Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

Dzień dobry - i u nas ziemia podlana, powietrze przeczyszczone od deszczu, a temperatura nabrała bardziej znośnych wartości. :D

Mam nadzieję, że Oddział Forumowy będzie miał się coraz lepiej, bo Szpital Dobrych myśli wciąż działa i pracuje - jak zawsze! 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Depsiaaaa jaki tam szpital?! :x Przeciez sama nazwa sugeruje chorobe, a my tu nie chorujemy, jeno do zdrowia dochodzimy. :wink:

Odzial forumowy, moze byc.., ale proponuje to drugie zmienic.., na Armie dobrych Mysli.., bo tu sie wlaczy a nie choruje, ooo !!!

Armia Dobrych Mysli - Odzial Forumowy :D

Nie wiem jak Wam, ale my to brzmi inaczej i ma w sobie wieksza sile. Co Wy na to? :D

Depsia???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i masz, op...ła mnie! :lol: :lol:

No to może Sanatorium Dobrych Myśli? W sanatorium dochodzi się do zdrowia, wszyscy mają tam świetną opiekę, zabiegi, dobre jedzenie i w ogóle. :D

I dzień dobry wszystkim walczącym! :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień doberek! :D

Zaczynamy nowy dzień w Sanatorium Dobrych Myśli. 8)

Personel zasiada i zaczyna przekaz dobrych myśli. :D :D :D

Proszę państwa, proszę się nie spóźniać i nie ociągać, personel obowiązany jest do dyscypliny i wysyłania dobrych myśli! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas chłodno i pochmurno. Czy w celu wysyłania dobrych myśli koniecznie trzeba zasiąść? Bo ja trochę powysyłałam na siedząco, ale teraz muszę wrócić do różnych rozpoczętych czynności, które nie zajmują myśli, więc mogłabym wysyłać na stojąco.

I jeszcze mnóstwo pozytywnej energii od tymczasowo naszych nowych lokatorów:

 

http://img5.imageshack.us/img5/6608/p1010015hok.jpg

By agdus, shot with C725UZ at 2009-08-24

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z tych co zawsze muszą wszystko odwrotnie i na opak (i jeszcze się uprzeć głupio przy swoim muszę) i to Sanatorium na pierwszy rzut oka mi jak "lecznica uzdrawiająca myśli" wyszło :oops: :oops: :oops: . Ale na drugi rzut oka mi pasi :) Może jakiś etat salowej się znajdzie? ;)

 

 

PS

Agduś przepiękna tricolorka, maluchy też bossskie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sanatorium mi się podoba :lol:

 

To ja tak dla wszystkich oczekujących dobrych wieści cichutko wspomnę, że mój Tato czuje się naprawdę bardzo dobrze. Fizycznie czuje jak nowotwór mu się cofa (to jego słowa :lol: ) i w sumie z niecierpliwością oczekuję tej tomografii sprawdzającej w trakcie kuracji chemicznej, bo wierzę, że po niej będę miała same cudowne wieści :lol:

 

PS. To takie moje zaklinanie przyszłości :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sanatorium mi się podoba :lol:

 

To ja tak dla wszystkich oczekujących dobrych wieści cichutko wspomnę, że mój Tato czuje się naprawdę bardzo dobrze. Fizycznie czuje jak nowotwór mu się cofa (to jego słowa :lol: ) i w sumie z niecierpliwością oczekuję tej tomografii sprawdzającej w trakcie kuracji chemicznej, bo wierzę, że po niej będę miała same cudowne wieści :lol:

 

PS. To takie moje zaklinanie przyszłości :lol:

 

Aniu - wspaniale, ogromnie się cieszę, że Twój Tata tak dobrze reaguje na leczenie i że tyle optymizmu oboje w sobie macie. :D

Fantastycznie - tak trzymać, a Tata na pewno wie, co mówi, kiedy czuje, że się nowotwór zwija stamtąd. 8) :D :D :D

 

Dzień doberek wszystkim. :D

Słonko już świeci, ptaszki śpiewają, zaczyna się kolejny piękny dzień.

Nasze Sanatorium działa! 8) :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...