Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witaj Tomeczku!

Pozdrawia Cię gorąco i serdecznie,wracając z Głębinowa do Głuchołaz z ryb połowu,z nocki-Wojtek Brocki.Cieplutkie życzenia zdrowia,wyrazy wsparcia duchowego,pozytywnego myślenia,optymizmu,oraz wszelkich łask bożych przesyła drogiemu przyjacielowi Tomkowi,Tobie Marysiu i Waszym dzieciom Wojtek Brocki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziaba , to chyba dobre wieści, nie jest gorzej a to ważne.

DPS u mojego taty lepiej, chodzi juz sam po pokoju. Ale ciągle mam lęk, co dalej. Ta sepsa odbiła się mocno na wątrobie i sercu. A po stłuczeniu mózgu i niedotlenieniu tato ma wolniejszą wymowę. Mimo to bardzo się cieszymy,że wyszedł z choroby, że jest jak jest. Teraz chcę każdą chwilę spędzać z Nim, aby móc w pełni się Nim nacieszyć.

Trzymam kciuki za Wszystkich potrzebujących wsparcia i pamietam w modlitwie.

A jak trzyma się Tomek? robi postępy? A jak synek?

Czekam na wieści co u Agnieszki i Franusia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ziaba

to wspaniała wiadomość! :lol:

Rośnij Kurczaczku, rośnij! :lol: :lol:

 

 

Dpsiu, mój Tato dziś wrócił do domu po drugiej sesji chemii. Mówi, że czuje się rewelacyjnie, nawet apetytu mu tym razem nie odebrało. :lol:

W sumie przestał już całkowicie odczuwać fizyczne symptomy choroby i czuje się bardzo dobrze :lol: Gdyby tylko nie ta świadomość... :roll:

 

No ale cieszmy się tym, co jest :lol: Tato posłusznie żywi się grapefruitami, winogronami, brokułami, pije sok buraczany, łyka ecomer i pije sok noni :lol: Karny i spolegliwy z niego pacjent, choć osobą taka nigdy nie był :lol:

Generalnie jest wkurzony na tego swojego zwierzaka w śródpiersiu. I wydaje mi się, że to dobra postawa :lol: Po trzeciej chemii jest chyba tomografia kontrolna. Trzymajcie kciuki, żeby jej wynik był jak należy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...