Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

Agnes-będę się modlić o tych kilka najbliższych dni ,żeby przyniosły nadzieję i poprawę,żeby nastąpił przełom.

Jesteśmy z Tobą,pisz jak Franuś daje sobie radę.

 

Pozdrowienia dla taty Ani Wisniewskiej , Ani klepki , Tomka i jego rodziny.

I oczywiście pozdawiam Pigwę-wzór dla wszyskich kuracjuszy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Agnes, oczywiście nie zapomne w modlitwach o Franusiu.

W lipcu jak było tak tragicznie z moim tatą, rozmawiałam z koleżanką, która 2 lata temu pochowała swoją mamę. Chciałam się jej spytać jak to zniosła, jak dalej z tym żyć. I ona dała mi nadzieję mówiąc, "Aniu, nie myśl o tym, twój tata tata żyje, a póki żyje jest nadzieja. Bądź przy nim i nie myśl o śmierci".

A lekarze tez byli sceptyczni.

Agnes póki Franuś walczy jest nadzieja. Trzymaj się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniele !

 

Zerknij na Frania dokładniej.

 

Odczep się od tych pijaków przechodzących przez kładkę, daj im pospać spokojnie w krzakach.

 

Jeśli taka wola Najwyższego byś stał bezrobotny obok Frania, to daj siłę Agnieszce. Podeprzyj ją, podprowadź po trudnej ścieżce..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się modlę do Najwyższego o siły i dobre życie dla Franusia i dla Ciebie, Aguś.

Wierzę i mam nadzieję, bo inaczej nie wolno.

Franuś ma wiele woli życia i wiem, że ta wola życia zwycięży.

Aniele Boży, przy nim stój, pomagaj mu i wspieraj, jego Mamę też...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Franusiu, skarbie, dasz radę, wytrzymasz! Tylko jeszcze troszeczkę się postaraj, jeszcze raz wytęż wszystkie swoje siły i wyjdź na prostą. Twoja mama tak bardzo tego pragnie i na to czeka.

 

Agusiu, obudziłam się dzisiaj w nocy i przypomniałam sobie, że zapomniałam poprosić Boga o zdrowie dla Twojej kruszynki. Więc zrobiłam to w środku nocy, kiedy wszysycy spali i Bóg miał więcej czasu na słuchanie próśb szczególnych. Jestem całym sercem z Tobą.

 

Życzę zdrówka i trzymam kciuki za wszystkich naszych chorujących.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...