Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

Dzień dobry deszczowo i burzowo. Jest jednak nadzieja,że nie utonę w deszczówce, bo słoneczko wygląda nieśmiało zza chmur :wink:

 

bonetko, to moje własne, osobiste i niedługo znowu będą :wink:

Tomeczku pogłaszcz sobie. Mięciutkie, puszyste, milutkie i mruczące:wink:

http://images41.fotosik.pl/94/8aee155cc19d6107med.jpg

http://images37.fotosik.pl/94/767b15006ac13398med.jpg

 

To jest mamusia tego arsenału. Oczywiście nie wszystkich na raz :wink:

 

http://images50.fotosik.pl/98/db7d2b62883b38e1med.jpg

 

Jasiek, Gabrysia! Dajcie znać co u Komtura, bo jakoś tak cisza nastała i łakniemy słówka z Mazur płynącego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Oddali mi dziś neta :D

Ufffffffff, było ciężko, objawy nagłego odstawienia są straszne :oops:

 

przyszłam Ci powiedzieć,ze nadal nie mam drzwi :( muszę Kachny poszukać, ona miała takie fajne, proste, gładziutkie...takie mniam, a nie jak wieko od trumny :roll: może mi powie, gdzie takie nabyć...

 

wyruszam na poszukiwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kachna chyba wyjechała, wiesz...nie ma jej nigdzie :( a przekopać się przez Jej prawie dziennik, toż emerytury bym doczekała, szybciej Ona z urlopu wróci, nim ja się doszukam tych drzwi :roll:

 

a teraz to juz chyba spać pójdę, bo Młode mnie zwlecze z łóżka za parę godzin i znów się nie wyśpię :-?

 

Dobranoc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witanko - przyszłam powiedzieć DOBEREK, dzisiaj przed DPSią ;-)

Też czekam na nowe wieści z niecierpliwością.

a tymczasem posyłam reszteczki mojej mocy i energii bo prawie wszystkom moc mi choróbsko zeziarło.

to ja drugi przed Depesią 8)

i też posyłam nieresztkę, kończę nocne czuwania i udaję się na zasłużony zapierdol urlopowy 8)

pewnie rzadziej będę pisał, ale myślał będę codziennie i wysyłał pozytywy z ukrycia

wracam na urodziny Maksia 8) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja też :)

 

Depsiunia może ma gosci i dlatego może dzisiaj pózniej , mam nadzieję że wszytko u Niej w porządku :D

Afrodytko cudne koteczki :D a najbardziej mnie ujęły te czarno-białe sliczności :D

Amoreczki zdrowiej migusiem bo szkoda w takie jesienne lato chorować :wink:

Jamlesik odpoczywaj wspaniale i POGODNIE w każdym znaczeniu :D

u mnie dziś SŁOŃCE :o

http://www.fulereny.blink.pl/mum/slonce.jpg

 

Wspaniałego dnia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie mogę, ktoś wcześniej przyszedł dzisiaj? :o :lol:

 

Witam, kochani!

 

Janinki, zdrowiej, dziewczyno, mam nadzieję, że to jakieś choróbsko nie bardzo groźne, a tylko męczące i krótkotrwałe!

Dbaj o siebie, odpoczywaj i kuruj się, dobrze? :wink:

 

Jamlesik, Ty to masz dobrze, taki zap...ol na urlopie to najlepszy relaks jest! :lol:

 

Afrosyta - kocuaki przecudne, słaodziaki, aż miło popatrzeć! :D

 

Bonetko, kochana, jakie ładne słonko u Ciebie!

 

No to pędzę, zaraz trza się brać za śniadanie dla gości! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, Tomku w naszym nowym domku mieszkamy 2,5 miesiąca oprócz ospy mojego syna i męża (42)lata, 2 gniazd os, zalanego dachu i ścian w sypialni, spalonej satelitarnej i dekodera, napuchniętych drzwi zewnętrznych, śmierdzącej kanalizy, zalanej działki pod taras, podniesionej podłogi w salonie - wzystko u nas super - wszystkie szkody naprawione :):):):) a ja jeszcze żyję:):):)

 

Mam przesąd odnośnie czarnych kotów, a wczoraj zabraliśmy ze schroniska śliczną małą "czarną" kotkę - ma na imię "malutka" bo jest taka chuda i mała ale ja już ją podtuczę hihihihiihihii, rozrabia jak pijany zając, jest przesłodka i kochana - jak ja mogłam nie lubić czarnych kotów????

 

Pozdrawiam

kotek999

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dobre wieści mam!

Oto, co Pigwa wczoraj do mnie napisał:

 

Powróciłem do domu w dwa dni po operacji. Nie jest mi łatwo siedzieć przy komputerze, wiec krótko : operacja podobno udana, prognozy sa dobre na tyle, że chyba dodatkowe leczenie nie bedzie koniecznie.Teraz tylko muszę szybko dojść do siebie, bo niezwyczajne mi takie sytuacje i moja chwilowa niedołężność bardzo mi dokucza. Moj piesek siedzi przy mnie smutny, bo czuje że coś nie jest tak, ale wyjdziemy z tego. Obydwoje z moją Marysieńką opiekują się mną, a mnie to niezwyczajne, bo do tej pory to ja pełniłem rolę opiekuna i myślałem, że mnie to nic nie może złamać. Chyba potrzebuję więcej pokory. Wszak życie chorobą śmiertelną jest.

 

:D :D :D

 

Dziękuję wszystkim za wsparcie naszego Pigwy - idzie ku dobremu!!! :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie i dziękuję Wam za modlitwy oraz pozytywna energię. Od czterech dni jestem w domu, operacja była udana i badania patologiczne potwierdziły, że rak nie wydostał się poza gruczoł prostaty. Jest więc szansa, że wrócę jeszcze do moich wspinaczek po wspaniałych i majestatycznych Górach Skalistych. Zawsze wierzyłem, że Pan Bóg wysłuchuje modlitw ludzi dobrych i życzliwych. Przeto i ja modlę się za wszystkich potrzebujących, bo byc może bardziej tego teraz potrzebują niż ja. Jeszcze raz bardzo Wam dziękuję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...