Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Bonetko, a cóż Ty robisz, że jeszcze nie spisz o takiej porze? :o

Czyżbyś tyle pracowała?

Nie można tak, kochana, to bardzo niezdrowo jest do tego stopnia sie przepracowywać, musisz dbać o siebie. :D

 

Dzień doberek przyszłam powiedzieć i jak co dzień - zdrówka życzyć.

Dzisiaj seansów treserskich nie będzie, bo święto, to będzie mozna odpocząć i w ogóle, fajnie będzie.

Na kawusię poranną zapraszam, co kto lubi. :D

 

http://www.dworek.jaroslaw.pl/delonghi/ec650.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie Komtura i Artura.

 

Czytam codziennie o Waszych postępach, jednak nie należę do osób udzielających się zbyt często.

Dzisiaj postanowiłam jednak coś napisać.

Chciałam zameldować że meble malowane telepatycznie z p. Tomkiem wyszły pięknie :)

Od dwóch tygodni codziennie pada, więc dłubię w domu. Zakładam osprzęt do gniazdek - tego który wymyślił włącznik krzyżowy i schodowy powinno się za końmi przeciągnąć. Poskładałam trochę mebli z Ikei - fajna zabawa jak klocki Lego. Przez to wszystko nawet nie zauważyłam że mszyce zadomowiły się na sosnach w zatrważającej ilości, więc mimo niesprzyjającej aury zdecydowałam się wykorzystać dziurę w chmurach i je spryskać. Mam nadzieję że to pomoże bo jednej z sosen zwiędły wszystkie nowe przyrosty.

Muszę przyznać że praca z telepatycznym pomocnikiem idzie znacznie szybciej niż samemu :wink:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku my ze Stefkiem zyczymy Ci duzo sil i cierpliwosci. Tez ostatnio mocniej walczymy i wiemy ile to trzeba samozaparcia miec, ile sily fizycznej. Kurka u nas z ta gorzej, ale moze z czasem przybedzie nam i tego.

Aby cialo chcialo jak chce duch bylo by super, ale nad tym wlasnie trzeba uparcie pracowac. W koncu to duch stworzyl materie, wiec moze ja tez zmieniac.

Buziaki przesyamy, no i piatke tez, a jak. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Tomeczku.

Moja córa jest bardzop absorbująca wiec nie mam czasu bywac tu za często, ale cały czas myslę o Tobie i dobre mysli wysyłam.

Całuję Cie mocniutko i wrcaj do zdrówka.

Pozdrowienia dla Twojej wspaniałej rodzinki :)

 

Maksiu kciuki za Artatura tez zaciskam i bardzo się ciesze z pomyślnych wieści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wiadomości :D

 

Tomeczek sam już oddycha ( przez nos ......rurka tracheotomiczna jest częściowo przysłonięta ), logicznie komunikuje się ze światem zewnętrznym - mówi jeszcze niewyrażnie ze wzgledu na tę rurkę i zażądał ...zaprowadzenia tam gdzie król chodził piechotą :lol: :lol: :lol:

duuży postęp bardzo ....

Cieszę się szalenie :lol: '

 

Depsiu

jesteś tak samo wrażliwa jak ja :) ( odnośnie muzyki :) i Kotku dziękuję za ranną kawkę ( postawiła mnie na nogi :) wiesz jak sie przyjmuje gości i zczyna ciasta robić o g. 21 to tak się ma :wink: ale spoko ...damy radę :)

 

mam dla Was szyneczkę ..wiejską :) szkoda że daleko jestescie bo po plasterku dla kazdego by wystarczyło :)

http://www.fulereny.blink.pl/mum/ciast089.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ja jestem :D

 

choć z zasady wędlinki mie odrzucają - tej Bonetkowej szyneczki bym chrupnęła :oops:

 

Tomaszku, przez ostatnie dni trochę Cię zaniedbałam, ale tylko pisaniem...bo myślami jestem z Toba cały czas.

Egzamin za egzaminem, terminy mnie gonią...mało czasu , doba zbyt krótka...

Cały czas jestem w kontakcie z kilkoma osobami z z Mazur, które szukają dla Ciebie fizjoterapeuty i logopedy, mam nadzieję,że już niedługo odbiorę telefon i usłuszę "mam kogoś dla Tomka".

 

cały czas z Tobą

 

malka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wiadomości :D

 

Tomeczek sam już oddycha ( przez nos ......rurka tracheotomiczna jest częściowo przysłonięta ), logicznie komunikuje się ze światem zewnętrznym - mówi jeszcze niewyrażnie ze wzgledu na tę rurkę i zażądał ...zaprowadzenia tam gdzie król chodził piechotą :lol: :lol: :lol:

duuży postęp bardzo ....

 

:D :D :D duuży? to za mało powiedziane :D ogromny - trzeba powiedzieć :D :D :D

Tomeczku, jesteś dzielny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...