Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Bedzie dobrze, musi byc!

Nikt tutaj nie pozwoli na nic innego. Czasami tak jest, ze dluzej trwa dochodzenie do zdrowia, ale trzeba wierzyc, ze wszystko przez co przechodzimy to tylko droga ku lepszemu, ku zdrowiu. Bo taki mamy cel i juz!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AgnesKa ma znów z letka pod górkę. Jej zdrówko daje wiele , oj wiele do życzenia. Franio zmiennie, jednego dnia w tył, drugiego dnia w przód.

 

Agnieszka wiele razy powtarza, że Wasze modlitwy są same w sobie cudem.

 

I Dobry Bóg nie pozostanie głuchym..

 

Oby, oby dokładnie słuchał ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zawsze, modl się i myślę o wszystkich naszych potrzebujących. Wierzę, że nasz dobry Pan Bóg nas wysłucha i że pomoże im dojść do zdrowia. Trzeba nam tylko nie zwątpić i modlić się.

AgnesKo, Franusiu, Tomku - myślę o Was cały czas!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... tak mi przyszło do głowy, że nasze niezmienne "musi być dobrze i lepiej" ogromnie dużo daje Panu Bogu do myślenia :)

więc dajmy mu siłę tą naszą niezmiennością w swoich poglądach!

byle do przodu!

kochani trzymajcie się wszyscy dzielnie ... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś czytałam taka fajna książkę, która mówi, ze nasze myśli tworzą nasze życie.

Myślisz o chorobie - masz chorobę. Myślisz o zdrowiu - masz zdrowie.

Wiec trzeba widzieć siebie takim jakim chcemy być, i robić wszystko aby iść ku temu, a to co na razie jest nasza wyobraźnią, po woli stanie się naszym celem... Będziemy budzić się, oddychać i kłaść się z jedna myślą.., a wszystko co robimy będzie droga ku temu celu.., aż w końcu i ten cel już nie będzie tylko celem, a stanie się realnością...

A jeśli mamy wokół siebie ludzi którzy pomagają nam się przy tym wszystkim uśmiechać to będzie ten proces krótszy. Bo rośniemy w sile. Tak jak my tu wszyscy razem.

Dlatego widzę Tomka jak śmiga po swojej Komturii jak przecinak, widzę tatę Ani jak gra w piłkę z już dorosłymi chłopakami - wnukami, widzę Agnes z Frankiem jak zwiedzają z tata i siostrą mój ukochany Slunj i widzę siebie babcie Żelke jak siedzi spokojnie wiedząc, ze marzenia się spełniają. A wtedy już zapomina się o bólu, o strachu, o łzach, o ciężkiej pracy.., zostaje tylko uśmiech.

I wszystkim nam tego życzę. :p :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gabrysiu ma rację Nefer, dajcie Tomka do Konstancina

 

Oddział rehabilitacji neurologicznej

 

Adres:

 

ul. Ujejskiego 37

 

05-510 Konstancin-Jeziorna (woj.mazowieckie)

Telefon:

 

022-7564041

 

Specjalizacje:

 

* Neurologia

* Rehabilitacja medyczna

 

Leczone schorzenia:

 

* Nowotwory złośliwe oka, mózgu i innych części centralnego systemu nerwowego

* Choroby zapalne ośrodkowego układu nerwowego

* Układowe zaniki pierwotnie zajmujące ośrodkowy układ nerwowy

* Zaburzenia pozapiramidowe i zaburzenia czynności ruchowych

* Inne choroby zwyrodnieniowe układu nerwowego

* Choroby demielinizacyjne ośrodkowego układu nerwowego

* Zaburzenia okresowe i napadowe

* Zaburzenia obejmujące nerwy, korzenie nerwów rdzeniowych i sploty nerwowe

* Polineuropatie i inne zaburzenia obwodowego układu nerwowego

* Choroby połączeń nerwowo-mięśniowych i mięśni

* Porażenie mózgowe i inne zespoły porażenne

* Inne zaburzenia układu nerwowego

* Wrodzone wady rozwojowe układu nerwowego

 

 

A w międzyczasie szukajcie dobrej prywatnej rehabilitacji. Na nas możecie liczyć. Buźka dla Komturka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś czytałam taka fajna książkę, która mówi, ze nasze myśli tworzą nasze życie.

Myślisz o chorobie - masz chorobę. Myślisz o zdrowiu - masz zdrowie.

Wiec trzeba widzieć siebie takim jakim chcemy być, i robić wszystko aby iść ku temu, a to co na razie jest nasza wyobraźnią, po woli stanie się naszym celem... Będziemy budzić się, oddychać i kłaść się z jedna myślą.., a wszystko co robimy będzie droga ku temu celu.., aż w końcu i ten cel już nie będzie tylko celem, a stanie się realnością...

A jeśli mamy wokół siebie ludzi którzy pomagają nam się przy tym wszystkim uśmiechać to będzie ten proces krótszy. Bo rośniemy w sile. Tak jak my tu wszyscy razem.

Dlatego widzę Tomka jak śmiga po swojej Komturii jak przecinak, widzę tatę Ani jak gra w piłkę z już dorosłymi chłopakami - wnukami, widzę Agnes z Frankiem jak zwiedzają z tata i siostrą mój ukochany Slunj i widzę siebie babcie Żelke jak siedzi spokojnie wiedząc, ze marzenia się spełniają. A wtedy już zapomina się o bólu, o strachu, o łzach, o ciężkiej pracy.., zostaje tylko uśmiech.

I wszystkim nam tego życzę. :p :wink:

Pięknie napisane, delikatnie, z ogromną wrażliwością i optymizmem.

Zelijko dziękuję za te słowa. Potrzebne są chyba nam wszystkim :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...