Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

...

... Wierzę jednak niezłomnie, że skoro nie na tegorocznym spotkaniu, to za rok będziemy znów się mogli cieszyć Tomka obecnością wśród nas i Jego niezwykłą osobowością.

...

... bardzo bym chciał do takiego spotkania dołączyć :) ... może być u DePeSi :) :wink:

 

pozdróweczka cieplutkie i powrotu do dawnej formy (Wszystkim Trzem) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jutro Tatę czeka kolejna podróż (karetką zapewne), do kolejnego, czwartego z kolei szpitala. Będzie to Poliklinika MSWiA, oddział rechabilitacji po udarowej.

Wczoraj Tomek wspinał się na szczyty swoich możliwości, wizyta Małżonki naprawdę działa cuda :).

Dzisiaj budziłem Go tylko na jedzonko, wiedząc ile pracy włożył w poprzedni dzień, nie domagałem się większej aktywności, niech zbiera siły na przeprowadzkę.

 

Kapitanie,

wracając do wczorajszych słów Komtura - "dajcie znać jak będziecie w okolicach Grójecka/al. Krakowska", to tłumaczę: chodzi o to, że jest to trasa, którą jedzie się na zlot, Tata troszczy się o Was, żebyście nie zabłądzili. Niestety po całym dniu niesamowitego wysiłku, mówi w mało zrozumiały sposób, dopiero Mama uświadomiła mi o co chodziło w tej wypowiedzi.

Świadczy to o tym, jak ważni dla Niego Jesteście i jak bardzo chciał by pojechać na zlot.

 

Zarówno wczoraj jak i dzisiaj Tata (NA WŁASNYCH NOGACH!!!, z delikatną mą pomocą) odbył spacer do "subpomieszczenia" swego pokoju. Jaki był to wysiłek po sześciu tygodniach "leżenia plackiem" (b.t.w. wczoraj rozpoczął się siódmy tydzień pobytu Taty w placówkach polskiej służby zdrowia), niech świadczy fakt, że w pozycji wertykalnej (jak pięknie pisze się to na klawiaturze komputera, może dlatego tak lubię to słowo :) bieleją mu palce pod paznokciami. Ale dzisiejszą lubość do pozycji horyzontalnej (tego już się tak ładnie nie pisze :(, można tłumaczyć złymi warunkami biometeorologicznymi.

 

Na koniec napiszę naprawdę pozytywne wieści: Komtur został odłączony od rurek wszelakich! nawet wemflon (przepraszam P.T. czytelników FM, jeżeli pisownia tego trudnego słowa jest inna, lecz znam je tylko w wersji fonetycznej), jest już zbędny, gdyż podawanie antybiotyków i kroplówek zostało zakończone.

 

Postaram się jutro napisać, jak Komtur zaaklimatyzował się w nowych warunkach.

 

Pozdrawiam

Janek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasiek, dzięki za informacje. Strasznie się cieszę, że Tomka odłączyli od wszystkiego, strasznie niewygodnie być na stałe okablowanym - nawet głupi wenflon potrafi uniemożliwić odpoczynek, kiedy przy każdym ruchu czuje się tą głupią igłę wrzynającą się w człowieka :evil:

Tomek, od tego trzymania kciuków wrastają mi paznokcie w wewnętrzną stronę dłoni, ale nic tam - przetrzymam 8) Tylko mi tu wróć - kochany Komturku ...

(zaraz się rozkleję ... więc kończę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku.... bardzo dobre wieści przekazał nam tu Jasiek, a ja dla Ciebie też bardzo dobrą wiadomość

Chciałbym CI kogoś przedstawić:

oto Emilia Anna Sikorska, moja córeczka urodzona 24.06.2009 o godz. 23:58, 3600g, 57cm, 10 pkt w skali Apgar

zarówno dziecko jak i mama czują się bardzo dobrze

http://212.244.189.200/pics/emilka.jpg

pozdrawiam

m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Na koniec napiszę naprawdę pozytywne wieści: Komtur został odłączony od rurek wszelakich! ...

...

ufff ... następny kroczek "ku wolności od szpitalnych zależności" ... teraz już "z górki"

http://www.chefpaul.net/smiles/hospital_2838.gif

 

...

oto Emilia Anna Sikorska, moja córeczka urodzona 24.06.2009 o godz. 23:58, 3600g, 57cm, 10 pkt w skali Apgar

zarówno dziecko jak i mama czują się bardzo dobrze

...

Przyjmij moje gratulacje Maximus http://www.chefpaul.net/smiles/good1.gif ... a dla rodzicielki http://www.chefpaul.net/smiles/rose13.gif

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

... Wierzę jednak niezłomnie, że skoro nie na tegorocznym spotkaniu, to za rok będziemy znów się mogli cieszyć Tomka obecnością wśród nas i Jego niezwykłą osobowością.

...

... bardzo bym chciał do takiego spotkania dołączyć :) ... może być u DePeSi :) :wink:

 

pozdróweczka cieplutkie i powrotu do dawnej formy (Wszystkim Trzem) :D

 

Byłabym tak szczęśliwa, że trudno mi nawet opisać, jak bardzo.

Póki co, cieszę się dobrymi wieściami, Tomek nam zdrowieje powolutku, ma się coraz lepiej, więc teraz tylko wiara w wyzdrowienie, modlitwa i wsparcie Mu potrzebne. :D

 

Maksiu - bardzo, bardzo gratuluję!!! :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasku, wspaniałe wieści przyniosłeś :D cieszę się bardzo i trzymam kciuki za dzisiejsza podróż - oby Tomek zniósł ją jak najlepiej i szybko przystosował się do nowych warunków... pozdrawiam cieplutko Was wszystkich czuwających przy Tomku...

 

 

Maksiu :D gratulacje, śliczności ta Wasza Emilka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...