Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

Witajcie

 

Pigwo - ogromnie się cieszę. Od niedawna niestety wiem, jak cudownym prezentem może być taka diagnoza.

 

Nie miałam pojęcia, że kiedykolwiek o to poproszę, ale proszę o modlitwy i dobre myśli dla mojego ukochanego Taty. W środę ostateczna diagnoza w szpitalu onkologicznym. Ma duże narośla w śródpiersiu i parę jeszcze wskazujących na najgorsze objawów. Strasznie się boję :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jestem pewien, że wyjdzie z tego. Trzeba tylko walczyć. Nie mogę być jedynym, któremu sie udało. W każdym razie bedziemy się modlić i o Niego i o wszystkich potrzebujących, bo " Smierć kazdego człowieka umniejsza mnie, albowiem jestem zespolony z ludzkością... - John Donne".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, kochani, jak dobrze Was widzieć! :D

Pigwo - fajnie, że jesteś z nami, będziesz tu miał wielu przyjaciół, a rozmawia się nie tylko o budowie, sam zobaczysz. :wink:

Dzisiaj z rana udało mi się znaleźć chwilę oddechu, no to pędem tutaj przybiegłam, żeby wszystkim zostawić buziaki i słoneczne pozdrowienia. :D

Aniu - oczywiście, że się pomodlimy za Twojego Tatę, bardzo mam nadzieję, że uda się Go wyleczyć i że wróci do zdrowia - jak wielu naszych "podopiecznych".

Trzymaj się, kochana, będzie dobrze, bardzo się o to postaramy, a sama widzisz, jaką moc mamy. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłam się przywitać :D

Żelka ,Stefek Tomek -dajcie znać co u Was słychać -dawno nie było żadnych wieści.

Pigwo-miło Cię widzieć w dobrym nastroju :D

1950, Ania Wiśniewska-jestem z Wami całym sercem

Depsia -wiem ,że z czasem u ciebie krucho ale napisz co słychać u Żelki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry szybkie wysyłam - myslami jestem z Wami cały czas, chociaż mnie nie widać. :wink:

Co zrobić, taka praca, że latem nie ma chwili czasu.

Ale nie narzekam, broń Boże, jest bardzo fajnie, tylko pracowicie. :lol:

Kochani, cały czas myślę o naszych potrzebujących.

Aniu, napisz coś, jak z Twoim Tatą? :roll:

 

Uśmiech i słoneczko wszystkim zostawiam, Bonetko, Afrodyto, Galka - buziaki! :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tato jest od 8 rano w specjalistycznym szpitalu w Szczecinie. Na razie nic nie wiem. Jakie badania, kiedy, kiedy diagnoza - cały czas czekam na jakieś informacje.

 

Dziękuję Wam z całego serca za dobre myśli i modlitwy.

Jak tylko będę coś wiedziała, to dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich :)

 

Aniu jesteśmy z Tobą i sercem i modlitwą i myślą

Depsiuniu Ty zapracowana Pszczółko .:) ...jesteś NIESAMOWITA :D inna by się skarżyła a Ty cieszysz się że jest jak jest :)

Dobrego dnia Wszystkim :)

zdrówka naszym Podopiecznym i dobrych wiadomosci ze Szczecina ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, przesyłam dobre myśli z wędrówki :-)

jedziemy z moją rodzinką przez Polskę z zachodu na pd. wschód. Była już Łódź, Piotrków Tryb. (dla mnie piękna starówka), okolice Sandomierza, Zamość a teraz lecimy na Leżajsk, Jarosław i Przemyśl ...

Wszystkiego dobrego dla wszystkich naszych chorowitków - czy ktoś coś wie na temat kondycji Tomka??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, przesyłam dobre myśli z wędrówki :-)

jedziemy z moją rodzinką przez Polskę z zachodu na pd. wschód. Była już Łódź, Piotrków Tryb. (dla mnie piękna starówka), okolice Sandomierza, Zamość a teraz lecimy na Leżajsk, Jarosław i Przemyśl ...

Wszystkiego dobrego dla wszystkich naszych chorowitków - czy ktoś coś wie na temat kondycji Tomka??

 

 

 

nooo to zwiedzasz moje rodzinne strony :) życzę szerokiej drogi... w Leżajsku sa piękne organy w tamtejszym Kościele... warte obejrzenia .... i posłuchania...

 

 

 

wszystkim życze miłego tygodnia... i tym 'chorowitkom' dużo zdrowia.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kochani, nie ma totamto, chyba trzeba jakiś szpiegów do Tomka wysłać, bo osobiście siwieję z braku wiadomości (a w moim wieku nie przystoi :wink: )

Wszystkim zycze zdrówka,pogody ducha i wiary w moc FM - kochani będzie dobrze :D

 

Pigwa -ale Ty fajny facet jesteś :D Twoje ciepełko czuć aż tutaj :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, przesyłam dobre myśli z wędrówki :-)

jedziemy z moją rodzinką przez Polskę z zachodu na pd. wschód. Była już Łódź, Piotrków Tryb. (dla mnie piękna starówka), okolice Sandomierza, Zamość a teraz lecimy na Leżajsk, Jarosław i Przemyśl ...

Wszystkiego dobrego dla wszystkich naszych chorowitków - czy ktoś coś wie na temat kondycji Tomka??

I mnie się ckliwie zrobiło, bo to i moje rodzinne strony (po Twojej trasie - Rudnik nad Sanem), skąd właśnie wróciłam, bo zostawiliśmy dzieci dziadkom na wakacje :D.

Zaglądam tu, a informacji świeżych o zdrówku niewiele, za to "podopiecznych" przybywa :-?. Trzymajcie się Ludziki i całą zebraną energię z polskiego wybrzeża (o dziwo pogoda była piękna) Wam przekazuję!

aka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...