Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzień doberek! :D

 

Oooo, widzę, że Derekcja i Treserka wyjechane - no to musze przejąć dowodzenie, nie ma rady.

Zlezę z tej szmaty, co to na niej wiszę i się wiję... :lol:

Bacika nie zostawiły, ale ja dam radę i bez tego, zespół cały zaraz przyjdzie. 8)

Dziewczyny, chłopaki!!!

Szefostwo wyjechało, imprezka będzie!!! :lol: :lol: :lol:

Zaczniemy skromnie, jak nasi ozdrowieńcy wstaną, będzie lepszy bankiet. 8)

Bez flaszki nie wpuszczam nikogo. 8) :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Tomku,

 

Byłam na spacerze w lesie, na skraju rośnie jaśminowiec...zresztą przesadzony kiedyś tam z mojego ogrodka, pięknie zakwitł i cudownym zapachem kusi.

Nie mogłam się oprzeć, zerwałam dla Ciebie kilka gałązek.

Może skusi Cię jego zapach.

 

http://www.swiatkwiatow.pl/galeria/images/jasmin_4738.jpg

 

napewno poczuł :wink: :wink: :wink: :wink: piekny zapach :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Wszystkim :)

 

jak dzionek?

Depsia Ty w mysl zasady " kota nie ma myszy harcują" i bardzo dobrze :)) ....ja odnośnie tych flaszek mogę stać na bramce :lol: ( ale co my zrobimy z taką ilością ? ) .

Naszym wypoczywającym życzę niekoniecznie takich plaż .... :lol: :lol: :lol:

http://www.fulereny.blink.pl/mum/Ch.pps

Naszym Chorowikom pogodnego dnia życzę......zapału do ćwiczeń ....radości z osiągnięć ...i wiary w lepsze jutro ....

Wszystkim słoneczka przede wszystkim :) i takiego w sercu i naturalnego !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Bonetko za pisanie w moim imieniu, niestety "tatowy komputer" jest mocno "humorzasty" i nie zawsze udaje mi się wynegocjować z nim połączenie z netem.

Z nowości o stanie zdrowia:

Tracheotomia - "była rurka a jest dziurka" (zaklejona plasterkiem)

Tata jest w stanie stać na własnych nogach, przy niewielkiej pomocy w utrzymaniu równowagi.

Coraz więcej czynności chce i wykonuje sam, chociażby picie z kubka, choć te plastikowe kubeczki jakoś się tak łatwo zgniatają :).

Od wczoraj dostaje "normalne szpitalne jedzenie" i o dziwo, spożywa je ze smakiem. Wcześniej Tata dostawał zmiksowane zupki które trzeba było tylko połykać, teraz jest co pogryźć.

A z wiadomości technicznych, trwają przygotowania do przeniesienia Taty na oddział rechabilitacji ale to jest kwestia jeszcze, co najmniej tygodnia.

 

Teraz na zakończenie małe ogłoszonko

Tata poprosił mnie abym w jego imieniu pozdrowił wszystkich Forumowiczów.

 

Co niniejszym czynię w imieniu Komtura oraz swoim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super nowinki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Serce moje wyrwie się chyba z radości, muszę je przytrzymać :wink:

 

Jedzonko szpitalne smaczne :roll: bo ileż mozna łykać, a człek do gryzienia przyzwyczajony to i je ze smakiem :wink: :wink:

 

Bardzo dziękujemy za pozdrownia i również jak zawsze slemy je z zwajemnością dokładając soraz więcej pozytywnej energii zwłaszcza że Tomek stoi już na nogach i lada chwila pobryka na nich na rehabilitację :D :D

 

dziś koniec roku szkolnego a dla Tomka początek następnyego rozadziału postępów - brawo :D :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Bonetko za pisanie w moim imieniu, niestety "tatowy komputer" jest mocno "humorzasty" i nie zawsze udaje mi się wynegocjować z nim połączenie z netem.

Z nowości o stanie zdrowia:

Tracheotomia - "była rurka a jest dziurka" (zaklejona plasterkiem)

Tata jest w stanie stać na własnych nogach, przy niewielkiej pomocy w utrzymaniu równowagi.

Coraz więcej czynności chce i wykonuje sam, chociażby picie z kubka, choć te plastikowe kubeczki jakoś się tak łatwo zgniatają :).

Od wczoraj dostaje "normalne szpitalne jedzenie" i o dziwo, spożywa je ze smakiem. Wcześniej Tata dostawał zmiksowane zupki które trzeba było tylko połykać, teraz jest co pogryźć.

A z wiadomości technicznych, trwają przygotowania do przeniesienia Taty na oddział rechabilitacji ale to jest kwestia jeszcze, co najmniej tygodnia.

 

Teraz na zakończenie małe ogłoszonko

Tata poprosił mnie abym w jego imieniu pozdrowił wszystkich Forumowiczów.

 

Co niniejszym czynię w imieniu Komtura oraz swoim.

 

Jejku ty najmilejszy :o :o :o :D :D :D

Po takim przedpołudniu jak dziś (dwa zakończenia roku, w dwóch różnych miejscowościach, na tą samą godzinę :roll: gdzie obie nauczycielki odchodziły + wizyta u dentysty :roll:) TAKIE WIADOMOŚCI :lol: :lol: :lol:

 

Normalnie aż mi się od razu przyjemniej na duszy zrobiło. Tomeczku.......no słów mi brakło. Trzymaj takie tempo, to za tydzień sam do nas wklepiesz parę słówek /przyjmiemy nawet jedno, byle TWOJĄ RĘKĄ PISANE/

 

Ps. "Dziennik" uzupełniać będę na nowych stronach :wink:

 

Oczywiście za pozdrowienia dziękuję i wysyłam też pozdrowionka od siebie dla Was Tomku, Jaśku i Gabrysiu:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D :D

Bardzo się cieszę, że wszyscy nasi Czcigodni Rekonwalescenci wracają do zdrowia :D

i że mają tak dobrą opiekę i tych Najbliższych Bliskich obok siebie.. i dalszych Bliskich troszku dalej ;) a to najważniejsze

 

 

Tomku.. hmm... smacznego ;)

i odezwij się jak już wynegocjujesz połączenie z netem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek :) Tomeczku :D NARESZCIE !!! pozdrowienia ? pewnie że 100 krotnie dziękuję i również gorąco pozdrawiam ale najbardziej się cieszę że masz apetyt i podtrzymywany STOISZ !!! to dla mnie jest jak muzyka a Ty jak bohater jak Mistrz który wszystko pokonał , przecierpiał i prze do przodu :D :D :D i chwała za to Niawyższemu .:D

Jsieczku :) Tobie tez dziękuję że napisałeś :)

Dedykuję Wam właśnie tę piosenkę to mój ulubiony zespół Queen i oczywiście sp. Freddego ( zawsze rewelacyjny )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...