Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

Od rana mam dobry humor...

 

johnzee takie wieści nam przynosi. Jak ten czas leci, to już sześć tygodni walki o powrót do żywych :o Najważniejsze, że ku dobremu idzie i Komtur o zlocie pamięta i pilotować będzie :lol: :lol:

 

 

Maksiu gratulacje pięknej dziedziczki.

 

Jak to forum, się rozrasta :lol:

 

 

Secam i Dosia syna mają, Maksiu córę to morze zrękowiny jakieś :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Pomimo deszczu i wiatru za oknem mam dobry humor :D A to dzięki wieściom o dzielności naszego Komtura i pojawieniu się na świecie drugiej dziedziczki Maksiowych włości :D

 

Komturze, oby tak dalej!! Powoli, nie przemęczaj się, a dojdziesz daleko :D :D

 

Maksiu ... gratuluję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

 

ale dobre wiadomości ...tak lubię :)))

Jasieczku ...ja tylko nie wiem że to MSWIA to nadal w Olsztynie czy np. w W-wie ?...( są i tu i tu ale chyba Olsztyn bo taką duża zmianę jak miejsce pobytu byś zaakcentował )

Ogromnie się cieszę że na właśnych nogach ( wiem ze takie króciusieńkie spacery już były ) . W takim razie bez żadnej pomocy i asekuracji tylko zupełnie sam to kwestia dni :))

Tomeczku ...zdrowiej :)

Nareszcie bez tych kabli i wszytko samodzilenie ( funkcje życiowe ) to bardzo dobra wiadmość!!!! ( nawet kroplówek wzmacniających nie bo by zostawili wenflon )

Maksiu Gratuluję przeogromnie :D

http://www.fulereny.blink.pl/mum/k.095.jpg

Wszystkim życzę słoneczka ( u mnie tak sobie ...słońca zero ale nie pada ), humoru i radosci :)

Może pooglądamy jak jest we Włoszech i na okolicznych wyspach :) od razu będzie lepsze samopoczucie ...przynajmniej oczka popatrzą na słońce :lol:

http://www.fulereny.blink.pl/mum/I.pps

( troszkę się ciąga ..ale chyba warto ...no chyba że Ktoś nie lubi Pavarottiego ...to najwyżej wyłączy dzwięk )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maaaksiu ... GRATULUJĘ z całego serca :D ... boszsz, jak się cieszę że wszystko w porządku .... nieco po terminie ,ale sie udało i wszystko dobrze .... super wieści :p

 

Tomek - no i co ja mam Ci napisać? identyfikator zlotowy dla Ciebie zrobiłam , aż mnie w seduszku kłuje , że sie na zlocie nie spotkamy :roll: .... ale obiecuje, ze bede go trzymac dla Ciebie i oddam przy możliwie najbliższej okazji :p

 

Seboo8877 - dla Ciebie tez zrobiłam, więc se nie żartuj ino na zlocie sie widzimy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku życzę teraz coraz dłuzszych spacerów i cudownej pogody żeby posiedzieć sobie gdzieś pod drzewem i sił nabierać

maksiu no moje gratulacje, możesz mi wierzyć że tego dnia przychodzą na świat super kobitki :D :D i powiem jak to powiedziała moja mama przed xx lat, kolejna wiedźma na sabat przybyła, bo ja też z tego dnia :D pamiętaj że w wigilę Jana się zbierają :D :D :D i cudne czary odczyniają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo, bardzo się cieszę czytając dobre wiadomości o naszym Komturze.

Pozdrawiam najserdeczniej całą Komturową Rodzinę od wszystkich Podlasian.

 

Maksiu, gratulacje, niech zdrówka nie zabraknie wszystkim Twoim Dziewczynom, a Tobie życzę przespanych, spokojnych nocy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...