Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Pigwo :) ogromnie się cieszę :D :D :D

i muszę powiedzieć że poznać takich ludzi ..delikatnych ..z klasą ..po prostu wrażliwych na świat , doceniających innych , mających pokorę wobec cudu zycia to uczucie bardzo cenne i piękne . Te kilka zdań zacytowanych przez Depsię powiedziało o Tobie bardzo dużo . To jakby wizytówka i nie trzeba nic więcej , wszystko jest wiadome i jasne :D

Dziękuję Opatrznosci że wszytko dobrze się skończyło i proszę nadal abyś doszedł do 100% formy . Realizuj swoje plany i bądz szczęśliwy :) ...Twoje ukochane góry na razie na obrazku :) ale tylko na razie . Wszystkiego dobrego :D

http://www.globtroter.pl/globbaza/photo/USA_28334.jpg

Słoneczko zwierzaczki wspaniałe :)

Koteczko bardzo dzielna jesteś :) podziwiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pigwa, cieszę się ,że choć przez chwilę byłeś z nami :D

 

I życzę zdrówka dużo, dużo.

 

A jak już wleziesz na któryś tam Mount, to moze na szczycie taka malutka flagę (flaszeczkę :wink: ) FM zatkniesz, wiesz taką malusią jak do deserów w niektórych knajpkach dają :oops: :oops:

 

 

oops - poniosło mnie :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flaga FM będzie na każdym szczycie, który jeszcze przyjdzie mi zdobyć, choć czasu już nie tak wiele ( mam już 66 lat), ale czuję jeszcze w sobie wiele sił, które biora się chyba z wiary w Boga i osobistej determinacji a także z miłości do przygody i przekonania, że ludzie są dobrzy i dla nich warto żyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. :D

Pozycję startową mam dzisiaj świetną-wyprzedził mnie tylko Bramer :lol:

 

Będę druga ale tu za mną będzie stała jedna pani ....... Depsia wstawaj!!!!!

 

Żelkę i Stefka ,Tomka i Pigwę -ciepło pozdrawia idąca do pracy w sobotę :-?

Pięknego dnia życzę wszystkim :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pigwo wspaniałe wieści! Wiedziałam, że będzie dobrze :D

Tomku, Zelijko, Stefku pamiętam i myślę o Was.

 

A teraz o pogodzie:

- przedwczoraj - gradobicie

- wczoraj - gradobicie

- dziś...?????

- burza? - normalna rzecz :roll:

Tylko mi opał na zimę strasznie moknie :evil: i ciężko się go nosi :evil:

 

A tak właściwie, to życie jest piękne :D radości wkoło ogrom :D i śmiechu szczęśliwego, dziecięcego co nie miara :D

 

Życzę wszystkim udanego dnia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Tomku, dzisiaj u nas wkońcu trochę świeci słoneczko, jedziemy do Stargardu Szczecińskigo na zawody siłaczy:):) .... ,o nie, nie, nie, to nie ja będę brała w nich udział :):):) jadę popatrzeć na prawdziwych facetów.

Malutka (nasz mały kotek) zostaje w domku,wczoraj byliśmy u weterynarza okazało się że ma 2 miesiące jest zdrowa ale chuda:):):), dokarmiam ją intensywnie :):)

 

Co u Ciebie - jakoś wieści bark

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdzisław (Pigwa) to twardziel jest i wiedziałem, że akurat on "da radę". Jeżeli dzieciństwo spędzi się na Syberii to żadne choroby niestraszne.

Pigwa to facet o miękkim sercu i twardej doopie (jak ze stali) - jego wiara w siły nadprzyrodzone i ludzi, jest dlatego chyba właśnie tak duża, choć już wielokrotnie mu ten tyłek skopano.

O niedawna prowadzi własny Blog i mam nadzieję, że w miarę szybko go uzupełni o opisy swoich wypraw po górach i różnych zakątkach świata.

Musicie również wiedzieć, że Zdzisław robi wspaniałe nalewki i doskonale radzi sobie w kuchni.

Zdzisio wracaj do pełni formy jak najszybciej.

 

... o pozostałych "chorowitych" jakoś brak informacji :(

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że dzisiaj tak późno, ale pracy mam tyle, że nie wiem w co ręce wkładać. :-?

Pigwo, bardzo się cieszę, że jesteś teraz na naszym forum, na pewno Ci się tutaj spodoba, bo są tutaj cudni ludzie! :D

Cały czas mysle o Tomku, Zeljce i Stefku.

!950 - Mam nadzieję, że Twoja Teściowa wyzdrowieje, oby jak najwięcej siły Jej przybywało.

Pigwo - za szybką rekonwalescencję i całkowity powrót do zdrowia trzymam kciuki cały czas! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam wszystkim i jako "cudownie ocalony" czuję się w obowiązku zwrócic swoje myśli, modlitwy i energię w kierunku tych wszystkich, którzy tego teraz ciągle jeszcze potrzebują (Tomek, Zeljka, Stefek, Teściowa i może jeszcze inni o których nie wiem). I cieszę się, że przyszło mi spotkać na swojej drodze wielu nowych przyjaciół, może tym razem niezawodnych - bo wiele razy już byłem przez fałszywych przyjaciół skopany, a nawet zdradzony (Stan wojenny 1981), ale kilkoro spotkanych po drodze okazało się przyjaciółmi prawdziwymi i Tych widzę także tu na tym forum, gdzie jak widzę wszyscy są serdeczni i napewno prawdziwi. Mało się znam na budownictwie ( jestem humanistą), zawsze kupowałem domy gotowe, ale troche przeróbek w zyciu dokonałem i w miarę mojej skromnej wiedzy bedę się udzielał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Wszystkim :)

 

1950 oczywiście że będziemy się modliić ...cud życia jest bezcenny i i dotyczy każdego wieku .

Za resztę naszych Podopiecznych też :kierujemy prosby ku niebu .

Depsiunia nasz Skowroneczku :D Ty absolutnie nie przepraszaj ...wszyscy wiemy i rozumiemy ...pisz wtedy kiedy możesz.

Pigwo witamy Cię serdecznie w naszej Forumowej RODZINIE ....

Na dobry dzień ..mieszek przyniosłam , różowy :D .....i jest tam wszystko co chciałabym przekazać ...zyczenia zdrowia , radości , ciepła wenętrznego i pogodowego i wszytkiego tego czego Kazdy sobie zyczy ......

http://images6.fotosik.pl/117/57310f98e4f26fb5.jpg

 

od wczoraj tu cisza.......

więc ja tylko dobrą energię zostawiam :)......

 

pogodnego dnia . :D .....jest 6.31 poniedziałek 13.07 ....

 

na nowy dzień ..na obowiązki dzisiejsze ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszłam się przywitać i słoneczko poranne przyniosłam

http://files.myopera.com/Pieczarkowski/albums/579284/Wsch%C3%B3d%20s%C5%82o%C5%84ca%20nad%20Ajudahem.jpg

Niech Wam pięknie dziś świeci i rozjaśnia wszystkie kłopoty. Niech położy uśmiech na Wasze usta i radość do serc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...