Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tomku jak zdrówko ?

Taka dzisiaj pogoda u mnie że jeszcze w łózku siedzę :roll:

ale muszę się ruszyć zagłosować i takie tam

Ściskam cieplutko i zostawiam moc pozytywnych fluidów dla Ciebie i Twojej Rodzinki

 

i specjalne fluidki dla Artura :D

 

Zdrówka chłopaki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś od rana Dzień Dziękczynienia, zatem

 

DZIĘKUJĘ

 

Tomkowi za jego siłę i chęć do walki, za zmagania, za każdą łychę zupki z koperkiem, za uścisk dłoni, za mrugnięcie okiem, wywijanie kopytkami i dobry sen. I za wszystko inne co czyni go silniejszym.

 

Arturowi za trzustkę, co zamyśla się do pracy porządnie wziąć.

 

Najbliższym tychże dwóch gentelmenów, za wytrwałość i codzienne czuwanie w szpitalach.

 

Wam wszystkim, za to, że wspieracie "choróbki" swoją dobrą energią, dowcipem, dobrym słowem, za to, że po prostu JESTEŚCIE :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bonetko - Ty nie patrz, ja się trochę zamaskowałam, bo jednak wstyd tak z wąsami do wszystkich... Normalnie to ja trochę inna... :wink:

okropna :lol: :lol: :wink:

 

No sam się usmiałeś, jakie Ty gupoty normalnie gadasz, aż wstyd. :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć chłopaki

u nas kicha, pada i pada, ciśnienie dobre dla żab (sorki ziaba 8) ), więc ziewam i ziewam ...

mam nadzieję, że u Was lepiej bo normalnie chciałoby się wyć w taką pogodę :evil:

Dziecka mi się poprzeziębiały, mnie też głos zabiera, chyba się zamelinuję pod kołdrą lub pledzikiem bo ciężko ze sobą wytrzymać a co dopiero z bliźnim :o

Zdrówka kochani!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziabeczko cieszę się że już lepiej .....

Depsiu Kotku Ty jestes piękna Dziewczynka i ja to wiem ...a sercem i duszą to jedna z najpiękniejszych na swiecie :) ( chciałam Was kiedyś jakoś podejrzeć :) w tych zdjęciach ale nie chciało mi się nic otwierać ...co chwila to znaczek .taki x ....ja nie umiem czy co ?? ; :) a moze to dla wtajemniczonych ??

Afrodytko jak pięknie....

Jemlesik porównanie bajeczne .....

 

a jak tam Chłopaczki z Naszej Paczki ? :) ....

mam dla Was Wszystkich coś wyjątkowego i radosnego właśnie na dzisiaj ...

http://www.fulereny.blink.pl/mum/motyl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

( chciałam Was kiedyś jakoś podejrzeć :) w tych zdjęciach ale nie chciało mi się nic otwierać ...co chwila to znaczek .taki x ....ja nie umiem czy co ?? ; :) a moze to dla wtajemniczonych ??

 

Bonetko, kochana, a jakie zdjęcia? :roll:

Mów, jak coś, to Ci podpowiem może, jakąś sztuczkę zdradzę, żebyś zobaczyła... :D

No i mówię przecie, że ja gangrena jestem! :evil:

Ale nie taka okropna, jak 1950 gada... :lol:

 

Na wieści nadal czekam...

Ktoś coś może wie?

Bonetko, może coś wiesz (I POWIESZ :p )?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam WIADOMOŚCI :)

 

Jesieczek nie ma kompa i nie moze pisać ale mnie upoważnił na chwilkę :) Mam nadzieję że niedługo napisze bo tak barwinie jak On przekazywać wiadomości nie potrafię .

Tomek już je sam w sensie że nie jest zakładana sonda nawet na noc . Gabrysia ugotowała wspaniały rosół w/g receptury chińskiej i Tomek zjadł bardzo dużo :) czyli wraca apetyt :)

Temperatura spadła i jest 36,6 ....:) .

Czuje się dobrze , na wszystko reaguje jak trzeba. :D

 

Depsiu :) był taki wątek " Forumowiczu przedstaw się " i tam weszłam ale z marnym skutkiem ...są x takie jak dzisiaj rano Ziabka wstawiła śniadanie, dopiero za drugim razem był obrazek . Nie wiem od czego to zalezy ale były i zdjęcia jak najbardziej ale dużo i x :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam WIADOMOŚCI :)

 

Jesieczek nie ma kompa i nie moze pisać ale mnie upoważnił na chwilkę :) Mam nadzieję że niedługo napisze bo tak barwinie jak On przekazywać wiadomości nie potrafię .

Tomek już je sam w sensie że nie jest zakładana sonda nawet na noc . Gabrysia ugotowała wspaniały rosół w/g receptury chińskiej i Tomek zjadł bardzo dużo :) czyli wraca apetyt :)

Temperatura spadła i jest 36,6 ....:) .

Czuje się dobrze , na wszystko reaguje jak trzeba. :D

 

bonetka :D dzięki za dobre wieści, uspokoiłaś nas i teraz możemy czekać na info od Jaśka lub Gabrysi...

pozdrawiam ich serdecznie :D a Tomkowi ślę duuuużo dobrej energii :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam WIADOMOŚCI :)

 

Jesieczek nie ma kompa i nie moze pisać ale mnie upoważnił na chwilkę :) Mam nadzieję że niedługo napisze bo tak barwinie jak On przekazywać wiadomości nie potrafię .

Tomek już je sam w sensie że nie jest zakładana sonda nawet na noc . Gabrysia ugotowała wspaniały rosół w/g receptury chińskiej i Tomek zjadł bardzo dużo :) czyli wraca apetyt :)

Temperatura spadła i jest 36,6 ....:) .

Czuje się dobrze , na wszystko reaguje jak trzeba. :D

 

No i to są wieści na które warto było tak długo czekać!! Tomku działaj tak dalej, a już niedługo wyjdziesz ze szpitala i wrócisz do Komturii

 

pozdrawiam

m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...