Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam

Mam nadziieję że wszystko przynajmniej się nie pogarsza . W takich stanach jak u Taty Piąteczki najgorszy jest strach jesli chodzi o zagrożenie życia, pózniej obawa czy wszystko wróci na swoje tory sprzed choroby, zamartwianie się ile czasu będzie to trwało ...człowiek chce szybko ale tu nc się przyspieszyć nie da . Wszystko w rękach Opatrzności i losu . My możemy się modlić i wspierać duchowo .

Na ten czas niepewności coś co uspokaja ...przyroda ...czasami dzika nieokiełzana , czasami ukształtowana ręką człowieka .

http://www.fulereny.blink.pl/mum/dom047.jpg

 

Dobrego dnia dla Wszystkich ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie nie było, trochę byłam zajęta i wymęczona (ach te moje brzdące, kiedy wreszcie z tego wyrosną), a tu takie wieści. Dosia w domu z Rodzinką, Tomek na własnych nogach. Oby do przodu.

 

Maksiu- najszczersze gratulacje córci- Emilka śliczniutka, no i imię bardzo ładne. Jakby co, to ja mam 4 synów :wink:

 

Piąteczko, trzymaj się dzielnie, będzie dobrze. Wszyscy tu modlimy się za Twojego tatę i ślemy mnóstwo dobrej energii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piąteczko

 

OGROMNIE , OGROMNIE MI PRZYKRO :cry: :cry: :cry:

Niech Twój Tatuś odpoczywa w pokoju [*]

ps. odejście Kogoś najbliższego to olbrzymi szok i nie nic nie da się powiedzieć sensownego , nijak pocieszyć ...wszystkie słowa są puste .

Można tylko przytulić i płakać RAZEM ..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. odejście Kogoś najbliższego to olbrzymi szok i nie nic nie da się powiedzieć sensownego , nijak pocieszyć ...wszystkie słowa są puste .

 

Slowa - tak, takie puste są... Ale Piątka, nieważne co powiemy, pamiętaj, że jesteśmy z Tobą i modlimy się za Tatę. Odszedł do innego świata, do ważniejszych zadań. Kiedys też tam będziemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...