Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

Aniu

dziękuję za Twój post.

 

Wniósł dużo nadziei w moje serce, w którym i tak jest jej mnóstwo :lol:

Tak to jest, że czasem łzy lecą jak grochy, by później w sercu zagościła nadzieja, spokój i miłość.

Ja wierzę, że wszystko ma swój sens i że choroba Taty spotkała nas po to, byśmy inaczej spojrzeli na swoje życie i na to, co w nim najważniejsze. O życie mojego Taty będziemy walczyć do końca.

 

Życzę Ci dużo wytrwałości, wiary i nadziei w to, że i Twój Tato wyzdrowieje i jeszcze porządzi trochę na Waszej budowie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aniu i Wszyscy potrzebujący pomocy,

codziennie będę modliła się o łaskę uzdrowienia dla Waszych najbliższych w Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej we Wrocławiu. Zajeżdżam tam wracając od taty ze szpitala.

Trzymajcie się i nie traćcie nadziei. Ja też nie wiem jakie powikłania tata będzie miał, ale każda chwila naszego życia będzie wypełniona miłością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze smutkiem muszę donieść, że moja forumowa przyjaciółka ( z innego forum), dobry i wspaniały człowiek, kucharka znakomita, Ela (Favita)odeszła od nas wczoraj na zawsze po długiej walce z rakiem. :cry: :cry: :cry: Proszę Was o modlitwę za spokój Jej duszy.

Pigwo, DPS-iu modlę się i zapalam świeczkę na ostatnią wędrówkę dla Eli

 

Ania Wiśniewska będzie dobrze, musisz w to wierzyć. Wiara czyni cuda :D

 

ania klepka Twoje słowa najlepiej świadczą o wyleczalności raka :D Współczuję Twemu tacie i Tobie, życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Musisz teraz okazać ogromną siłę. Będę przy Was o 21.30, a Tato na pewno zobaczy Wasz dom i jeszcze wiele razy się w nim pośmiejecie:D

 

Tomku brawo! Postępy coraz większe, rehabilitacja przynosi efekty. Pogody ducha i uśmiechu Ci nie brakuje :D Teraz trzeba się skupić na mozolnym, systematycznym powtarzaniu nudnych ćwiczeń. EFEKTYWNYCH ĆWICZEŃ :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co u teściowej 1950? wiadomo coś?

na razie markery nowotworowe nie wykazały w zasadzie nowotworu,

ale to nie jest miarodajne,

pobrano wycinki z guza w jelicie i czekamy na wyniki,

cierpi :-?

Bądź dobrej myśli :D Może nie ma pewności, ale jest nadzieja :D

 

To przytłaczające, że cierpi :(

Dziś wyślę siłę w walce z cierpieniem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Afrodytko - dziękuję Ci, kochana dziewczyna jesteś.

Myślę wciąż o wszystkich potrzebujących, modlę się i staram się wspierać dobrą myślą - im więcej nas takich będzie, tym większa nasza siła.

Anie obie - będę się modliła za Waszych Tatusiów, oby jak najszybciej odzyskali zdrowie i oby wiele jeszcze wsplnych radości przed Wami było!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwalony !

 

Wielcem uradowana postępami chorowitków.

 

Ania W.

Dane Ci jest coś wyjątkowego. Może tak to trzeba odebrać.

Nie będzie Cię gnębić zdanie z cyklu " nie zdążyłam , a chciałam tyle... tyle że kiedyś "

 

Jesteś w grupie wybranych. Takim daje się czas.

I te chwile zaowocują dla Ciebie , chociaż dziś nic na to nie wskazuje.

Życzę Wam łagodnego wiatru czynów, spokojnie ciepłych zatok emocji i smaku wytrawnych słów i gestów.

 

I chociaż zabrzmi to absurdalnie : zazdroszczę Ci..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wiadomości o Komturze.

Tomku, ostatni weekend spędziłam na Mazurach u rodziców i cały czas o nich myślałam. Cieszą się, że wracasz do zdrowia.

Asiu, widzisz, moja stara chata jest właśnie na płd-wsch, w okolicach, do których się wybierasz.

