Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

Dzień dobry! :D

Przywitać się przyszłam w deszczowy bardzo dzień. :D

Grządki wczoraj przehakane, dzisiaj podlane, więc bardzo jestem zadowolona. :wink:

Na świecie na szczęście mimo deszczu coraz cieplej się robi, rano już nie jest tak przejmująco zimno.

Niebo u nas szare, ale to akurat dla nas dobrze, już czas było uzupełnić podlewanko. 8)

Szkoda tylko tych, którzy siana nijak suchego zebrać nie mogą. :(

Tomku, my tu czekamy, że niedługo poprosisz Rodzinę, żeby w Twoim imieniu coś nam napisała. :oops:

Chociaż malutkie "dzień dobry", cooooo? :oops:

No to buziaki, lecę. :wink:

 

Dosiu - myślę cały czas, wysyłam energię, zaciskam kciuki za dzisiajszą operację. MUSI być dobrze, musi, bo my tutaj innej opcji nie dopuszczamy.

 

Artur też zdrowieje i tak ma być nadal! :D

 

Przyłączam się do powyzszych zdań całym sercem modlitwą i wiarą :D :D :D

 

Mimo pochmurnego dnia slę dużo ciepła i słoneczka :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

i mam propozycję 8) wzorem rankingu z RW otwierający wkleja historię powrotu Tomka do zdrowia

na nowej stronie oczywiście z aktualizacjami, jeżeli takowe będą

Popieram, ale może nie na każdej nowej stronie. To jest dłuuuugie i charakterystyczne. Może co drugą - trzecią stronę. Jak myślisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Dzień dobry :)

 

Moi Kochani Dosieńko :D Tomeczku :D Arturku :D

 

Prytulam Was z całej siły do serca i myślę . Musi być dobrze , nie ma innej opcji . Bóg jest dobry i miłosierny a my WSZYSCY PROSIMY . O WASZE ZDROWIE i POWRÓT DO NORMALNOŚCI .....

mam dla Was coś dobrego i słodkiego ( długo się otwiera niestety ..ma 6 Mb )

http://www.fulereny.blink.pl/mum/Ch.pps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... właśnie z tymi przepisami 'na oko' jest najgorzej... za diabła czasem nie idzie odtworzyć mikstury :roll: :)

 

no nic... przecie nie odpuszczę... pójdę za węchem... może ktoś jeszcze się pochwali, że miesza coś w kociołku :)

 

 

Wusia zapraszała na pieczonkę i nawet przepis podała :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się cieszę, że Tomek dochodzi po mału do zdrowia (rośnie szansa, że będę miała okazję go poznać :)

Arturze również życzę powrotu do zdrowia i dużo słoneczka.

 

Od dzisiaj mocno trzymam kciuki za Dosię i za udaną operację, aby mogła swoich synków przytulić i cieszyć się życiem i................... domkiem, który budują :)

Dosiu walcz !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pisałam wcześniej choć czytam regularnie i bardzo, bardzo mocno trzymam kciuki za TOMKA

nie odzywałam się bo nie miałam okazji poznać Pana Tomka a nie chciałam tu pozować na jego znajomą

ale choć nie znam Bohatera tego wątku to myślę że musi być naprawdę wyjątkowym człowiekiem skoro potrafił zgromadzić wokół siebie tylu przyjaciół....

Ludziki kochane (to do Was Forumowicze) jesteście niesamowici, kochani, wspaniali, fantastyczni!!! Serce mi rośnie gdy czytam jak dzielnie kibicujecie Tomkowi, jak modlicie się za niego, jak trzymacie kciuki i werzycie, że będzie dobrze. Cieszę się, że są na świcie dobrzy ludzie którzy bezinteresownie chcą pomóc i troszczą się o innych!

Trzymam mocno, mocno kciuki za TOMKA- wiem, że będzie dobrze- MUSI!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nitubaga - specjalistą od pieczonki jest mój szwagier, a znając go to pewnie wszystkiego było w kociołku "na oko" ;-).

 

oj tak ja tez robię na oko inni znajomi tez :wink:

 

 

taaa ? :o

 

to co Wy tam na OKO dajecie? Tomciu mam nadzieje, że się nie obrazisz... ale jak one mi tu piszą o tych kociołkach to na krześle spokojnie usiedzieć nie moge :)

 

proszę bardzo :

kociołek: warstwy jak lecą (kolejność nakładania)

ziemniaki, słoninka lub boczek cebulka, kiełbaska, marchewka ziemniaki

ew klasyczny kociołek jeszcze ma dno wykładane kapustą i w środku tez są przekładane minimalnie liście kapusty...

 

smacznego

 

po sląsku to prażonka się na to mówi... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...