Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

I ja też :)

 

u nas już dawno nie było takiego słoneczka jak dziś... więc promyczkami się dzielę, nich Ci świecą, niech dają ciepło.... i radość.... niech czekają na Twój uśmiech.... na pierwsze w Komutrii spojrzenie na niebiosa....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wieści bedą dopiero jak Tomek pierwszą lufę machnie... :D

 

 

Piersiówkę w razie czego miałem pod ręką, ale za dużo babów się tam kręciło. Nawet taka jedna biała dama przyszła, kieliszki miała na tacy, myślałem, że już-już będzie można do czego nalać, a tu...pigułki :roll:

No i johnzee z białogłową na straży stali i baczenie mieli aby bezeceństw przy łożu Komturowym nie wyczyniać :wink:

Reasumując - Tomek wygląda nad podziw dobrze, warunki ma fantastyczne, a ja chylę czoła przed Rodziną Tomkową, która dzielnie czuwa przy naszym Przyjacielu i nie szczędzi wysiłków ani czasu aby Mu ten powrót do zdrowia jak najmilej upływał.

No i tyle z Olsztyna na ten moment :)

p.s. podróż powrotna do Gdyni upłynęła miło w blasku obiektywów miliardów fotoradarów - jejku, ale tego ostatnio nastawiali :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubo - a rozmawialiście? Jak ogólny stan Tomka? Jak z ewentualnymi niedowładami i deficytami na ten moment? Czy porusza się już jakoś samodzielnie po oddziale? No, tak w ogóle, opowiadaj! :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :)

Potrzeba jeszcze trochę czasu ( w/g mnie nie jest samodzielny w poruszaniu się ) ....to niestety nie idzie tak szybko ...żmudna praca , powolne wracanie do tego co było przed tym wypadkiem . Musimy tu wszyscy uzbrioić się w cierpliwość . jak będzie GOTOWY napisze ( to nie kwestia laptopa a raczej powrotu zdolności manualnych i dostępu do internetu ..przecież ma swojego laptopa )

 

Te fotoradary ...przeciez to częściowo działa odwrotnie do zamierzonego celu . Jak ktos zwalnia to pózniej musi nadrobić ..więc gdy już minie fotoradar to jedzie szybciej ..po drugie jak np. wymija samochód a pózniej dostrzega radar ( nie zna drogi i nie wie że jest w tym miejscu akurat ) to wszytscy jadący za nim nagle hamują albo siedzą mu na dupce prawie i też się denerwują . Ja mam swoją teorię na temat szybkości jazdy .... ale Wam nie przedstawię bo jeszcze mnie tu zlinczujecie i powieceie że zwariowałam .....( samochód jest do jeżdzenia a nie spacerów ( na spacer zupełnie inny srodek lokomocji ) , każdy powienien jechać z taka prędkością z jaką czuje się na siłach ....kto umie szybko niech jedzie szybko ..kto wolno , niech jedzie wolno ...wszyscy mają jechać BEZPIECZNIE dla innych uzytkowników dróg i dla siebie ..i tyle )

ps. często jeżdzę Mazury W-wa ..ale wybieram taką drogą aby te pudełka mnie nie denerwowały ...

Drogi powinny być bardziej równe!!! ( mam teraz takie auto :( gdzie już 3 razy przy prędkości ....wyskoczył mi 5 bieg ) ( nie napisżę prędkości bo "feminiści szosowi " :) mogliby być lekko zbulwesrowani :lol: )

 

Zyczę wspaniałego dnia Wszystkim :)

i równych , szerokich dróg .....i najmniej zaklóceń na jezdni bo kierowcy nie należy przeszkadzać w prowadzeniu pojazdu :wink: ( bo właśnie wtedy popełnia błędy )

 

może coś zjemy ..w galarecie :)

http://www.fulereny.blink.pl/mum/w.231.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...rozmawialiście? Jak ogólny stan Tomka? Jak z ewentualnymi niedowładami i deficytami na ten moment? Czy porusza się już jakoś samodzielnie po oddziale? No, tak w ogóle, opowiadaj! :D

 

dokładnie tak, jak napisała bonetka:

 

Potrzeba jeszcze trochę czasu ( w/g mnie nie jest samodzielny w poruszaniu się ) ....to niestety nie idzie tak szybko ...żmudna praca , powolne wracanie do tego co było przed tym wypadkiem . Musimy tu wszyscy uzbrioić się w cierpliwość

 

Ponieważ mi się udało tam dotrzeć dopiero dość późną porą, Tomek był już zmęczony po całym dniu. Trochę pogadaliśmy, ale oczywiście kontakt był nieco utrudniony. Z tego co widziałem deficyt jest znaczny w chwili obecnej. Niemniej - jak mi mówiono - mózg ma ogromne właściwości regeneracyjne i przy umiejętnej i stopniowej rehabilitacji możemy się dużo dobrego spodziewać. Zresztą - johnzee jako bliska osoba - jest bardziej uprawniony do szczegółowych informacji, ja byłem zbyt krótko i wolałbym się za bardzo nie wypowiadać. Wierzę jednak niezłomnie, że skoro nie na tegorocznym spotkaniu, to za rok będziemy znów się mogli cieszyć Tomka obecnością wśród nas i Jego niezwykłą osobowością.

 

p.s. Jasiek - nie zapomnijcie o ogórkowej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...