Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

Afrodyto w jakim raju mieszkasz, że słonko w okna Ci zagląda :roll: w Warszawie zimno, mokro i ................. prawdziwie polskie lato jest :cry: Chłopaki, nic to za niedługo słonko i tu świecić będzie :lol:

W Polsce, w Polsce!

Teraz w południe jest cudnie, słonecznie, cieplutko. Gdyby wiatr przestał tak mocno wiać, byłoby idealnie, na obiad i kawkę na dworze. :D

 

Zgadza się Afrodyto od 10 rano i w mojej okolicy cudnie słońce świeci, a ten wiatr dlatego tak silnie wieje by mokre chmury przegonić :lol: Mam nadzieję, że jutro już tak wiać nie będzie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Braza, Ty już szykuj jakieś zaprzęgi, bo Komtur się bardziej mobilny zrobił, może zagustować w żywym napędzie tak, że Go wozić będziesz musiała pomiędzy występami wokół modrzewia i dalej.

 

Jestem dziwnie spokojna, że męska część Forumowiczów na własnych plecach Komtura obwozić będzie i to ze śpiewem na ustach :D :D Ta część piękniejsza (i mądrzejsza) będzie kibicować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Afrodyto w jakim raju mieszkasz, że słonko w okna Ci zagląda :roll: w Warszawie zimno, mokro i ................. prawdziwie polskie lato jest :cry: Chłopaki, nic to za niedługo słonko i tu świecić będzie :lol:

W Polsce, w Polsce!

Teraz w południe jest cudnie, słonecznie, cieplutko. Gdyby wiatr przestał tak mocno wiać, byłoby idealnie, na obiad i kawkę na dworze. :D

 

Zgadza się Afrodyto od 10 rano i w mojej okolicy cudnie słońce świeci, a ten wiatr dlatego tak silnie wieje by mokre chmury przegonić :lol: Mam nadzieję, że jutro już tak wiać nie będzie :wink:

Niech nie wieje w dzień, bo mam kupę prania do wywieszenia. W końcu długi wekend by, no nie! W nocy może wiać i lać. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku jeszcze dzis mam mozliwosc do Ciebie napisac, potem bede bez Internetu. Na jak dlugo nie wiem.

Ale bede z Toba caly czas w myslach. Stefcio i ja razem.

Jak Stefciowi przygotowuje jedzonko, mysle, ciekawe co dobrego dzis Tomek

dostanie.

Jak spacerujemy po polu z naszym wiatraczkiem i bankami, to wszystkie banki leca do Tomka.

Jak rehabilituje Stefka kilka razy dziennie to mysle, jakie postepy robi nasz Tomek.

Jak czasami stawy bola od tego wszystkiego, to zaciskam zeby i pcham dalej.., myslac.., ze tylko uparcie i z wiara nalezy isc do celu. I jestem pewna, ze myslimy tak samo. Ty tam i ja tutaj.

Wiec jak bedzies walczyl codziennie aby powrocic do zdrowia, pamietaj tez o nas i naszej walce, razem bedzie nam razniej walczyc.

Bo my sie nie damy i nas nie pokonaja!!!

Sciskam Cie Tomku kochany, dobry czlowieku i z calego serca teraz i codziennie bede zyczyc Ci wszystkiego co najlepsze.

Trzymaj sie nasz Komturze i wracaj szybko do nas.

Pozdrowienia od nas.

Żela i Stefek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, trochę spóźniony, ale świetny sms komentujący wybory do PE - co za niedziela, aż 50 trafiło kumulację w Dużego Totka.

Z "Menelików"- Panie Zygmuncie, musi pan pić tak codziennie.

- Panie Krzysieńku, jakie codziennie? Ja raz się w życiu napiłem... i teraz tylko dolewam.

"Limeryki"

Do noblistki Szymborskiej Wisławy

przyjechał poeta z Warszawy

i rzekł: - Przez Twoją Nagrodę Nobla

dostałem ciężkiego jobla

i emigrował.... do Mławy.

:wink:

Tomku i Arturze, którego nie znam, dacie radę. Pozdrawiam forumowiczów. Pełen szacun.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomaszku, no zaprzeg świetny i "klaczka" :wink: pewnie tez niczego sobie, co ?? :lol: :lol:

 

no podoba mi się to co czytam, dwie rehabilitantki męcza jednego Komtura, cud, miód i damskie dłonie :lol:

Pozdrawiam Cie i ściskam mocno :D

 

 

Arturo, Ciebie chłopie także :D

 

 

Janku,Gabrysiu - w chwili wolnego czasu prosze o kontakt na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieczorem net mi się zbiesił, ale i tak myślami tutaj byłam. :D

Treningi u mnie trwają cały czs, więc jak już wystąpię, to na pewno w całej Polsce słychać będzie, jaki piękny to był występ. :lol:

Dzień dobry na dzis! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :)

 

a ja nie mam tego serwera :( ( zmienia się właściwiel czy coś takiego i to dlatego te kłopoty ) i nic nie mogę na razie wkleić i klapka na całej linii :(

Ale jest nareszcie bez deszczu i słoneczko rano ładnie wstało . Tylko pózniej niech świeci a nie lelum polelum :wink:

Wszystkim słonecznego dnia i radosci :) i dużo podniebieniowych smakowitości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naszymi informatorami, autorami tej historii,są:

 

1Gabrysia, johnzee, bonetka

 

A zaczęło się tak...

 

 

kawał dobrej roboty :D

i mam propozycję 8) wzorem rankingu z RW otwierający wkleja historię powrotu Tomka do zdrowia

na nowej stronie oczywiście z aktualizacjami, jeżeli takowe będą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...