Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

Witam Was serdecznie i cieplutko :)

wczoraj mi trochę adrenalinka skoczyła jak pisałam o Cioci , przypomniałam sobie tę całą sytację ..szybko pisałam bo musiałam wyjści i trochę literówek jest w tym tekscie ( sorry ) ale chyba ogólne przesłanie jest czytelne - pacjenta nalezy traktować podmiotowo a nie przedmiotowo . ....

 

Pogoda dziwna ...ciepło ale ani promyczka ...gęste chmury i ani się przebić. :( ..ale INNi mają katastrofy ..powodzie , podtopienia iitd ..wiec należy być wdzięcznym Opatrznosci że to tylko brak słońca .

Grazieczko ja też Cię witam slicznie :D

1950miło mi bardzo i Dziękuję raz jeszcze :D

Ziabeczko a jak Ty odpoczywasz ? zadowolona jesteś tak ogólnie ? jak humorek ? dobrze że zagladasz tu i kontrolę trzymasz nad całoscią :D

Naszym Chorowitkom dużo zdrówka i dlaszych postepów leczeniu

Wszytskim wspaniałego dnia i duuużo radości ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Grupa obserwacyjna zwana dalej forum wyraża uznanie za sprawnie przeprowdzoną akcję przemieszczająco-aprowizacyjną a szczególnie pragnie wyrazić uznanie oficerowi Johnsee za talent organizacyjny i determinację w boju.Oczekujemy na dalsze meldunki.

z żołnierskim podrowieniem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja przyszłam donieść uprzejmie, że co niektórzy to teraz spożywają w Urzucie :-?
... za dwie godziny, ... również będę spożywał (choć nie w Urzucie) :lol: ... no i chlapniem na zdrówko wszystkich "słabowitych z Forumna" :lol: :p

 

cieplutkie pozdrówka (a od słonka to już można pawia puścić ... stale świeci ... tylko czekać aż w nocy jeszcze zacznie świecić) :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja przyszłam donieść uprzejmie, że co niektórzy to teraz spożywają w Urzucie :-?
... za dwie godziny, ... również będę spożywał (choć nie w Urzucie) :lol: ... no i chlapniem na zdrówko wszystkich "słabowitych z Forumna" :lol: :p

 

cieplutkie pozdrówka (a od słonka to już można pawia puścić ... stale świeci ... tylko czekać aż w nocy jeszcze zacznie świecić) :evil:

teraz to my som zdołowani :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę , że świetnie się bawią :))) i cały Urzut aż huczy ...

Są i niespodzianki ...i to duże dla Wszystkich ( myślę że dojechały ):)))

Ale my też nie gorsi ...to jakie otwieramy? :D ( ja ciasteczko ale polewać mogę :lol: )

http://www.wielkiezarcie.com/zdjecia/wino/lubczyk-wino002.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

teraz to my som zdołowani :-?

... nie dołuj ... wyłaź na górę :lol: :wink: ... miałbyś codziennie 35 na plusie to dopiero byś dołował :roll: :lol: :wink:

 

Myślę , że świetnie się bawią :))) i cały Urzut aż huczy ...

Są i niespodzianki ...i to duże dla Wszystkich ( myślę że dojechały ):)))

Ale my też nie gorsi ...to jakie otwieramy? :D

http://www.wielkiezarcie.com/zdjecia/wino/lubczyk-wino002.jpg

... gdzie ten Urzut :o ... zaraz przyletę :) :wink:

 

pozdróweczka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Chefie ... 35 stopni to z lekka dużo, rozpuścić się mozna :-?

... już przyzwyczajony jestem :) - choć najlepiej mnie pasuje 25-30 :roll: ... do kolesia Goście z Niemiec przyjechali ... z chaty nie wyłażą :lol:

 

pzdr

 

ps - w nocy jest 28 ... to może wtedy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...