Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja też ściskam bardzo mocno kciuki za Tomka, Artura i Dosię trzymajcie się i walczcie, bo my tu wszyscy na was czekamy :D :D :D

 

Całym serduchem jestem z wami :D

 

Dopiszę jeszcze małego Pawełka Dosi .. i Tosię Dandiego ....

Wszyscy mają kurde szybko zdrowieć, bo nie podoba mi sie ta wydłużająca sie lista...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór :)

 

więc tak ...opózniło się wyjęcie rurki ..i wyjęli dopiero dzisiaj , szykują się do usunięcia cewnika ( to prowadzi się chyba w kilku krokach zaciskając coraz bardziej aby wróciły odruchy czucia ).

Komturek wczoraj zazyczył sobie danie ...Jasieczek specjalnie je zorganiozował ..to gołąbki :)

Dzisiaj był chyba rosołek Gabrysi z energią chi ...słyszałm że nie wolno jeść takiego jedzenia na porcelanie ( może być szkło , fajans, emaliowane naczynia ) i nie metalowymi sztućcami bo się usuwa Chi z jedzenia ....( ?)

 

W Noc Świętojańską w Kruklankach odbywa się impreza Nicz na Iwana Kupała ..więc nie trzeba daleko jechać :) ..( dużo zespołów ludowych i zabawa do białego rana )To relacja z ubiegłego roku ...

http://mazury.info.pl/foto/08-07-05-nicz-na-iwana-kupala/index.html

ps. przyjechałam we wtorek do W-wy i mam trochę spraw ...ale wpadam tu z doskoku :) we wtorek wracam spowrotem

i ...sukienki dzisiaj nie było :( ...były rybaczki :(

 

Uściski dla Wszystkich mocne i energetyczne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

Tomek to jednak wie co dobre.

Gołąbki, rosołek... Mniam!

 

Komturze, jedz zdrowe i pyszne rzeczy, nabieraj sił i wracaj do zdrowia - trzymam kciuki cały czas!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Maksiu, a co u Artura ?? Dlaczego nic nie piszesz!!!???

 

byliśmy trochę odcięci od wiadomości...

 

dziś już mam trochę nowych wieści,

 

jest dobre, coraz lepiej, Artur zaczął drobne przechadzki, na razie po pokoju, ale jest dobrze, miał ostatnio jeszcze trochę gorączki, ale to nie jest wielki kłopot.

 

najważniejsze, że kolejne organy zgłaszają gotowość do pracy, nerki i jelita już normalnie pracują. we wtorek był robiony rezonans, ale jeszcze nie znamy wyników

 

pozdrawiam

m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór :)

 

więc tak ...opózniło się wyjęcie rurki ..i wyjęli dopiero dzisiaj , szykują się do usunięcia cewnika ( to prowadzi się chyba w kilku krokach zaciskając coraz bardziej aby wróciły odruchy czucia ).

Komturek wczoraj zazyczył sobie danie ...Jasieczek specjalnie je zorganiozował ..to gołąbki :)

Dzisiaj był chyba rosołek Gabrysi z energią chi ...słyszałm że nie wolno jeść takiego jedzenia na porcelanie ( może być szkło , fajans, emaliowane naczynia ) i nie metalowymi sztućcami bo się usuwa Chi z jedzenia ....( ?)

 

[/b]

 

Brawo Tomek, gołąbki i rosołek, to przyzwoite jedzonko po którym szybko się zdrowieje, a nie jakieś tam szpitalne przecierki :D

 

Myślę, że moment kiedy Tomek się z nami skontaktuje jest coraz bliżej...

 

pozdrawiam

m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam porankowo i bardzo kolorowo :)

 

słoneczko do okna mi zagląda i w szybie się przegląda :D nareszcie !!!!

Jak tam grupa baletowa i zespół instrumantalno-wokalny? :) jakieś rozprężenie wyczuwam . Patusię chyba porwano :( a reszta ma labę .

Ponieważ mają być wystepy róznorakie to i może coś takiego ? ...to program specjalny dla Patusi :D jako drugie wejście na scenę :)

Ta gimnastyczka się wije czy wije ale inaczej ? :lol: ( takiego występu jeszcze nie widziałam :o )

http://www.fulereny.blink.pl/mum/Per.wmv

 

Wszystkim życzę wspaniałego dnia pełnego słońca , radości i uśmiechu otoczenia . Aby sprawy nierozwiązane znalazły szczęśliwe zakończenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wszem dzień !

 

Bonetka Ty mnie w depresjem wepchłaś. :-? Po tym obrasku z piłką to nic ino się w trumnę kłaść i końca czekać..

 

Jak tu się dać wygiąć w te i tamte jak z przodu faluje a z tyłu odstaje ??

 

A te pirułety stopą to już majstersztyk..na tym można się skupić w sumie. :roll:

 

Tylko w jakim celu ??? :oops: :oops: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...