Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kurcze a ja po niedawnym ostrym zapaleniu trzustki (też mi o dziwo smakowało szpitalne jedzenie :o ) nie mogę ni kropeleczki :cry:

Ale takie wieści działają na mnie lepiej niż alkohol :D :D :D

I mogę pomóc zbierać butelki po imprezie, o! Tylko jak potem będę jeździć BMW to się nie zdziwcie - się sprzedało butelki to się ma :wink: :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hallo Balowicze :D co ??? kończycie ...a desery ???...eee bez deserów i ciasteczek ja nie kończę ..pić nie piję nic i nigdy , świetnie się bawię bez tego ( to chyba zależy od charakteru danego ludka a ja bardzo wesoły ludek ) ale bez deserku być nie może 8)

http://www.fulereny.blink.pl/mum/B.025.jpg

Pozdrawiam Was serdecznie i z radością ..

ps..jestem na lubelszczyżnie i będzie weselisko :D ...tylko ta pogoda :( zmoczy mi się kapelusz :D ( chyba trzeba jakiegoś z badachimem zamówić :lol: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuffa, gdzie te ptaszyska siedzą, co mi tak tupią? :x

Słodkie... o jasoooo... jutro, dobrze, Bonetko? :roll:

Dzisiaj to ja bym konia z kopytami zjadła, zawsze po imprezie zakrapianej tak mam... :oops:

Idę szukać resztek w kuchni. 8) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry! :D

Braza, Ty byś trochę tej trawy wyrwała, oplewiła te lilijki, zaraz by lepiej rosły. :wink: :lol:

 

Tomek, na pewno dzisiaj będzie coraz lepiej. :D

Ja już chyba zaczne się zastanawiać, jakie fajerwerki przygotować na dzień, kiedy sam cos do nas napiszesz. :D :D :D

 

Buziaki zostawiam dla Ciebie i uściski serdeczne i gorące dla Rodziny!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale i tak przecież Tomek z nami będzie na zlocie - dopiero po zlocie gwałtownie poprawi mu się samopoczucie :):)

Wiesz ile wódki/wina/piwa popłynie za jego zdrowie ? :):):)

 

no wyobrażam sobie - tylko cobyśmy nie przeholowali :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...