może w sprawie Artura? Są jakieś przewidywania, rokowania? Może jakaś chociaż drobna poprawa? Za niego też bardzo kciuki trzymam, bardzo. :roll:

 

 

 

 

 

a co Ty myślisz kochaniutka że puszczę Wam próbę płazem.......aaaaaaaaaaa , znowu nie przygotowane do lekcji..........ziaba znowu zły cyckonosz założyła, bonetka utknęła w kuchni na amen..........Depesia uniki robi ,ćwiczyć nie chce , dywersje uprawia ..............cały pierwszy rząd mnie sie rozwala............gacie się prują, pałki nie stoją, łorkiestra nie gra..................a do duuuuuuuuuuupy z takim zespołem..............idę se browara walnąć z rozpaczy...............jak jutro rano nie będzie Was zwartych i gotowych na próbie to pierwszy rząd wypirzam z zespołu, nowy narybek chętny sie znajdzie i raz dwa przyuczy..................no!!!...........żeby mi to było ostatni raz..................... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

 

Komturze ...........przybywamy..............ja zdyscyplinuje te gangryny i taki występ damy ze wszytko zacznie Ci pracować jak należy 8) 8) 8) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

 

Hę? Trenerka chce nas wysiudać? :o

Związki zawodowe załozym! :evil:

Kto na listę do związku?

Jako przewodnicząca będę z trenerką negocjowała, przede wszystkim posiłki regeneracyjne od Bonetki i przydział garderobianych, zwłaszcza do poprawek przy pantalonach. 8)

Pani trenerko i jeszcze kciałam powiedzieć, że my dla Komtura naszego to we wszystkie strony się wygniemy i w ogóle, ale jakby Pani pokazała, jak się wije, to my byśmy lepiej wiedziały, jak tańczyć mamy. :D

 

U nas we wsi na próby naszego zespołu to już cała okolica się schodzi, chłopy mówią, że coś im się należy po ciężkim dniu pracy i robią nowe ławki, żeby nie musieli stać w czasie prób. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Tomeczku, jak sie czujemy i co ciekawego dziś jeść będziemy :)

Teraz to już z górki ..trochę pracy i wysiłku wymagać będzie ta rehabilitacja . Jest mało komfortowa jak człowiek musi ją mieć a jest zdrowy a co mówić jak wycieńczony i osłabiony jak Ty . My tu wszyscy strasznie Ci współczujemy ale nie ma wyjścia . Biedaczku wiemy że cięzko ale musisz ...dla siebie , dla Rodziny i dla nas .

Mam dla Ciebie coś ładnego ..poznajesz co przedstawia , jakie miejsce?

http://www.fulereny.blink.pl/mum/d.31.jpg

Wspaniałego dnia naszym Chłopaczkom :D życzę i wszytkim tutaj również :D radości , uśmechu .i ...pogody w duszy ale i tej realnej na dworze .

 

ps. menażki zakupiłam na te posiłeczki z regeneracją związane ale ja zbytnio nie umiem to Chefa :) trzeba namówić żeby On gotował a Małego :) do rozwożenia konecznie przysposobić .......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja dorzucam cały mój dzisiejszy trud tłumaczeniowy i całe moje skupienie - mimo piątku czeka mnie sporo pracy i chciałam ją, trochę jak nasza Żelka, zadedykować chłopakom coby szybko stanęli na nogi i dołączyli do nas :lol:

Chłopaki! Wstawać, szkoda dnia!!! 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku dziś znowu wiozę dla Ciebie worek pozytywnej energii i sił do rehabilitacji zebrany po drodze z łodzi do Olsztyna, a że z Twojego "nowego" szpitala do mnie rzut beretem bo dzielił nas będzie jedynie pas lasku miejskiego (od Twojej strony jest fajny park) to będę miała bliżej więc silniejszą energię prześlę :-).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dogrzewając się w pracy klimatyzacją 8) oczywiście ustawioną na odwrót czyli na 30 stopni ale ciepła :p patrzę na bieżąco na postępy Tomka.

 

Chłop się nie daje, współpracuje a to ważne, także czekamy już tylko na pierwszy wyjazd Tomka (pewnie na razie na wózku ale to się szybko zmieni) na słoneczko, odetchnąć powietrzem, spojrzeć na niebo i przyrodę - takich widoczków mu brakuje pewnie. Od razu zbierze siły na dalsze zmagania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Tomeczku w kolejny zimny czerwcowy dzień.

Teraz to Ci potrzeba duzo siły bo Ci rehabilitanci to potrafią być bardzo męczący, nie to co My pielegniarki dobre duszyczki :wink: :) oni to z człowieka wszytsko chcą wyssać. Trzymaj się kochany i nie dawaj.

Pozdrawiam gorąco choć za oknem zimnica.

 

Wysyłam dobre mysli i fluidy dla chłopaków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

 

Hę? Trenerka chce nas wysiudać? :o

Związki zawodowe załozym! :evil:

Kto na listę do związku?

Jako przewodnicząca będę z trenerką negocjowała, przede wszystkim posiłki regeneracyjne od Bonetki i przydział garderobianych, zwłaszcza do poprawek przy pantalonach. 8)

Pani trenerko i jeszcze kciałam powiedzieć, że my dla Komtura naszego to we wszystkie strony się wygniemy i w ogóle, ale jakby Pani pokazała, jak się wije, to my byśmy lepiej wiedziały, jak tańczyć mamy. :D

 

U nas we wsi na próby naszego zespołu to już cała okolica się schodzi, chłopy mówią, że coś im się należy po ciężkim dniu pracy i robią nowe ławki, żeby nie musieli stać w czasie prób. :lol:

 

Wcale się nie dziwię do takiego zespołu sama bym sie zapisała, nie wiem tylko czy sie nadam :o

 

Uściski i słoneczko (u nas świeci) przesyłam Kimturowi i Arturowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomka i jego najbliższych cieplutko pozdrawiam z lodowatego Dolnego Ślaska

Każdy dzień przynosi coś nowego i pozytywnego ,cieszymy sie bardzo i wyczekujemy na następne dobre wiadomości :D

Serdeczne życzenia zdrowia dla Artura.

 

Depsiu-koza sama za mna polazła , było jej smutno,bo kotecek powiedział .żeby z tego łóżka wy.....szła i nie walała się po chorych niedoszłych tancerkach bo teraz on będzie to robił.

 

Szok jej powoli mija ,piwko stawia ją na nóżki i uczy się stepować.

Na powitanie Tomka wystukuje ''cała sala śpiewa z nami ''a poza programem jeden z ostrych kawałków (Metalica) i ćwiczy taniec przy rurze-chwilowo przy miotle 8)

 

Pozdawiam serdecznie zdziesiątkowane kankanówy i wszystkie zachrypnięte przeziębione ,okulałe ,obolałe ,przygłuche i spóżnione.

Brać się dziewczyny za siebie ,do zdrowia dązyć uparcie ,bo jak na dzień dzisiejszy ten zespól przedstawia się dość marnie-piewszy rząd zasmarkany a drugi połamany-pozazdrościć Tomkowi grupy powitalnej :lol

 

Depsia-jako przewodnicząca związków musisz wąsy zapuścić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...