 

jarkotowa, ja właśnie wróciłam z twoich stron i żałuję, że nie dałyśmy rady się jakoś spotkać :-?

nadrobimy nastepnym razem, co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arkotowa, ja właśnie wróciłam z twoich stron i żałuję, że nie dałyśmy rady się jakoś spotkać

nadrobimy nastepnym razem, co?

 

Jasna sprawa. Szkoda, że wcześniej nie wiedziałam. Ale nic to. Next time.

Dokąd dalej podążacie?

 

aaaa my już w stajence, u siebie :-) jak coś zapraszam :-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wieki wieków Amen ..Ziabko

 

czy wypoczęłaś nalezycie ? :)

Pogoda ..słońce ale wiatr ....chłodniej ....20* C

Pozdrawiam Wszystkich goraco i Tatusiów i silne Córusie i Teśiową i wspaniałego i czułego Zięcia i Żelusię i Stefeczka i Tomeczka i Szwagiereczka i Pigwusie i Rodziny Potrzebujących Wsparcia i Wszystkich tutaj obecnych ciałem i/ lub duszą też :)..nie zapominam o Zmarłych ...modlę się o dobre miejsca u stołu Pana .

Dobrego dnia .....i dużo nadzei...

moze kawałek placka do kawy ( z jagodami ) ?

http://www.fulereny.blink.pl/mum/ciast.262.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia

 

mam arcyciekawą skarpę do opielenia i oskubania. Główką do dołu.

Żołądek jest w gardle . Na nic ciasto..

 

Jak by co, mam wolną dziabkę i pazurki. 8)

 

 

 

Bonetka

Wakacje wakacjami, 42 stopnie wozduch i 32 woda. Złazi 3 skóra. Było cudniście.

Ale natenczas trzeba dom odgruzować, ogród przetrzebić..

 

Przyziemność ino..przyziemność. :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia

 

mam arcyciekawą skarpę do opielenia i oskubania. Główką do dołu.

Żołądek jest w gardle . Na nic ciasto..

 

Jak by co, mam wolną dziabkę i pazurki. 8)

 

 

 

Bonetka

Wakacje wakacjami, 42 stopnie wozduch i 32 woda. Złazi 3 skóra. Było cudniście.

Ale natenczas trzeba dom odgruzować, ogród przetrzebić..

 

Przyziemność ino..przyziemność. :-?

 

U mnie to samo, tylko jakoś mi się nie chce - to znaczy nie - chce mi się, ale z każdego kąta coś mnie woła i nie wiem - chyba będę musiała jak ta żaba co się nie chciała rozedrzeć :oops:

Ziaba, też mam skarpę ale do zrobienia - muszę wsypać ziemię, włożyć kamolki i nasadzić - ale bojam się zaczynać :lol: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tak jak ja :D :lol: .tez mam skarpę do zrobienia 30mx 2,5 m ...małą no jabym chciała to jest i większa 30metrów ale na 6 m :wink: .tam wszędzie trawa i nierówny teren ( spadek duzy ) i zamiast podkaszarką to nic nie trzeba byłoby kosić bo rosłyby kwiatki ....no chwasty chyba też na początku :( ...bo co zrobić ....nie zabronię im .....ale pózniej moze byłoby ładnie i bez problemu ..tylko rośliny wieloletnie trzeba)

też nie zaczynam ..czekam na lepsze jutro a w środę goscie i kuchnia city :D ....

Dzieweczki ..że też nas ta robota się trzyma .,..Ziabka ale byłaś w ciepłocie :D to najważniejsze ..tu trochę było ale ja zachłanny człowiek i dla mnie mało tego ciepła ( teraz leje :( )

A ciekawe jak tam nasza Wijąca się Patusia :D .porwali Ją za okup czy co ???.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry...

babcia nie ma raka :lol: :lol:

ale żeby nie było za dobrze,

ma bardzo silne i rozległe zapalenie jelit,

może ją wreszcie zaczną leczyć,

jak na razie, była na morfinie i środkach rozkurczających,

 

w sumie racja :evil:

po co kogoś leczyć, jak ma się założenie, że to stara baba i ma raka, :evil: :evil:

 

 

a tak mam jeszcze jedno pytanie,

jaka jest możliwość i ewentualne procedury przy szukaniu dawcy i przeszczepie wątroby?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...