Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jak Skarbeczki ? :)

 

pogoda taka sobie :wink: trochę wieje a u mnie goście :) i będziemy na wodzie ( statek ma część zakrytą , trudno rezygnować z planów ze względu na pogodę jak Ktoś przyjechał z Zakopanego to chce zobaczyć jak najwięcej a pogoda nie powinna być taka niedobra żeby mu w tym przeszkadzać , prawda ? :)

Kawkę przyniosłam i coś do kawki ... :)

Wspaniałego dnia Wszystkim :)

http://www.fulereny.blink.pl/mum/ciast099.jpg

Chłopaczki jak tam dzisiaj ?

.do przodu ( tylko taka odpowiedz mnie zadawala :) )

..do tyłu ( ta jest wykluczona !!! )

..stoimy ( tej nie przyjmuję do wiadomości :( )

Depsiu :) ja Ciebie nie chwalę ..ja tylko stwierdzam fakty ...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas wiatr okropny. :-?

Może z wieczora trochę się uspokoi.

Zlatałam się dzisiaj jak kot z pęcherzem, ale już na dziś skończyłam i odpoczywam, a całą tę robotę od rana Tobie, Tomku i Arturowi dedykuję. :wink:

Jeśli będziecie tak zdrowieć, jak ja się męczyłam, to szybciorem Wam pójdzie! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urlop zobowiązuje, jestem zabiegana i nie ma mowy o odpoczynku. Elektryków zwalczyłam teraz im wydaję rozkazy i pilnuję :wink:

 

Weszłam dać buziaka Tomkowi (oczywiście w policzek :oops: ). Czekam na dalsze wiadomości.

Jestem dumna, że mamy wśród nas takiego faceta, walczy z choróbskiem aż miło 8)

 

pozdrawiam gorąco :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Tomku!

W Warszawie dzis slonko ale wiatr paskudny jak na moj gust.

Spacerek z wiatraczkiem i bankami zaliczony. Nawet dmuchac dzis nie musialam, wystarczylo banki ustawic pod wiatr.

Wciaz myslami jestesmy z Toba i czekamy kiedy bedzie mozna sie spotkac u nas.

Pozdrawiamy Cie najserdeczniej jak sie da! Zdrowiej szybko!

 

Arturze Ty takze. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku, pamiętasz Dorotęw, ciocię Rafałka?.

Pytała o Twoje zdrowie - przesyła Ci wraz z Rafałkiem pozdrowienia i życzenia szybkiego powrotu do zdrowia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczorek! :D

Dzień dzisiaj miałam bardzo pracowity, zaprawy truskawkowe zaczęłam robić.

Wiatr i u nas bardzo daje się we znaki, na zewnątrz bardzo trudno było dzisiaj coś z sensem zrobić. :-?

Buziaki przesyłam Ci, Tomku, za Artura kciuki cały czas ściskam.

Do jutra! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my dla Ciebie, Tomeczku, zganiali się sypiąc kwiatki (Julka i Hania - sztuk dwie), które babcia najpierw pozbierała (znaczy Mama Asi :-) )

Trochę lało i wiało, więc i gorączka nocna była, ale już lepiej chyba ...

 

Skrobnijcie coś, Jaśku - synu Komturowy - bo ckni się słuchać o kolejnych wyczynach dzielnego rycerza zakonnego ... ;-)

Przesyłamy rodzinnie buziaki i pozdrowienia - również dla Artura (Maksiu, napisz co i jak ..., czy masz jakieś wieści dla nas?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór i dzień dobry ...w jednym :) ...to jest patent, prawda?

 

Mam wiadmości :)

Najmocniej Was przepraszam bo dostałam je przed 22 a piszę dopiero teraz ale proszę o wybacznie ....bo gości miałam ;) niby to tylko 14 osób ale nie było mowy aby spokojnie usąiść na chwilę ...bo abo smażenie albo grillowanie ..a. to w piekarniku albo temu to , innemu tamto ...słowem wszytkich utuliłam do snu ., posprzątałam ...i mogę spokojnie sobie pisać :)

 

KOMTUREK ....dzisiaj miał powóz i stangreta .:) ...przemierzał włości swoje tudzież sąsiadów z najbliżej okolicy ....zwiedził prawie wszytko .:) ....

no i zagadka .,...o co chodzi ??? wiecie ??? .......

opócz tego dwie cięmięzycielki zmodrowały GO wszelkimi torturami fiycznymi jakie przy nich wykonywać musiał ......

Na kolację spożył maleńki pucharek jadła ale mający wszelkie niezbędne składniczki sycące i wzmonienie zapewnijące oraz wagę podwyższające ...

 

Kto nie zgadł ? ))) o co chodzi nizej wyjaśnienie .......

przejażdzka wózkiem inwalidzkim prowadzonym przez pielęgniarkę .po szpitalu w celach poznawczych ..tu pokój , tu sale chorych ..

2 panie rehabilitantki ....jogurt energetyczny z apteki ....

 

Kolorowych snów :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zerwał się z łóżka!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Yomeczku, kochany - jesteś Wielki!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Tak się cieszę, taki przełom!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D

 

Bonetko - jesteś niesamowita, dziękuję Ci!!! :D :D :D :D

Tylu gości, tyle pracy i jeszcze w środku nocy o nas pamiętasz.

A gościom Twoim to już zazdroszczę. :oops: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja się dołożę z wieściami od Artura:

 

Jest już lepiej, dużo lepiej. Artur jest przytomny, świadomy i kojarzący. Co prawda nadal jeszcze na OIOMie, ale to już kwestia najbliższych dni, kiedy opuści ten oddział. Rozmawia już logiczne, wypytuje o dzieciaki. Gołym okiem widać, że jest dużo lepiej.

 

Wszystkim energosłaczą i dobrze życzącym jeszcze raz bardzo dziękujemy oraz prosimy o jeszcze troszkę wsparcia.

 

maksiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

KOMTUREK ....dzisiaj miał powóz i stangreta .:) ...przemierzał włości swoje tudzież sąsiadów z najbliżej okolicy ....zwiedził prawie wszytko .:) ....

no i zagadka .,...o co chodzi ??? wiecie ??? .......

opócz tego dwie cięmięzycielki zmodrowały GO wszelkimi torturami fiycznymi jakie przy nich wykonywać musiał ......

Na kolację spożył maleńki pucharek jadła ale mający wszelkie niezbędne składniczki sycące i wzmonienie zapewnijące oraz wagę podwyższające ...

 

Kto nie zgadł ? ))) o co chodzi nizej wyjaśnienie .......

przejażdzka wózkiem inwalidzkim prowadzonym przez pielęgniarkę .po szpitalu w celach poznawczych ..tu pokój , tu sale chorych ..

2 panie rehabilitantki ....jogurt energetyczny z apteki ....

 

Kolorowych snów :))

 

No proszę,

 

szczęka opadła, ale wiedziałem że jeszcze nie raz nas zadziwisz Komturze Wielki

 

Postęp gigantyczny, po prostu gigantyczny

 

tak trzymaj Tomku

 

m.

 

ps. dzięki Bonetko za wieści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...