Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Cesarka niech sobie będzie , a i owszem..ale nie mniej jak za 8 tygodni !

 

Na razie czekanie, czekanie , czekanie..

 

I wspieranie, wspieranie, wspieranie z całych sił.

 

Trzymaj się droga Agnes, dziś cały czas myślami byłam z Tobą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ziabko,

czyli jak na razie to operacji nie było?

 

Kurde, kurde, niech wytrzymają jeszcze troszkę, każdy dzień się liczy :-?

Choćby 6 tygodni jeszcze!

Ja miałam cesarkę na koniec 37 tygodnia i Tomeczek zdrów jak rybka, bez cech wcześniaczych.

 

Agnieszko, Franusiu, jeszcze troszkę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

 

Ja też czekam z niecierpliwością na wieści o Adze i Franusiu!

 

Mam malutkie dobre wieści o moim Tacie :lol: Miał wczoraj robione echo serca, bo cztery lata temu przeszedł zawał, a chemia ma na serce wielki wpływ.

I z badania wyszło, że po pierwsze - serce już "zapomniało", że miało zawał, nie ma na nim żadnych jego śladów, a po drugie - nie ma na nim też żadnych śladów chemii, a ponoć często nawet u ludzi, którzy nigdy problemów kardiologicznych nie mieli, chemioterapia mocno odciska się na sercu.

Tato czuje się coraz lepiej, ustępują mu bolesne objawy, w środę ma kolejną - drugą sesję chemii. Oby im dalej tym lepiej było! :lol:

 

I oby dobre wiadomości były zaraźliwe! Tomku, Agnieszko, Franusiu - całym sercem jestem z Wami!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w wirze pracy w domu i przy wykańczaniu ale chociaż na chwilkę zawsze zaglądam.

Cały czas myślę i wspieram naszych Przyjaciół z forum, nie ma i nie będzie takiej chwili, że zapomnę przy złapaniu oddechu czy też przy filiżance kawy wysłać jak najwięcej dobrych fluidów z letnim zapachem kwiatów i trawy do wszystkich potrzebujących. Niech dobry Bóg ma Was zawsze w opiece. Sama wiem jakie to ważne wiedzieć, że są ludzie którzy wierzą i czekają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemy Franusiowe kręcą się jak w karuzeli. :-?

AgnesKa nie zna ni dnia ni godziny.

Byle do wieczora a jutro kolejny baaaaaaaaaardzo ważny dzień : jutrzejsze badania zadecydują o następnych godzinach .

 

Wszystko może się zdarzyć w każdej chwili.

 

Agnieszka dziękuje Wam za wszystkie dobre myśli.

A potrzebne są, oj potrzebne..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ziabko za wiadomości.

Trzymam kciuki za "do jutra" i za "jutro" i za każdą następną, potrzebną godzinę!

Agnieszko, trzymaj się!

 

Franusiu! Jeszcze troszkę Perełko, a potem już misie, kołysanki, kulkolandy, baseny pełne wody, piaskownice, ciężarówy kolorowe i co tam sobie wymarzysz. To wszystko czeka na ciebie, tylko wytrzymaj jeszcze troszkę Malutki!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam sobotnio.

Mam nadzieję, że dzisiaj będzie dobra sobota dla AgnesKi i Franusia - oby udało im się być razem jak najdłużej!!!

Witam wszystkich porannie i dobrego dnia życzę. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Franek mamy się nie posłuchał. :cry: :cry: :cry:

 

Agnieszka w stanie ciężkim przewieziona na blok i operowana. Nie wie o której..

 

Ledwo szepcze. Nic o Franiu nie wie, tylko to, że leży na OIOMIie.

Po głosie słychać, że Aga jest na samym głębokim dnie.

 

Nie ma mnie od teraz w zasięgu neta aż do jutra wieczora, postaram się cośkolwiek na wieczór przekazać Paty telefonicznie by tu wpisała.

 

:cry: :cry: :cry: :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...