Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

Dzień dobry!

 

Hę? Trenerka chce nas wysiudać? :o

Związki zawodowe załozym! :evil:

Kto na listę do związku?

Jako przewodnicząca będę z trenerką negocjowała, przede wszystkim posiłki regeneracyjne od Bonetki i przydział garderobianych, zwłaszcza do poprawek przy pantalonach. 8)

Pani trenerko i jeszcze kciałam powiedzieć, że my dla Komtura naszego to we wszystkie strony się wygniemy i w ogóle, ale jakby Pani pokazała, jak się wije, to my byśmy lepiej wiedziały, jak tańczyć mamy. :D

 

U nas we wsi na próby naszego zespołu to już cała okolica się schodzi, chłopy mówią, że coś im się należy po ciężkim dniu pracy i robią nowe ławki, żeby nie musieli stać w czasie prób. :lol:

 

Wcale się nie dziwię do takiego zespołu sama bym sie zapisała, nie wiem tylko czy sie nadam :o

 

Uściski i słoneczko (u nas świeci) przesyłam Kimturowi i Arturowi.

 

Jak żem powiedziała, że jest nowa kandydatka do zespołu, to gajowy powiedział, że wreszcie jakaś kobieta tutaj się pojawi :o :evil: , a sąsiad, że jak coś, to on będzie służył pomocną dłonią i nie tylko. :lol:

 

Galka, ale te, które mam to nie wystarczą? :oops:

Bo ja takie dość huzarskie mam, myslałam, że się nadam. :roll:

W razie czego może posmaruję jakąś maścią na porost, jak się uda, to będe w cyrku na życie zarabiała, a nie każdy ma taką możliwość. 8) :lol:

 

Za troskę o wizerunek szefowej związków zostajesz mianowana wiceszefową. :lol:

Pielęgnuj owłosienie na nogach, żeby poruty nie było. 8)

 

Tomek, Artur - cały czas dla Was i myślą z Wami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Komtur, ja się dla Ciebie tak poświęcam - znasz mnie, bałaganiara jestem okropna, więc aby cię wesprzeć trochę w twoim mozole uporządkowałam dzisiaj całe repertorium tłumacza (oj było co robić, było, cały maj leżał odłogiem :oops: ) i przygotowałam faktury dla klientów - czego nie znoszę robić, wolę pracę tfurczą .... 8)

Mama, ty uważaj, bo one ci tak dadzą popalić, że usiąść nie będziesz mogła !

DPS-ia, mianuję Cię pilnowaczem, coby moja mama cała i zdrowa po tych tańcach była ... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiu :) o Mamę :) bądz spokojna :) ......ja widzę taki program dowolny dla Twojej Mamy :D nie na łyżwach oczywiście ( u Komturka chyba nawet sadzawki nie ma , jest jezioro całe ale ciut dalej ) ale do takiej muzyki .....dla mnie piękne ..... to dedykacja dla Twojej Mamy ode mnie z najpiękniejszymi życzeniami , zdrowia , radości i samych słonecznych dni w życiu .....

Przecież nie jest powiedziane że ma być tylko kankan ,,,moze być dowolna liczba bloków tematycznych , prawda ???.....

 

Co u Komturka i Arturka ....jak się czują co słychać ? ciężko ? dajecie jakoś radę ? ...JESTEŚMY Z WAMI :D

 

też mrugam do Was jak ta tancerka na lodzie na początku do swojego partnera :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komtur, ja się dla Ciebie tak poświęcam - znasz mnie, bałaganiara jestem okropna, więc aby cię wesprzeć trochę w twoim mozole uporządkowałam dzisiaj całe repertorium tłumacza (oj było co robić, było, cały maj leżał odłogiem :oops: ) i przygotowałam faktury dla klientów - czego nie znoszę robić, wolę pracę tfurczą .... 8)

Mama, ty uważaj, bo one ci tak dadzą popalić, że usiąść nie będziesz mogła !

DPS-ia, mianuję Cię pilnowaczem, coby moja mama cała i zdrowa po tych tańcach była ... :lol:

 

Ty się córcia nie boj , siedzieć jak wiesz mam na czym więc damy rade :D

Gorące wsparcie dla panów przesyłam. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę gorszy dzień. Tomek dostał gorączki, robią posiewy, bo na razie nie wiadomo z jakiego powodu. Od pielęgniarek przed południem ponoć zjadł coś, ale później od Jaśka już nic nie chciał. I kontakt był mniejszy, zapewne z powodu gorączki, więcej spał i był bardziej zmęczony. Może jutro będzie lepiej.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cry: :cry: :cry:

co się stało i dlaczego ? przecież wszytko było juz ok ! !!!...dobrze że szukają i niech znajdą jak najszybciej ....nie chciał jeść bo miał temperaturę i to akurat jest normalne .

Nie trzeba się załamywać ..zebrać się w garść i do przodu ...

TOMEK , BIEDACZKU JESTEśMY Z TOBĄ ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku - czasem bywają gorsze dni, ale wierzę, że jutro będzie lepiej, pewnie się podziębiłeś i teraz masz kłopot z mikrobami.

Trzymaj się dzielnie, a ja i Zeljka cały czas o Tobie myślimy i mnóstwo energii wysyłamy.

I buziaki. :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojojoj, chyba Tomka zmogło jak większość z nas :-?

dokoła mnie same smarkatki i kaszlaki chodzą, mnie też coś wzięło i nie puszcza tylko ja ogólnie stanu dobrego jestem a nasz Tomek po takich ekscesach nie bardzo :cry:

Tym bardziej trzymamy kciuki za chłopaków! Nie dawać się tam choróbskom wstrętnym!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...