Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

A zaczęło się tak niewinnie...od Kankana :lol: :lol: :lol: Nooo dziewczyny, ćwiczcie, ćwiczcie, bo ja widziałam Panią Treserkę z biczem w ręce i wygląda na to, że nie zawaha się go użyć 8) :wink:

 

 

http://www.obmawiamy.pl/hey-dont-laugh-shouldve-seen--large-msg-123620062691.jpg

 

 

 

 

tak potwierdzam to ja ............... :lol: :lol: :lol: :lol: strzelać z bacika bede i po dupkach smagać......... :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Bry wieczór...

Wieści o Komturze mocno pomyślne, cieszę się bardzo.

Natomiast niepokoi mnie ten pejczyk w rączce Paty... Paty! No ja nie wiem czy my to przeżyjemy... Ten stres - żeby nie oberwać - chyba do dobrego nie prowadzi... :lol:

PS. Mam nadzieję, że krajanki bić nie będziesz, cooooo?? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patusia a ja mam na Ciebie sposób :) ...wynajmę sobie kobietę węża i będzie ok :)

no wiesz te Twoje sztuki :wink: ...co, chcesz mnie rozedrzeć na amen :lol: i jeszcze te kieliszki ...no gdyby chociaż ciasteczko to jeszcze jeszcze .:)

a kto mnie później połata ? hę ?

to ja wolę coś innego ...np. TO ...tu bardzo chętnie :D ..strzelimy zamiankę tylko partnera potrzebuję i ciuchów :lol:

http://www.fulereny.blink.pl/mum/IMPOSIBLE.wmv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszaaaamm ... czy tu biją ... :roll:

 

 

 

bić będę jak nie będziecie równo ćwiczyć............... :lol: :lol: :lol:

 

Ooooooo ... wypraszam sobie .... ja nie ćwiczę bo ja z Komturem w głównej loży pod modrzewiem zasiendem i bendem oceniać ... no jak pragnę zdrowia ... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry! :D

We spa-jacuzzi się z Ziabą wyleżałam, to i lepiej mi. :D

Jak będą bić bacikiem :o to ja się wypisuję, Sołtys mówi, że brzydko wyglądam, jak się mnie pootłuka, a doświadczenie wielkie ma. :lol:

Najwyżej na imprezie prywatnej jakies solo dla Komtura odstawię. 8)

 

Tomek, Ty słyszysz i widzisz? :o

Wstawaj, kochany, bo nas tu Treserka zajeździ, jak amen w pacierzu. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszaaaamm ... czy tu biją ... :roll:

 

 

 

bić będę jak nie będziecie równo ćwiczyć............... :lol: :lol: :lol:

 

Ooooooo ... wypraszam sobie .... ja nie ćwiczę bo ja z Komturem w głównej loży pod modrzewiem zasiendem i bendem oceniać ... no jak pragnę zdrowia ... :wink:

prawdę prawi, :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :)

 

Nareszcie słońce :D

 

oczy się smiieją, serduszko bije szybciej a dusza podskakuje radośniej :) Patrzę ze żdziwieniem na piękno tego świata. Czy może być coś wspanialeszego niż ten widok ? .... chyba nawet widok wszechśiwiata z kosmosu nie jest taki ...bo tamten jest piękny ale monotonny a tu tyle barw , zapachów , dzwięków , dynamiki .....:)

Dedykuję Wam Wszystkim coś, co dziś rano w duszy mi gra :)

( słowa , muzyka , obrazy , ....... tam są też jeziora z lotu ptaka i .....żabka :) )

 

Wspaniałego dnia :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://i95.photobucket.com/albums/l146/komarka/tortilla2.jpg

 

 

Poooochwalooony śniadaniem !

 

W takie dni to się powera dostaje. :D Tomku, jest przepiękniście , z rana trzmiele urządziły sobie zlot na tarasie i naradzają się gdzie by tu bzyknąć.

 

Eh..( tu odgłos trzeszczących stawów w momencie przeciągania ) eh cuudnie jest kurde bele, przecudnie ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszaaaamm ... czy tu biją ... :roll:

 

 

 

bić będę jak nie będziecie równo ćwiczyć............... :lol: :lol: :lol:

 

Ooooooo ... wypraszam sobie .... ja nie ćwiczę bo ja z Komturem w głównej loży pod modrzewiem zasiendem i bendem oceniać ... no jak pragnę zdrowia ... :wink:

prawdę prawi, :roll:

 

Ty Dochtór jak już coś powiesz to sama mądrość!!!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomciu caly czas myslami jestesmy z Toba

 

nadal trzymamy kciuki i mamy nadzieje na calkowity powrot do zdrowia

i za Artura rowniez .... z calej sily !!!!! :D

 

P.S. dziewczyny , nie wywijajcie tak tymi pejczykami , bo jakas krzywda sie komu stanie :o

Maaaatyyyldo !!! dobrze , ze jak tak daleko ....mnie nie dogoniat 8) :p :lol:

poza tym dzielnie cwicze pod okiem osobistego trenera , ktory jest bardzo zadowolony z moich postepow :oops: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam wiadomości :)

 

Nasz TOMECZEK :D robi dalsze postępy :) Podnosi powieki na dłuższą chwilę......logicznie rozmawia ruchem powiek czy ścinięciem dłoni potwierdzając lub negując odpowiedż..

sam potrafi przesunąć troszkę nogi ...( zmienić pozycję ) .

Płuca ma czyste tylko w oskrzelach cos tam jest ale to dlatego że jest ta rurka w gardle ...za kilka dni ją wyjmą :D....

Ma rehabilitację codziennie ale trzeba ją prowadzić bardzo ostrożnie bo jest bardzo słaby i przy większym wysiłku skacze Mu cośnienie :(

Bardzo chętnie je przecierane zupki i mięsa .( ne można solić potraw ze wzgledu na ciśnienie ) . Ma apetyt :D

Najprawdpodobneij potrzeba będzie tylko jeszcze jednej operacji kosmetycznej , druga ( wchłonęło się samo ) jest zbędna :D

 

Wieści świetne ...dalszy postęp , nabieranie sił , słowem WSPANIALE :D

Moje zdanie jeśili mogę mieć takie to, rehabilitacja jak najbardziej tak ale ostrożnie !!! i rozsądnie !!! bo właśnie czasami bardziej wysiłkowa prowadzi do drugiego wylewu :o :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...