Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam Was :)

 

a wiecie u mnie dziisiaj świeci , no coś takiego , trzeba złotymi literkami gdzieś w księdze zapisać :o :D

Na wspaniały dzień ......kolorowy świat :) ..... i motylek :D

http://www.fotoplatforma.pl/foto_galeria/3047_DSCN0909.jpg

 

ten rosołek z gołąbka:) mniam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was :)

 

a wiecie u mnie dziisiaj świeci, no coś takiego , trzeba złotymi literkami gdzieś w księdze zapisać :o :D

Na wspaniały dzień ......kolorowy świat :) ..... i motylek :D

http://www.fotoplatforma.pl/foto_galeria/3047_DSCN0909.jpg

 

ten rosołek z gołąbka:) mniam :D

 

No proszę, zdrzemnęłam się przed południem po nocnych wojażach, budzę się i :evil: :evil: :evil: szum deszczu mnie powitał :o

 

Witam o poranku!!!

Jest piękny świt, niebo błękitnieje, ptaki radośnie świergoczą. Czuć rzeźkie powietrze. Jejku jak pięknie dziś.

Pozdrawiam wszystkich i mówię Dzień Dobry

 

Po tak pięknym poranku w życiu bym się nie spodziewała :roll:

 

bonetko to moje słonko chyba poszło świecić dziś Tobie :D

Dobrze, niech świeci jak najmocniej wszystkim potrzebującym. Chętnie się podzielę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Afrodytko ...chyba tak .....nie chciałam Ci zabierać absolutnie ale ono jakoś samo taki sobie spacerek zrobiło :) Nie martw się wróci :D a może będzie świeciło dla Nas obu ? :D

Za Twoje dobre serduszko ...deserek ..nie wymyślny jakiś, ot zwykły z bitą smietanką

http://www.fulereny.blink.pl/mum/c.241.jpg

 

Piękny dzień :D ...jaka szkoda że już się kończy ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich.

Dopiero teraz po naszych problemach zebrałem się żeby poczytać i napisać ....... , mam nadzieję że mogę ........ Tomka nie znam jeszcze ale mam nadzieję ze szybko nadrobimy - w końcu Edzia nasz jednym wątkiem połączyła :)

Piątka - wyrazy współczucia , wiem co czujesz ja kilka lat temu straciłem bardzo młodo mamę.... I myślałem przez kilka dni ze stracę również żonę...... Ale jak wiecie CUDA SIE ZDARZAJĄ i z tą mysl chciałem Wam przekazac i nie są to słowa - wiecie że mamy dowody w postaci Dosi.

Przesyłam pozdrowienia od Dosi oraz moc energii której tyle dostałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że dziś można już 'wypisać' z naszego 'szpitala' Artura. Od paru dni jest już w domu, otoczony opieką najbliższych dochodzi do siebie dużo szybciej niż w szpitalu. Jego obecny stan jest już na tyle dobry, że lekarze zgodzili sie aby teraz dochodził do pełni sił właśnie w otoczeni najbliższych.

 

Wszystkim, którzy pomagali, przesyłali energie, czy też dobre słowa bardzo serdecznie dziękuje w imieniu szwagra. Jesteście wspaniali, zawsze można na Was liczyć

pozdrawiam

maksiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie myślałam, że z Arturem już wszystko prawie w porządku i że pewnie w domu niedługo będzie. :D

Super! :D

Teraz trzeba mysleć o Tomku, Stefku i Zeljce. :wink:

A pamiętacie, jak pisałam, że za Tomka zdrowie msza w USA będzie, człowiek, który w ogóle Tomka nie znał, nasz dobry Kolega, zamówił mszę, jak od nas o Tomku usłyszał...

No to teraz temu właśnie Koledze pomoc i modlitwa są potrzebne...

W ostatnich dniach dowiedział się, że ma nowotwór prostaty. :(

Będzie operowany.

Mówią, że rokowania są dobre - więc wierzę, że i on wygra swoją walkę... :roll:

Pomożecie?

Pomyślcie o Pigwie - naszym Zdzisławie i pomódlcie się za niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Artura! Nie ma jak w domu ... teraz to już szybko wróci do siebie :D

 

Tomek, tez się zbieraj w sobie, czas do domciu, do Komturii!!!!

 

Depsiu, przekaż Zdzisławowi, że myślę o Nim i wspieram Jego walkę!! Będzie dobrze ... musi być!!!!

 

I ucałowania prześlij Zeljce i Stefkowi!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :)

 

Ja też się cieszę ze wszytko z Arturkiem ok :)

Za wszystkich się modlę .

Dzisiaj nie było autobusu Gizycko- W-wa o 3 rano ( czekaliśmy 35 minut i inne osoby też ..jakieś jajeczka ewidentne ) i ...musiłam moją drugą połowe podrzucić do Łomży ( stamtąd więcej autobusów i wcześniej ).

Miłego dnia i radosci ....:)

http://www.fotoplatforma.pl/foto_galeria/5042_Kopia%20DSCN6945.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że z naszymi "podopiecznymi" coraz lepiej. Dosia i Artur już w domach- teraz na pewno szybciutko dojdą do siebie, otoczeni troskliwą opieką najbliższych. Tomeczku, Ty też pewnie niedługo opuścisz szpitalne sale, w każdym razie wszystko ku temu zmierza.

Depesiu, wszystko będzie dobrze, szczególnie, że sami lekarze mówią o dobrych rokowaniach. W każdym razie otoczę również Twojego znajomego moją modlitwą.

Oczywiście nie zapominam też o Zelijce i Stefku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojć dawno mnie nie było :( ale problemy które na chwilę obecną troszkę ucichły , małe serduszka biegające po domku zupełnie mi czas zabieraja, więc PRZEPRASZAM !! że tak mało zaglądam do was.

Ale myślami, sercem i duszami jesteśmy z Wami wszystkimi tymi z problemami i bez ..Nasza energia płynie kazdego dnia do każdego z was :)

Tomeczku tobie zdrówka życzymy, za innych rączki wraz z wszystkimi biegającymi po domu łapkami trzymamy .!!!

 

[/img]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Afrodytko

no tak kalorie :)) poprawiam się w takim razie ....to tylko taki śnieg z cukru :)

http://www.fulereny.blink.pl/mum/ciast.246.jpg

Depsiu a dla Ciebie mam coś fajnego ...zobacz srodek tego kwiatuszka :lol: ale się ustawił , prawda ? jak do fotografii :lol: wiedział gdzie żeby było tam gdzie trzeba ....

http://www.fulereny.blink.pl/mum/IMG_0016.JPG

miłego wieczoru Wszystkim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...