Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

Wiecie co.. dziś zdarzyło się coś dziwnego...

 

otwierałem Dziennik - Mazurską Chałupę Komtura, i pierwszy wpis jaki mi sie pojawił to pierwszy wpis Tomka na piątek stronie:

 

http://forum.muratordom.pl/mazurska-chalupa-komtura,t57217-240.htm

 

przeczytajcie i powiedzcie, czy to nie były słowa prorocze???

 

m.

 

 

maksiu najbardziej cieszy mnie "wrócę"

 

galka buziaczek doleciał :oops: :wink:

 

bonetka - dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No to i ja się dołożę z wieściami od Artura:

 

Jest już lepiej, dużo lepiej. Artur jest przytomny, świadomy i kojarzący. Co prawda nadal jeszcze na OIOMie, ale to już kwestia najbliższych dni, kiedy opuści ten oddział. Rozmawia już logiczne, wypytuje o dzieciaki. Gołym okiem widać, że jest dużo lepiej.

 

Wszystkim energosłaczą i dobrze życzącym jeszcze raz bardzo dziękujemy oraz prosimy o jeszcze troszkę wsparcia.

 

maksiu

Przecudne wieści tego 13-go.

 

Już mi brakło siły aby i Arturowi "kronikę" założyć :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to już zachwilę będę mogła wznowić treningi pełną parą. 8)

Sołtys prześcieradła mi powiązał i pod dachem stodoły przyczepił wysoko, więc mogę ćiwczyć ile wlezie. Nasze jaskółki już wiedzą, że gniazda ich widzę i na inspekcje przychodzę, czy dobrze dbają o pisklęta. 8)

 

Dzień dobry - oby nareszcie słoneczny, ciepły i bez tego wiatru! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maksiu, to musi być dobra wróżba :D

a Komtur robi co może aby słowa dotrzymać - spójrzcie, on te postępy w ciągu jednego miesiąca poczynił, co przy jego pierwotnym stanie jest niesamowite!!!

Brawo Tomciu!

 

A jak widać z wieści maksiowych, Artur bierze przykład z kolegi w niedoli i stara się kroku dotrzymać 8) :D pozdrawiamy i Artura!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się przywitam. Dzień Dobry, oj dobry, dobry.

 

Słoneczko do okien zagląda. Rozjaśnia promieniami zieleń za oknem. Jak pięknie wygląda świat w słońcu skąpany :D

 

Chłopaki, do roboty, no ruszać się, ruszać, :wink: bo nam się pogoda coraz lepsza robi i zachęca do wyjścia na świeże powietrze :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! grupę taneczno--akrobatyczną widzę , ze Depesia wzięła się do roboty, bonetka pichci i piecze ino Ziaba gdzieś polazła i jej chyba prze łikend nie było...........pewnie falowanie biustem ćwiczy i układanie kieliszków w odpowiedniej pozie......... :lol: :lol: :lol:

 

Wczoraj było tak zimno , że mało mnie szlag nie trafił, lało caluśki dzień, dzisiaj przestało ale zachmurzone i paskudnie...................CZY BĘDZIE CIEPŁO ????????? :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: ileż miesięcy można chodzić w płlaszczyskach..................

 

 

 

Uwaga!!!!Ogłoszenie!!!!!

 

Zgubiłam bacik, uczciwego znalazcę czeka nagroda ( smyrgnięcie owym bacikiem w celach...... :oops: :oops: :oops: :oops: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

U nas też dzisiaj pięknie słoneczko wstało i ciągle świeci :D. Nie jest zbyt ciepło, ale po ostatnich dniach ta rześkość jest wspaniała.

I właśnie dla WAS CHŁOPAKI to słoneczko, dobre fluidy z ciepłymi promykami i życzenia - coraz więcej sił i szybkiego powrotu do bliskich i do nas na Forum :D .

Pozdrawiam.

aka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobrek Wszystkim :)

 

goście pojechali a tu wiatrzysko , pochmurno i deszczowo ...:((( FATALNIE !!! i Kto tam na górze tak rządzi ? ...chyba niegrzeczni jesteśmy i to dlatego :( a tu przecież u nas widać tyle serc gotowych stanąc w jednym szeregu dla Drugiego Człowieka .....

