Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

Gabrysiu,

Podaję adres podobno najlepszego w Warszawie i jednego z najlepszych w Polsce szpitala rehabilitacyjnego - NZOZ MEDI-system, 00-048 Warszawa, ul. Mazowiecka 6/8, tel. 0 22 850 61 23. Niestety oczekiwanie z NFZ roczne, a miesięczny pobyt prywatny to koszt w granicach 7 tys. zł. Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie i trzymam kciuki. To b. trudne, wiem jak mozolnie wiele, wiele lat temu po kompletnym paraliżu prawej strony mój Tata dochodził do siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aguś zyczę otoczenia ramionami Matki Bożej ..musi być dobrze ...

Tomeczku ..ja w lekarskich sprawach jestem kiepska ( gdzie, co itd ...dzięki Bogu nie miałam takich doswiadczeń ani moi bliscy czy znajomi ) ale Twoja Rodzina przy pomocy ludzi znająych się na rzeczy zrobi co tylko mozliwe abyś powrócił do stanu sprzed wypadku . Więc nie martw się wszytko się jakoś ułozy . Oczywiście to pocżątkowo szok i trzeba małej chwilki aby sobie poukładać co i jak , gdzie szukać pomocy, jakiej itd . Jak juz to będzie wiadomo ułozy się plan działania to konsekwentnie będzie się go realizować ..moze być tylko lepiej z dnia na dzień .

Obie Anie są bardzo dzielne i dalszych sił życzę

Ani i Pigwie jeszcze wielu wspólnych lat w zdrowiu i szczęsciu ..wszak miłośc do drugiego człiowieka jest najpiekniejszym z uczuć na tej ziemi .

Wszystkim dobrego tygodnia .....niech sprawy nierozwiązane się rowiążą , wyjscia niezauważone otworzą , wspaniałych ludzi na swojej drodze i opieki dobrych Aniołów ( Stróżów czy immienych :) .......

http://www.fulereny.blink.pl/mum/08.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszłam po prośbie do wszystkich.

 

Trzymajcie kciuki i wspierajcie modlitwą AgnesK .

 

Agnieszki życie i jej nienarodzonego Franusia jest bardzo , ale to bardzo zagrożone .

 

AgnesKa zaczęła właśnie 31 tydzień ciąży i każdy dzień jest walką o przetrwanie ich obu.

 

Co dzień proszę Dobre Anioły o pomoc dla Nich, ale widać to nie wystarcza :(

trzymam i wspieram, będzie dobrze, musi być, przecież na kulig jesteśmy od dawna umówieni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszłam po prośbie do wszystkich.

 

Trzymajcie kciuki i wspierajcie modlitwą AgnesK .

 

Agnieszki życie i jej nienarodzonego Franusia jest bardzo , ale to bardzo zagrożone .

 

AgnesKa zaczęła właśnie 31 tydzień ciąży i każdy dzień jest walką o przetrwanie ich obu.

 

Co dzień proszę Dobre Anioły o pomoc dla Nich, ale widać to nie wystarcza :(

 

Kurdeno.... Trzemam kciuki bardzo, bardzo mocno również za Agnieszkę i Franusia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Franuś, nie strasz mamy, dotrwajcie jak długo możecie - trzymamy kciuki za Was kochani (ja, matka dwójki wcześniaków coś o tym wiem ...)

 

Tomek - powolutku, ale do przodu - tu liczy się każdy krok, gest ... my tu spokojnie na ciebie czekamy. Parafrazując Francisa Cabrela:

"czekaliśmy, czekamy i będziemy czekać !" :D

 

Ania - pomyślności w siódmym roku małżeństwa !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszłam po prośbie do wszystkich.

 

Trzymajcie kciuki i wspierajcie modlitwą AgnesK .

 

Agnieszki życie i jej nienarodzonego Franusia jest bardzo , ale to bardzo zagrożone .

 

AgnesKa zaczęła właśnie 31 tydzień ciąży i każdy dzień jest walką o przetrwanie ich obu.

 

Co dzień proszę Dobre Anioły o pomoc dla Nich, ale widać to nie wystarcza :(

 

:(

Bardzo się modlę, wierzę, że wszystko będzie dobrze, że dobry Pan Bóg pomoże Wam przetrwać te trudne chwile.

AgnesK - taka z Ciebie kochana dziewczyna, pomogłaś tyle razy ludziom - teraz my spróbujemy pomóc modlitwą i dobrą myślą.

Niech Dobre Anioły będą z Wami, a Matka Najświętsza wspomoże Was w tej trudnej chwili.

Bardzo, bardzo kciuki zaciskam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :))

 

skoro mozliwe są takie akrobacje przeczące sile grawitacji ( ćwiczenia fizyczne ) to ćwiczenia psychiczne tez powinny przynieść wspaniały efekt ...

http://www.fulereny.blink.pl/mum/d.wmv

 

dobrego dnia Wszystkim a szczególnie tym którzy walczą z chorobą lub przeciwnościami losu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamietam, AgnesK kiedys pisała, ze z tą jej ciążą to nie wszystko jest w porządku .... nie kojarze dokładnie o co biegało , ale pamietam że była chyba nawet na wewontku który założyła agnieszkakusi była taka rozmowa

 

Co sie podziało u Agi, że aż tak sie pogorszyło ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AgnesKa ma nieszczęście przchodzić zatrucie ciążowe w najgorszym z możliwych stylu.

Wszystkie możliwe powikłania czepiły się i mnożą jak wściekłe.

 

Jak się jedne odgoni na chwilę, drugie jeszcze gorsze wyłażą z kątów i szczerzą zęby. :evil:

 

Końca nie widać. :(

 

Chuchamy i dmuchamy na iskierkę nadziei wierząc, że rozbuchamy ogień ..a przy tym ogniu radośnie zatańczymy wszyscy : i Aga i Franio i Glisdeczka i Radi i Przyjaciele Królika ..

 

 

Tylko niech Najwyższy przyłoży do tego palec, bo inaczej się nie da..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...