Trzeba mieć nadzieję że będzie w końcu CIEPŁO !!! i dla Wszystkich nie tylko dla wybranych ..właśnie Ci niegrzeczni potrzebują bardziej troski i opieki .

Mam dziś coś dla tych niegrzecznych ...coś ładnego właśnie dla nich ..to przykład jak z czegoś kolczastego moze wyrosnąc coś ładnego i pięknego.

Kwiaty dedykuję Wszystkim z zyczeniami pogody ducha :) i wspaniałego dnia ....z książką, kawką i ciasteczkiem ( tak najbardziej lubię jak za oknem szaraczki -buraczki :( )

Chłopaczki z Naszej Paczki ...jak tam u Was ???..wszystko co potrzeba macie ? nic nie trzeba ?

 

mam kłopoty z serwerem ..póżniej wstawię, chciałam i szczupaczka na śniadanie ale ......nie da rady:( ...ha ..te techniczności . ( miejsca na serwerze użycza mi mój synek i łaskawca po baletkach nocnych jeszcze śpi ) i jak zawsze później ( on musi odblokować ) ach te dzieci ..wszystko póżniej ..ja byłam tak wychowywana że takie słowo nie istniało w słowniku ..tylko natychmiast ... ale Krzyś jest daleko i nie mogę go dosięgnąć ....( ma szczęście chłopaczyna 8)

Patusia Twój pejczyk byłby w sam raz :D ..no na strach bo bić to ja nie z tych a może troszkę szkoda :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff.. przebrnęłam Komturze przez wszystkie /mam nadzieje/ Twoje osiągnięcia.

Idę odpocząć :wink:

AFRODYTO WIELKIE DZIĘKI ZA TO STRESZCZENIE :D ...

 

Dołączam się do podziękowań - cenne streszczenie - zwłaszcza dla dłużej nieobecnych :)

Miło się czyta ten wątek, ale jakbym musiał teraz przechodzić przez te wszystkie strony to dnia by nie wystarczyło :o

Cieszę się Tomku, że niedługo się zobaczymy, jak nie w Olsztynie, to gdzie indziej :D I gratuluję powrotu do formy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Afrodyto w jakim raju mieszkasz, że słonko w okna Ci zagląda :roll: w Warszawie zimno, mokro i ................. prawdziwie polskie lato jest :cry: Chłopaki, nic to za niedługo słonko i tu świecić będzie :lol:

W Polsce, w Polsce!

Teraz w południe jest cudnie, słonecznie, cieplutko. Gdyby wiatr przestał tak mocno wiać, byłoby idealnie, na obiad i kawkę na dworze. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas wreszcie pięknie i bezwietrznie wreszcie. :D

 

Pani treserko, cieszę się, że na pochwałę zasłużyłam, a co wystąpi w roli nagrody?

Nadieniam, że smagnięcia bacikiem nie są atrakcyjne dla mnie... :oops: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znów kilka dni bez łączności mi minęło, ale dopadłam komputra narażając się na kpiny z mojego rzekomego uzależnienia od foruma i szukam aktualności. A one coraz lepsze (zresztą jakież by mogły być przy takim kibicowaniu?!), co mnie natychmiast w jeszcze lepszy nastrój wprawiło.

Chociaż z jednej strony lepsze (z tej najważniejszej), a z drugiej jakby brak wieści! Występ się zbliża wielkimi krokami, a tu o ćwiczeniach i próbach cicho! No jak to tak?Że rosołku nikt nie gotuje, to rozumiem, bo pogłowie kur w Polsce po ostatniej akcji dramatycznie spadło, zostały wciągnięte do Czerwonej Księgi, a forumowicze - ludzie praworządni (no, może czasem z prawem budowlanym lekko na bakier), to i rosołków nie gotują. Zresztą jak często można jeść rosół??? (Ja tam w ogóle nie mogę, bo nie cierpię go od urodzenia szczerze i serdecznie.) A zapasów zamrożonych po ostatniej akcji wystarczy na czas potrzebny dla odbudowania populacji drobiu.

Braza, Ty już szykuj jakieś zaprzęgi, bo Komtur się bardziej mobilny zrobił, może zagustować w żywym napędzie tak, że Go wozić będziesz musiała pomiędzy występami wokół modrzewia i dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...